Czarni zremisowali z Mamrami

2015-03-04 14:02:07(ost. akt: 2015-03-04 14:09:39)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Czarni na boisku MOSiR ze sztuczną murawą rozegrali sparing z Mamrami Giżycko. Mecz zakończył się remisem 3:3 (2:1)
W pierwszej połowie przewaga była po stronie gospodarzy, którzy w 31. min potwierdzili ją objęciem prowadzenia po strzale Michała Wasilewskiego z rzutu wolnego.
W 44. min goście zdołali wyrównać, ale w ostatniej minucie przed przerwą Czarni wyszli ponownie na prowadzenie po uderzeniu Arkadiusza Cichockiego.

Po zmianie stron Maciej Kosiński podwyższył na 3:1. Mamry nie zrezygnowały ze zmiany niekorzystnego wyniku i coraz częściej dochodziły do głosu, co w 53. min zaowocowało zdobyciem bramki kontaktowej. W 89. min spotkania goście wyrównali na 3:3.

Kolejny sparing Czarni rozegrają w sobotę, 7 marca (godz. 13). Rywalem będzie Mazur Pisz.