Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Azbest w szkole w Babkach Oleckich

2013-07-04 10:58:53 (ost. akt: 2013-07-04 11:05:36)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: arch. UMiG w Pasłęku

Na terenie Zespołu Szkół w Babkach Oleckich na dachu jednego z pomieszczeń gospodarczych szkoły znajduje się pokrycie dachowe z eternitu.

Sam budynek gospodarczy nie rzuca się w oczy, ale jego zadaszenie to niebezpieczeństwo dla zdrowia i życia przebywających tam na przerwach dzieci. Na szczęście są wakacje, ale problem nie zniknął. Teren szkoły jest otwarty dla dzieci i młodzieży. Eternit na wspomnianym budynku jest bardzo pokruszony, co powoduje dodatkowe niebezpieczeństwo łatwiejszą emisję włókien i niebezpieczeństwo dostania się ich do płuc.

Pokruszony eternit jest prowizorycznie przykryty kawałkami papy, Papa miała go chronić albo ukrywać. Mam nadzieję, iż dyrektor w najbliższym czasie zajmie się rozwiązaniem tego problemu.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na olecko.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: RonaldSebastianStudnicki

Zobacz także

Komentarze (14) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. mieszkaniec. #1148128 | 164.127.*.* 20 lip 2013 13:32

  może zamiast ciągle wytykać komuś jakieś błędy na łamach internetu, warto byłoby iść najpierw do dyrektora i z nim porozmawiać.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Ronald Sebastian Studnicki #1146143 17 lip 2013 23:27

  Do TOMASZA i nieśmiałego- wyjaśniam. Jak słusznie Tomasz zauważył- mieszkam w otoczeniu zadaszenia z eternitu, różnica jest jednak taka że jest on w całości zamocowany na dachu a nie pokruszony i przykryty papą jak na terenie szkoły, a taki jak mi wiadomo jest o wiele bardziej niebezpieczny. Polecam troszkę poczytać o szkodliwości azbestu właśnie w takim stanie. Do Nieśmiałego- Nie wiem komu szkoła dzierżawi budynek być może to nie szkoła jest właścicielem, to prawda nie zmienia to faktu iż, wspomniany budynek gospodarczy znajduje się na terenie szkoły. Więc Dyrektor powinien być zainteresowany, a już szczególnie zainteresowana powinna być Rada Rodziców która, Odnosi się krytycznie do treści artykułu . Zamiast starać się usunąć problem prubuje zamieść go pod dywan.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. TOMASZ #1139324 | 88.64.*.* 10 lip 2013 21:08

  Dziwny artykuł.Podziwiam troskę o dzieci w szkole pana Ronalda ale o ile Mi wiadomo On sam mieszka z rodziną w otoczeniu azbestu[dach obory i stodoły pokryty jest eternitem] i jakoś to Mu nie przeszkadza.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. nieśmiały #1137842 | 79.191.*.* 9 lip 2013 13:39

  a skąd autor artykułu dowiedział się, że budynek gospodarczym na którym jest ten daszek stanowi własność szkoły??? przed pisaniem głupot powinno się sprawdzić do kogo należy daszek!

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. pytajko #1134786 | 83.25.*.* 5 lip 2013 17:49

  a gdzie to wyjechali oleccy dyrektorzy i za czyje piniądze?! znów za granicę?

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (14)

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages