Poniedziałek, 3 sierpnia 2020. Imieniny Augustyna, Kamelii, Lidii

Wciąż nie ma wyroku w sprawie Piotra A. z Wieliczek

2015-02-09 11:34:10 (ost. akt: 2015-02-09 12:43:14)

Autor zdjęcia: Marta Ankianiec

Dziś ( 9 lutego) miał zapaść wyrok w sprawie Piotra A., byłego dyrektora Szkoły Podstawowej w Wieliczkach. Jest on oskarżony o naruszenie nietykalności uczniów oraz o przekroczenie swoich uprawnień. Sąd zdecydował jednak o wznowieniu przewodu sądowego.

Sędzia Mariusz Mazur zdecydował o ponownym poddaniu pokrzywdzonych badaniu psychologicznemu przez biegłego. Mają one dać odpowiedź na pytania jakie są stopnie rozwoju emocjonalnego, umysłowego, intelektualnego pokrzywdzonych i czy są one adekwatne do wieku, czy posiadają oni prawidłową zdolność do postrzegania i zapamiętywania, czy mają skłonność do kłamstwa, a zwłaszcza do kłamstw patologicznych i czy wcześniejsze przesłuchania odpowiadały standardom.

Na sporządzenie opinii biegły ma dwa miesiące.

Swoje zeznania w procesie ma także składać Marzanna Ignatowicz, która twierdzi, że jej dziecko zostało uderzone przez Piotra A. w 2006 roku.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. internauta #2645896 | 91.233.*.* 18 gru 2018 09:03

    Przez tyle lat żeby nie zapadł wyrok to skandal.Co to za sąd a sędzia mazur już dawno powinien być wypieprzony ze stołka przez Ziobro.To jest chore żeby temu darmozjadowi Andrzejewskiemu płacić pieniądze za nic.To Mazur powinien mu płacić z własnej kieszeni za tak sprawne prowadzenie sprawy sądowej . Nie mieści mi się w głowie , to jest hańba dla sądu w Olecku a przede wszystkim dla Mazura.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages