Sparing szczypiornistów Czarnych Olecko

2014-10-18 14:03:00(ost. akt: 2014-10-18 14:21:04)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

W piątkowy wieczór (17 X) piłkarze ręczni Czarnych Olecko rozegrali w hali Lega mecz sparingowy ze Szczypiorniakiem Dąbrowa Białostocka. Goście wygrali 25:15.
Mecz rozegrano w ramach przygotowań do rozgrywek III ligi, które Czarni Olecko rozpoczną pod koniec października. Rywal był bardzo wymagający. W poprzednim sezonie grał w II lidze i zamierza do niej szybko powrócić.

Po pierwszej połowie Szczypiorniak prowadził 13:7. W drugiej połowie drużyna z Dąbrowy Białostockiej powiększyła przewagę i ostatecznie wygrała 25:15.