Unia Olecko zremisowała z Vęgorią

2015-01-25 20:10:02(ost. akt: 2015-01-25 20:15:12)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Unia rozpoczęła przygotowania do piłkarskiej wiosny. W pierwszym sparingu zmierzyła się z Vęgorią Węgorzewo. Mecz rozegrany w Olecku na boisku MOSiR ze sztuczną murawą zakończył się wynikiem 1:1.
Unia Olecko (A klasa) w pierwszym meczu kontrolnym podejmowała Vęgorię Węgorzewo (wicelider V ligi).

W pierwszej połowie przeważali goście, ale to Unia w 30. min nieoczekiwanie objęła prowadzenie po strzale Karola Kościucha. W 40. min Vęgoria wyrównała.

Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 1:1, bo w drugiej połowie żadnej ze stron nie udało się zdobyć bramki, choć okazji ku temu nie brakowało.

W niedzielę, 1 lutego (godz. 19) Unia podejmuje Mamry Giżycko.