środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

"Stary" Siejnik wybrał swój samorząd

2015-03-19 10:14:21 (ost. akt: 2015-03-19 10:21:10)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Mieszkańcy Osiedla Siejnik II w Olecku w drugim podejściu wybrali przewodniczącego Rady Osiedla, którym ponownie został Krzysztof Konewko. Zebrani wybrali też dwuosobowy Zarząd Osiedla.

Przed tygodniem zebranie nie mogło się odbyć z powodu niskiej frekwencji. Tym razem mieszkańcy Osiedla Siejnik II (tzw. stary Siejnik) zmobilizowali się i na zebranie przyszło 31 osób (minimum wynosiło 30 osób), chociaż uprawnionych do udziału w nim były 403 osoby.

Zebranie wyborcze poprowadził radny miejski Paweł Giełazis. Zebrani wybrali przewodniczącego Osiedla, którym ponownie został Krzysztof Konewko. W tajnym głosowaniu otrzymał 26 głosów. Na jego konkurenta Edwarda Milewskiego głosowało 5 osób.

Zebrani wybrali też Zarząd Osiedla Siejnik II. Weszli do niego Edward Milewski i Katarzyna Paulakowska.

Dzisiaj (19 marca) o godz. 17.30 ma się odbyć drugie zebranie wyborcze mieszkańców Osiedla Siejnik nr 2. Poprzednie również trzeba było odwołać z powodu braku kworum. Obecnych było zaledwie 8 osób spośród 1340 uprawnionych (w drugiej turze tego samego zebrania, które odbywa się 30 min później, minimum wynosi 18 osób).

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz, klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages