Czarni i Unia szykują się do piłkarskiej wiosny

2015-03-10 01:02:23(ost. akt: 2015-03-10 01:05:08)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

W kolejnym sparingu Czarni Olecko przegrali 1:3 z Mazurem Pisz. Natomiast Unia Olecko zremisowała bezbramkowo z Mazurem Ełk.
Czarni Olecko rozegrali kolejny sparing. Tym razem rywalem był Mazur Pisz, z którym olecczanie grają w V lidze (Mazur po rundzie jesiennej zajmuje 3. miejsce, a Czarni 12.). Mecz rozegrano na boisku MOSiR ze sztuczną murawą. Do przerwy goście prowadzili 1:0 po bramce zdobytej w 39. min. W drugiej połowie Mazur strzelił dwa kolejne gole – w 53. i 63. min. W 85. min wynik spotkania na 3:1 ustalił Arkadiusz Cichocki.

Natomiast Unia Olecko zmierzyła się z Mazurem Ełk. Mecz zakończył się wynikiem 0:0