Piątek, 17 sierpnia 2018. Imieniny Anity, Elizy, Mirona

Olecko. Po raz kolejny zawodnicy popłynęli w Ledze

2014-11-08 15:11:56 (ost. akt: 2014-11-13 16:05:38)

Autor zdjęcia: Marta Ankianiec

Aż 136 zawodników wzięło udział w drugich zawodach 2.edycji cyklu „Warmia i Mazury pływają”, które rozegrano na pływalni Lega w Olecku. Najlepsi stanęli na podium. FOTORELACJA.

Nagrodę główną – dwuosobową wycieczkę do Wilna wylosowała Kinga Słabkowska z Olecka .

mag


Kategoria 1 - 6 lat i poniżej dystans 12,5 m
1. Marysia Ostrowska 00:18:98
2.Lidia Panuszko 00:24:10
3. Kornelia Łapucka 00:28:18
4.Zosia Zaborowska 00:28:59
5.Zosia Chmielewska 00:39:76
6.Zosia Łapucka 00:44:20
7.Zuzia Konarzewska 00:58:38
8.Lena Czaplejewicz 00:59:88

Kategoria 1 - 6 lat i poniżej dystans 12,5 m
1.Filip Daniłowicz 00:15:51
2. Daniel Kamiński 00:16:38
3. Kuba Wieloch 00:21:42
4. Jan Urbanowicz 00:25:57
5. Łukasz Wiński 00:34:36

Kategoria 2 - 7-9 lat dystans 25 m
1. Ola Chmielewska 00:20:50
2. Ania Kramkowska 00:21:66
3. Marianna Jeżewska 00:24:81
4. Daria Dźwilewska 00:25:58
5. Dominika Kosakowska 00:30:09
6. Ada Adamska 00:31:28
7. Marta Chołod 00:31:86
8. Kinga Słabkowska 00:33:56
9. Aleksandra Plaga 00:36:41
10. Marcelina Parchimowicz 00:36:62
11.Natalia Kopeć 00:36:66
12. Natalia Czapkowska 00:37:68
13. Karina Leonarczyk 00:38:20
14. Oliwia Kowalewska 00:39:01
15. Paula Ulińska 00:40:90
16. Nikola Muskała 00:47:09
17. Wiktoria Marczuk 00:49:28
18. Karolina Ciszewska 00:50:16
19. Wiktoria Jankowska 00:50:96
20. Emilia Szczech 00:51:56

Kategoria 2 - 7-9 lat dystans 25 m
1. Itan Ciborowski 00:18:10
2.Wiktor Żenda 00:20:41
3. Maciej Karniej 00:21:69
4. Miłosz Sienkiewicz 00:24:39
5. Kacper Karaś 00:24:98
6. Kamil Gryko 00:25:16
7. Antoni Witkowski 00:25:22
8. Jakub Domin 00:26:84
9. Bartłomiej Pęcak 00:29:16
10. Rafał Życzkowski 00:29:79
11. Szymon Muszyński 00:31:21
12. Franek Karpowicz 00:31:70
13. Michał Stankiewicz 00:32:97
14. Paweł Wawrzyn 00:36:26
15. Igor Kozłowski 00:36:32
16. Patryk Sawicki 00:37:58
17. Konrad Miszkiel 00:37:86
18. Bartosz Gierak 00:39:68
19. Kacper Milewski 00:41:00
20. Dominik Jackiewicz 00:42:56
21. Jakub Orchowski 00:42:99
22. Ernest Zagacki 00:43:79
23. Piotrek Sakowski 00:43:79
24. Kacper Barszczewski 00:44:10
25. Igor Dąbrowski 00:58:70
26. Julian Zaborowski 01:03:53
27. Kacper Tylman 01:04:86

Kategoria 3 - 10-12 lat dystans 25 m
1. Paulina Szewczyk 00:16:68
2. Maja Lenkiewicz 00:17:10
3. Dominika Raczkowska 00:17:81
4. Maja Bagieńska 00:20:23
5. Dominika Murzyn 00:20:88
6. Aleksandra Rudzińska 00:22:10
7. Paulina Mitin 00:23:00
8. Amelia Ropel 00:24:08
9. Wiktoria Daniłowicz 00:24:88
10. Aleksandra Sienkiewicz 00:25:71
11. Patrycja Stasiukiewicz 00:26:18
12. Oliwia Jarosz 00:28:62
13. Joanna Jankowska 00:28:70
14. Justyna Sznurkowska 00:29:16
15. Emilia Czajewska 00:29:45
16. Lidka Wawrzyn 00:29:73
17. Zuzanna Grudzińska 00:30:66
18. Wiktoria Leszczyńska 00:30:90
19. Julia Czapkowska 00:32:72
20. Karolina Kopycka 00:34:51
21. Paulina Krejpcio 00:35:72

Kategoria 3 - 10-12 lat dystans 25 m
1. Dawid Mitin 00:16:52
2. Konrad Wojtowicz 00:18:35
3. Adam Wysocki 00:18:82
4. Tomasz Dawid Kaszkiel 00:18:82
5. Konrad Rudnik 00:21:00
6. Klaudiusz Domoradzki 00:21:31
7. Krzysztof Kalinowski 00:21:91
8. Hubert Warsiewicz 00:22:69
9. Filip Szmyt 00:23:10
10. Tymoteusz Malinowski 00:24:54
11. Norbet Laszkowski  00:29:28
12. Filip Rubin 00:29:50
13. Hubert Waluś 00:30:08
14. Hubert Smokowski 00:43:30

Kategoria 4 - 13-14 lat dystans 50 m
1. Aleksandra Kaszkiel 00:34:15
2. Weronika Sienkiewicz 00:35:59
3. Alicja Dembińska 00:38:03
4. Julia Łapucka 00:43:92
5. Julita Domoradzka 00:52:40
6. Daria Dopierała 00:53:38
7. Zuzanna Karaś 00:59:42
8. Gabriela Pokora 01:04:54

Kategoria 4 - 13-14 lat dystans 50 m
1. Bartosz Interewicz 00:35:07
2. Jakub Milewski 00:36:54
3. Dominik Krom 00:37:82
4. Sebastian Jarzębowicz 00:38:02
5. Bartosz Biszewski 00:39:75
6. Miłosz Myszkiewicz 00:48:64
7. Sebastian Kalinowski 00:49:75
8. Marcel Makal 00:50:70
9. Sebastian Sawicki 00:54:15
10. Patryk Wiński 00:57:09
11. Dawid Gałażyn 01:03:15
12. Rafał Jakołcewicz 01:06:01

Kategoria 5 - 15-16 lat dystans 50 m
1. Zuzanna Bubrowska 00:36:58

Kategoria 5 - 15-16 lat dystans 50 m
1. Mikołaj Marczak 00:32:23
2. Wojciech Hodana 00:40:59
3. Marcin Nawrocki 00:42:80
4. Jakub Anfolecki 00:49:75

Kategoria 6 - 17-19 lat dystans 50 m
1. Magda Iga Backiel 00:33:48

Kategoria 6 - 17-19 lat dystans 50 m
1. Hubert Wróblewski – Klimaszewski 00:35:12

Kategoria 7 - 20-29 lat dystans 50 m
1. Maciej Backiel 00:30:12
2. Maciej Skowroński 00:34:50

Kategoria 8 - 30-39 lat dystans 50 m
1. Aneta Ciborowska 00:41:70

Kategoria 8 - 30-39 lat dystans 50 m
1. Jerzy Mitin 00:32:89
2. Michał Matysiuk 00:36:95

Kategoria 9 - 40-49 lat dystans 50 m
1. Alina Kalinowska 00:54:78

Kategoria 9 - 40-49 lat dystans 50 m
1.Sebastian Ciborowski 00:29:42
2. Adam Łapucki 00:35:03
3. Jacek Malinowski 00:41:85

Kategoria 10 – 50-59 lat dystans 50 m
1. Halina Mrozowska 01:05:02

Kategoria 10 – 50-59 lat dystans 50 m
1. Kazimierz Suchocki 00:36:97
2. Arkadiusz Kozłowski 00:37:14
3. Henryk Bartoszewicz 00:41:83
4. Stanisław Kopycki 00:51:92
5. Krzysztof Czajewski 01:04:09

Kategoria 11 – 60 lat i powyżej dystans 50 m
1. Ryszard Zabolewicz 00:41:44
2. Jerzy Hołownia 00:43:73

mag
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. gg #1542998 | 176.109.*.* 12 lis 2014 18:01

    Wcięło wyniki ??

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Anim. #1542891 | 91.233.*.* 12 lis 2014 16:52

    Dlaczego nadal nie ma tutaj wyników?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages