Niedziela, 17 grudnia 2017. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Zawody pływackie w Ledze

2014-10-29 22:12:06 (ost. akt: 2014-11-01 10:24:51)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Prawie sto osób wystartowało w powiatowych drużynowych zawodach w pływaniu szkół podstawowych , gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zawody rozegrano na pływalni Lega w Olecku.

Do zawodów zgłosiły się następujące szkoły:

Szkoły Podstawowe: SP1 Olecko (nauczyciel wychowania fizycznego Krzysztof Zaniewski, SP3 Olecko (Dariusz Dźwilewski), SP4 Olecko (Marzena Jasińska, Renata Januszczyk), SP Gąski (Wiesław Zalewski), SP Judziki (Michał Wiszniewski), SP Wieliczki (Karol Warsewicz).

Gimnazja: Gimnazjum 1 Olecko (Marzena Jasińska, Renata Januszczyk), Gimnazjum 2 Olecko (Alina Kalinowska), Gimnazjum Kijewo (Adam Dziubiński).

Ponadgimnazjalne: I LO Olecko (Robert Smyk), ZSLiZ Olecko.

WYNIKI:

SP 50 m styl dowolny dziewcząt
1. Maja Lenkiewicz SP 1 Olecko 0:39,44 9 pkt.
2. Weronika Rutkowska SP 1 Olecko 0:42,45 7 pkt.
3. Ewa Łapucka SP 3 Olecko 0:49,78 6 pkt.
4. Weronika Klepacka SP 3 Olecko 0:50,79 5 pkt.
5. Julia Barszczewska SP Gąski 1:00,98 4 pkt.
6. Julia Żukowska SP 4 Olecko 1:09,72 3 pkt.
7. Aleksandra Karmiłowicz SP Gąski 1:13,42 2 pkt.
8. Milena Olfier SP Wieliczki 1:13,48 1 pkt.
9. Dominika Jabłońska 1:33,69 0 pkt.
SP 50 m styl dowolny chłopców
1. Paweł Masalski SP 3 Olecko 0:35,86 9 pkt.
2. Dawid Mitin SP 1 Olecko 0:38,92 7 pkt.
3. Adrian Głowacki SP Wieliczki 0:42,74 6 pkt.
4. Jakub Skowroński SP4 Olecko 0:44,51 5 pkt.
5. Filip Draźba SP 3 Olecko 0:44,58 4 pkt.
6. Krystian Dzierżyk SP Gąski 0:46,24 3 pkt.
7. Krzysztof Kalinowski SP4 Olecko 0:47,92 2 pkt.
8. Maciej Karniej SP Wieliczki 0:50,89 1 pkt.
9. Michał Jurewicz SP1 Olecko 0:50,90 0 pkt.
10. Cyprian Ogrzal SP Gąski 0:53,57 0 pkt.
11. Miłosz Sienkiewicz SP Judziki 1:02,13 0 pkt.
SP 50 m styl klasyczny dziewcząt
1. Aleksandra Piotrowska SP1 Olecko0:58,50 9 pkt.
2. Katarzyna Przeździecka SP3 Olecko 1:06,98 7 pkt.
3. Aleksandra Sienkiewicz SP Judziki 1:08,27 6 pkt.
4. Natalia Szczodruch SP Wieliczki 1:08,41 5 pkt.
5. Daria Dźwilewska SP3 Olecko 1:10,55 4 pkt.
6. Gabriela Biszewska SP1 Olecko 1:15,71 3 pkt.
7. Zuzanna Przyborowska SP4 Olecko 1:17,11 2 pkt.
8. Zofia Kozłowska SP Wieliczki 1:18,69 1 pkt.
9. Patrycja Stasiukiewicz SP4 Olecko 1:20,60 0 pkt.
SP 50 m styl klasyczny chłopców
1. Kamil Milczarek SP3 Olecko 0:51,96 9 pkt.
2. Aleksander Marchewka SP1 Olecko 0:57,35 7 pkt.
3. Olaf Sujata SP3 Olecko 0:57,58 6 pkt.
4. Hubert Warsiewicz SP1 Olecko 1:00,33 5 pkt.
5. Krystian Andrzejewski SP Wieliczki 1:00,70 4 pkt.
6. Bartosz Staszewski SP4 Olecko 1:07,75 3 pkt.
7. Bartłomiej Śliwiński SP Wieliczki 1:09,14 2 pkt.
SP 50 m styl grzbietowy dziewcząt
1. Rebeka Kasprzak SP4 Olecko 0:53,85 9 pkt.
2. Patrycja Luto SP1 Olecko 0:54,23 7 pkt.
3. Aleksandra Chmielewska SP1 Olecko 0:55,77 6 pkt.
4. Amelia Ropel SP 4 Olecko 0:56,39 5 pkt.
5. Aleksandra Rudzińska SP3 Olecko 0:59,01 4 pkt.
6. Oliwia Jarosz SP3 Olecko 1:06,69 3 pkt.
7. Marlena Putra SP Wiliczki 1:15,97 2 pkt.
8. Natalia Draźba SP Wieliczki 1:25,75 1 pkt.
SP 50 m styl grzbietowy chłopców
1. Piotr Bielenica SP3 Olecko 0:49,56 9 pkt.
2. Maciej Sławiński SP Gąski 0:52,57 7 pkt.
3. Filip Szmyt SP3 Olecko 0:53,48 6 pkt.
4. Jakub Wróblewski SP Wieliczki 0:53,96 5 pkt.
5. Tymoteusz Miszczak SP Wieliczki 0:56,42 4 pkt.
6. Kamil Buchowski SP1 Olecko 0:59,26 3 pkt.
7. Filip Bożewicz SP1 Olecko 1:01,14 2 pkt.
8. Michał Sieczkowski SP Gąski 1:03,93 1 pkt.
9. Sebastian Stawicki SP4 Olecko 1:07,63 0 pkt.
10. Maciej Olszewski SP4 Olecko 1:09,41 0 pkt.
SP 50 m styl motylkowy dziewcząt
1. Magdalena Żukowska SP 1 Olecko 0:47,52 9 pkt.
2. Maja Bagieńska SP 1 Olecko 0:54,05 7 pkt.
SP 50m styl motylkowy chłopców
1. Olaf Marcinkiewicz SP1 Olecko 1:01,45 9 pkt.
SP sztafety dziewcząt (8x2 5m)
1. SP1 Olecko 2:45,23 36 pkt.
2. SP3 Olecko 3:22,16 28 pkt.
3. SP4 Olecko 3:47,86 24 pkt.
4. SP Wieliczki 4:31,38 20 pkt.
SP sztafety chłopców (8x25 m)
1. SP3 Olecko 2:52,24 36 pkt.
2. SP1 Olecko 2:55,08 28 pkt.
3. SP Gąski 3:03,75 24 pkt.
4. SP4 Olecko 3:10,56 20 pkt.
5. SP Wieliczki 3:25,76 16 pkt.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT SP
1. SP 1 Olecko 93 pkt.
2. SP 3 Olecko 57 pkt.
3. SP 4 Olecko 43 pkt.
4. SP Wieliczki 30 pkt.
5. SP Gąski 6 pkt.
SP Judziki 6 pkt.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW SP
1. SP3 Olecko 79 pkt.
2. SP1 Olecko 52 pkt.
3. SP Gąski 44 pkt.
4. SP Wieliczki 38 pkt.
5. SP4 Olecko 30 pkt.
6. SP Judziki 0 pkt.
GIMNAZJA 50 m styl dowolny dziewcząt
1. Wiktoria Kasprzak GIM. 1 Olecko 0:35,52 9 pkt.
2. Weronika Sienkiewicz GIM. Judziki 0:35,83 7 pkt.
3. Wiktoria Płazińska GIM. 2 Olecko 0:37,67 6 pkt.
4. Alicja Dembińska GIM. 1 Olecko 0:38,33 5 pkt.
5. Anna Omilian GIM. 2 Olecko 0:39,48 4 pkt.
GIMNAZJA 50 m styl dowolny chłopców
1. Błażej Gałkowski GIM. 1 Olecko 0:30,39 9 pkt.
2. Daniel Mitin GIM. 2 Olecko 0:32,68 7 pkt.
3. Jakub Milewski GIM. 1 Olecko 0:36,04 6 pkt.
4. Bartosz Interewicz GIM. 2 Olecko 0:36,05 5 pkt.
5. Jarosław Zgiet GIM Judziki 0:55,17 4 pkt.
GIMNAZJA 50 m styl klasyczny dziewcząt
1. Julita Domoracka GIM. 1 Olecko 1:13,00 9 pkt.
2. Joanna Łuszczyńska GIM. 1 Olecko 1:14,27 7 pkt.
3. Aleksandra Gajda GIM. 2 Olecko 1:15,73 6 pkt.
4. Julia Łapucka GIM. 2 Olecko 1:22,42 5 pkt.
GIMNAZJA 50 m styl klasyczny chłopców
1. Mateusz Mitin GIM. 2 Olecko 0:42,42 9 pkt.
2. Maciej Marchewka GIM. 2 Olecko 0:42,69 7 pkt.
3. Szymon Ropel GIM. 1 Olecko 0:55,24 6 pkt.
4. Patryk Domoracki GIM. 1 Olecko 0:57,43 5 pkt.
GIMNAZJA 50 m styl grzbietowy dziewcząt
1. Gabriela Jeglińska GIM. 2 Olecko 0:49,69 9 pkt.
2. Aleksandra Karaś GIM. 1 Olecko 0:55,25 7 pkt.
3. Dominika Miezianko GIM. 1 Olecko 1:01,52 6 pkt.
4. Wiktoria Maksimowicz GIM. 2 Olecko 1:11,01 5 pkt.
GIMNAZJA 50 m styl grzbietowy chłopców
1. Sebastian Jarzębowicz GIM. 1 Olecko 0:43,24 9 pkt.
2. Jakub Krzykwa GIM. 2 Olecko 0:48,81 7 pkt.
3. Miłosz Myszkiewicz GIM. 1 Olecko 0:53,28 6 pkt.
4. Bartosz Biszewski GIM. 2 Olecko 0:54,26 5 pkt.
GIMNAZJA 50 m styl motylkowy dziewcząt
1. Aleksandra Kaszkiel GIM. 2 Olecko 0:35,12 9 pkt.
2. Zuzanna Bubrowska GIM. 2 Olecko 0:43,37 7 pkt.
GIMNAZJA 50 m styl motylkowy chłopców
1. Michał Rutkowski GIM. 2 Olecko 0:30,52 9 pkt.
GIMNAZJA sztafety dziewcząt (8x25 m)
1. GIM. 2 Olecko 2:41,66 36 pkt.
2. GIM. 1 Olecko 2:59,26 28 pkt.
3. GIM. Kijewo 3:37,39 24 pkt.
GIMNAZJA sztafety chłopców (8x25 m)
1. GIM. 2 Olecko 2:15,52 36 pkt.
2. GIM. 1 Olecko 2:27,60 28 pkt.
3. GIM. Kijewo 2:46,55 24 pkt.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT GIMNAZJA
1. GIM 2. Olecko 87 pkt.
2. GIM 1. Olecko 71 pkt.
3. GIM Kijewo 24 pkt.
4. GIM Judziki 7 pkt.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW GIMNAZJA
1. GIM. 2 Olecko 85 pkt.
2. GIM. 1 Olecko 69 pkt.
3. GIM. Kijewo 24 pkt.
4. GIM. Judziki 4 pkt.
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE 50 m styl dowolny dziewcząt
1. Marcelina Wojciechowska I LO Olecko 0:38,29 9 pkt.
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE 50 m styl dowolny chłopców
1. Mateusz Biszewski I LO Olecko 0:31,39 9 pkt.
2. Jakub Smokowski ZSLiZ Olecko 0:35,46 7 pkt.
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE 50 m styl klasyczny dziewcząt
1. Magdalena Sadowska I LO Olecko 0:55,06 9 pkt.
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE 50 m styl klasyczny chłopców
1. Hubert Wróblewski I LO Olecko 0:41,70 9 pkt.
2. Dawid Żurawski ZSLiZ Olecko 0:53,35 7 pkt.
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE 50 m styl grzbietowy dziewcząt
1. Natalia Brozio I LO Olecko 0:58,49 9 pkt.
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE 50 m styl grzbietowy chłopców
1. Bartosz Urbanowicz I LO Olecko 0:48,46 9 pkt.
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE 50 m styl motylkowy chłopców
1. Daniel Ostrowski I LO Olecko 0:50,19 9 pkt.
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE sztafety chłopców (4X50 m)
1. I LO Olecko 2:57,36 36 pkt.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
1. I LO Olecko 27 pkt.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
1. I LO Olecko 72 pkt.
2. ZSLiZ Olecko 14 pkt.

Organizator: MOSiR Olecko
Sędzia główny: Paweł Maksimowicz
Sędzia startowy: Janusz Romańczuk
Sędzia stylowy: Robert Markowski
ZM
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages