Niedziela, 18 listopada 2018. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Warmia i Mazury pływały w Olecku

2015-03-07 13:36:40 (ost. akt: 2015-03-07 17:44:45)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Na pływalni Lega rozegrano 6. eliminacje amatorskich zawodów pływackich „Warmia i Mazury pływają”. Na starcie stanęło 114 zawodników. WYNIKI.


KUP E-WYDANIE

Zawody rozegrano w 11 kategoriach wiekowych na dystansie 12,5, 25 i 50 metrów. Najlepsi stanęli na podium i otrzymali dyplomy, a spośród wszystkich uczestników rozlosowano nagrody rzeczowe. Nagrodę główną – dwuosobową wycieczkę do Wilna ufundowaną przez Biuro Podróży „Sambia" wylosował Tomasz Czajkowski z Ełku. Natomiast vouchery na kręgielnię w suwalskiej Plazie trafiły do Franciszka Zawady.

WYNIKI ZAWODÓW:
Kategoria 1 - 6 lat i poniżej dystans 12,5 m
1. Marysia Ostrowska 00:22:18
2. Amelia Gajewska 00:22:32
3. Martyna Kaszkiel 00:26:53
4. Zofia Chmielewska 00:26:56
5. Oliwia Onufryjenko 00:34:90
6. Lena Czaplejewicz 00:39:51
7. Zosia Łapucka 00:42:00
8. Hania Masianis 00:42:41
9. Kornelia Łapucka 00:44:77
10. Michalina Wieczorek 01:15:99
11. Lena Giełazis 01:35:72
Kategoria 1 - 6 lat i poniżej dystans 12,5 m
1. Łukasz Wiński 00:30:52
2. Aleksander Domelewski 00:50:64
Kategoria 2 - 7-9 lat dystans 25 m
1. Aleksandra Chmielewska 00:19:01
2. Ania Kramkowska 00:22:40
3.Marianna Jeżewska 00:23:73
4. Ada Adamska 00:27:47
5. Dominika Kosakowska 00:27:65
6.Marta Chołod 00:29:66
7. Malwina Parchimowicz 00:30:16
8. Karolina Ciszewska 00:35:91
9. Zofia Zaborowska 00:44:05
10. Emilia Szczech 00:47:44
11. Anita Czaplejewicz 01:00:50
Kategoria 2 - 7-9 lat dystans 25 m
1. Maciej Karniej 00:20:96
2. Maksymilian Gałkowski 00:21:72
3. Antoni Witkowski 00:23:04
4. Kamil Gryko 00:24:03
5. Michał Stankiewicz 00:26:70
6. Rafał Życzkowski 00:30:05
7. Janusz Krajewski 00:30:30
8. Jan Omilian 00:32:17
9. Konrad Miszkiel 00:32:80
10. Dniel Kamiński 00:34:73
11. Cyprian Jórczyk 00:39:69
12. Julian Zaborowski 00:40:90
13. Krystian Skarżyński 00:47:35
Kategoria 3 - 10-12 lat dystans 25 m
1.Natalia Hatalska 00:16:96
2. Maja Lenkiewicz 00:17:26
3. Maja Bagieńska 00:17:66
4. Gabriela Biszewska 00:19:32
5.Aleksandra Rudzińska 00:19:72
6. Ewa Łapucka 00:19:83
7. Amelia Ropel 00:24:43
8. Oliwia Jarosz 00:25:22
9. Daria Dźwilewska 00:25:48
10. Joanna Jankowska 00:25:80
11. Lidka Wawrzyn 00:26:76
12. Wiktoria Leszczyńska 00:30:08
13.Natalia Kopeć 00:32:56
14. Karolina Kopycka 00:32:61
15. Amelia Obrębowska 00:34:13
16. Aleksandra Plaga 00:34:69
17. Paula Ulińska 00:35:11
18. Karina Leonarczyk 00:37:30
19. Natalia Chołod 00:41:48
20. Wiktoria Jankowska 00:48:27
21. Natalia Czapkowska 00:50:32
Kategoria 3 - 10-12 lat dystans 25 m
1.Dawid Mitin 00:16:97
2. Wiktor Żenda 00:18:22
3. Filip Szmyt 00:19:33
4. Tomasz Kaszkiel 00:19:75
5. Kamil Milczarek 00:19:95
6. Igor Wieloch 00:20:89
7. Kamil Buchowski 00:21:43
8. Miłosz Sienkiewicz 00:22:88
9. Daniel Bogdan 00:24:25
10. Aleksaander Krajewski 00:26:41
11. Oskar Olszewski 00:27:51
12. Eryk Czaplejewicz 00:28:50
13. Klaudiusz Domoradzki 00:29:93
14. Jakub Orchowski 00:38:24
15. Kacper Tylman 00:46:33
Kategoria 4 - 13-14 lat dystans 50 m
1. Aleksandra Kaszkiel 00:31:96
2. Magdalena Żukowska 00:35:21
3. Julia Łapucka 00:43:50
4. Paulina Mitin 00:46:31
5. Emilia Czajewska 00:54:72
6. Agnieszka Nawrocka 01:03:88
Kategoria 4 - 13-14 lat dystans 50 m
1. Błażej Gałkowski 00:29:86
2. Mateusz Mitin 00:33:23
3. Jakub Milewski 00:33:30
4. Paweł Masalski 00:34:78
5. Nataniel Zaniewski 00:35:98
6. Bartosz Biszewski 00:36:58
7. Piotr Modzelewski 00:37:04
8. Adam Wysocki 00:43:44
9. Miłosz Myszkiewicz 00:45:82
10. Marcel Makal 00:49:27
11. Patryk Wiński 00:51:78
Kategoria 5 - 15-16 lat dystans 50 m
1. Wiktoria Kasprzak 00:34:68
2. Anna Omilian 00:38:21
3. Gabriela Pokora 01:01:93
Kategoria 5 - 15-16 lat dystans 50 m
1. Daniel Mitin 00:32:78
2. Wojciech Hodana 00:40:72
3. Marcin Nawrocki 00:43:78
Kategoria 6 - 17-19 lat dystans 50 m
1. Magdalena Backiel 00:34:07
2. Marcela Wojciechowska 00:36:86
Kategoria 6 - 17-19 lat dystans 50 m
1. Dominik Franciszek Zawada 00:30:71
2. Mateusz Biszewski 00:31:28
Kategoria 8 - 30-39 lat dystans 50 m
1. Tomasz Wieloch 00:46:01
Kategoria 9 - 40-49 lat dystans 50 m
1. Joanna Kaszkiel 00:54:93
Kategoria 9 - 40-49 lat dystans 50 m
1. Adam Łapucki 00:34:18
2. Jacek Malinowski 00:40:14
3. Sławomir Sienkiewicz 00:45:84
4. Dariusz Omilian 00:50:18
Kategoria 10 – 50-59 lat dystans 50 m
1. Marzena Czajkowska 00:39:78
2. Alina Kalinowska 00:59:90
Kategoria 10 – 50-59 lat dystans 50 m
1. Tomasz Czajkowski 00:34:68
2. Stanisław Kopycki 00:51:47
3. Krzysztof Czajewski 00:54:81
Kategoria 11 – 60 lat i powyżej dystans 50 m
1. Halina Mrozowska 00:58:46
2. Olga Kowal 01:20:89
Kategoria 11 – 60 lat i powyżej dystans 50 m
1. Ryszard Zabolewicz 00:43:85

Organizator: MOSiR Olecko
Prowadzenie: Andrzej Kamiński, sędzia startowy: Janusz Romańczuk
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. 777 #1683988 | 91.236.*.* 7 mar 2015 20:18

    Pierwszy dystans to już był 15m dla maluszków :-) Co raz lepiej :-)

    ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    1. Nowiki #1683976 | 89.67.*.* 7 mar 2015 20:07

      Brawo Amelka Gratulacje

      ! - + odpowiedz na ten komentarz

    Zagraj w GRY.wm.pl

    • Goodgame Empire
    • Goodgame Big Farm
    • Goodgame Poker
    • Shadow Kings - The Dark Ages