Porażka szczypiornistów Czarnych Olecko

2014-11-22 22:10:11(ost. akt: 2014-11-22 22:12:55)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Piłkarze ręczni Czarnych Olecko rozegrali pierwszy mecz przed własną publicznością w nowym sezonie III ligi. Niestety, przegrali 26:28, choć do przerwy prowadzili 14:12.
Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, ale po pierwszych 30 min gospodarze prowadzili dwoma bramkami. W drugiej połowie Czarni przeważali i odskoczyli rywalom na 3 punkty. Szczypiorniści z Siemiatycz zdołali odrobić straty i w 57. min spotkania doprowadzili do remisu 25:25.

Ostatnie dwie minuty gospodarze grali w osłabieniu po kontrowersyjnych decyzjach sędziów, którzy dwóch oleckich zawodników wykluczyli z gry na 2 min.
Goście wykorzystali przewagę liczebną i ostatecznie wygrali 28:26.

Czarni Olecko:
Kamil Sosnowski i Przemysław Omilian (bramkarze), Maciej Mularczyk 2, Dawid Słabiński, Mikołaj Głębocki 2, Damian Bielecki 9, Filip Janicki 3, Hubert Dłużniewski, Tomasz Kozłowski 2, Kamil Michnowski 5, Mateusz Cemka 3, Jakub Kołdys