Czarni Granit Olecko nadal bez punktów

2015-02-07 22:21:44(ost. akt: 2015-02-07 22:39:51)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Nie udał się oleckim szczypiornistom rewanż za porażkę z Jaćwingami Gołdap w I rundzie III ligi piłki ręcznej. W meczu inaugurującym II rundę Granit przegrał u siebie 28:30.
Pierwsza połowa meczu rozgrywanego w hal Lega zakończyła się wynikiem 15:14 dla gospodarzy. W drugiej połowie Jaćwingowie zyskali przewagę i całe spotkanie wygrali 30:28.

Tym samym Czarni Granit Olecko nadal są jedyną drużyną bez punktów i w tabeli podlaskiej III ligi zajmują ostatnie, piąte miejsce.

Czarni Granit Olecko: bramkarze Kamil Sosnowski (czerwona kartka w 1. min) – Przemysław Książkiewicz, Dawid Słabiński (5), Damian Bielecki (8), Mateusz Cemka (3), Jakub Kołdys, Damian Sikorski, Kamil Michnowski (6), Hubert Dłużniewski (1), Filip Janicki (1), Mikołaj Głębocki, Tomasz Kozłowski, Marcel Szupieńko, Maciej Mularczyk (4), Jakub Domel.