Czwartek, 2 lipca 2020. Imieniny Kariny, Serafiny, Urbana

Płomień Ełk wygrał turniej w Olecku

2014-12-08 19:44:10 (ost. akt: 2014-12-08 19:50:38)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

W hali Lega w Olecku rozegrano turniej piłkarski „Czar Bożego Narodzenia”. Zwyciężył Płomień Ełk.

W niedzielę, 7 grudnia w hali lega w Olecku rozegrano turniej piłkarski „Czar Bożego Narodzenia”. W ten sposób piłkarze Płomienia Ełk, Rominty Gołdap, Śniardw Orzysz, Czarnych Olecko i Unii Olecko włączyli się w akcję zbiórki pieniędzy na paczki świąteczne dla najbiedniejszych dzieci organizowaną przez Szkołę Podstawową nr 1.

Zwyciężył Płomień, który trzy mecze wygrał (2:1 z Czarnymi, 4:2 ze Śniardwami i 5:0 z Unią) i jeden zremisował ( 4:4 z Romintą). Drugie miejsce wywalczyli Czarni pokonując po 2:1 Romintę i Śniardwy oraz remisując 1:1 z Unią. Trzecie miejsce zajęła Rominta, dzięki dwóm zwycięstwom z Unią i Śniardwami (po 2:0). Czwartą lokatę i trzy punkty wywalczyła Unia, która wygrała 1:0 ze Śniardwami.

Najlepszym strzelcem turnieju został Kamil Jackiewicz (Płomień), który zdobył 6 goli. Król strzelców i zwycięska drużyna puchary odebrali z rąk dyrektor SP1 Eligii Bańkowskiej i trenera Karola Sobczaka.

Na zakończenie turnieju ze specjalnym pokazem wystąpiły dziewczęta z grupy tanecznej „na Maxa” i dancehallowej grupy tanecznej z Gminnego Centrum Kultury w Kowalach Oleckich ( instruktorem jest Justyna Bisztyga).

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages