Olecczanie na Time of Masters w Gdyni

2015-04-09 11:35:46(ost. akt: 2015-04-09 12:08:18)

Autor zdjęcia: Archiwum Mad Dogs Team Olecko

Aż dziewięć medali, w tym dwa złote i pięć srebrnych, zdobyli zawodnicy MMA z Mad Dogs Team Olecko na Międzynarodowych Amatorskich Mistrzostwach Polski.
W 9. edycji Time of Masters w Gdyni, czyli w Międzynarodowych Amatorskich Mistrzostwach Polski MMA/K1/ADDC, pojedynki stoczyło ponad 400 zawodników.

W Gdyni nie mogło zabraknąć 15-osobowej reprezentacji zawodników MMA z Mad Dogs Team Olecko. Olecczanie spisali się bardzo dobrze i przywieźli z mistrzostw aż dziewięć medali (dwa złote, pięć srebrnych i dwa brązowe).

Pierwszego dnia swoje walki wygrali Weronika Ulikowska w kategorii junior i Rafał Klimaszyński (OFS do 66 kg). Srebrne medale zdobyli Robert Strękowski (OFS do 65 kg) i Anna Czarniecka (junior do 61 kg), a na najniższym stopniu podium stanął Piotr Lis (junior do 61 kg).
Obrazek w tresci

Następnego dnia imprezy drugie miejsca wywalczyli: Weronika Ulikowska (K1 kobiet), Mateusz Malinowski (ADCC do 98,9 kg) i Piotr Lis (ADCC junior do 65,9 kg), a Patryk Walendy wywalczył 3. lokatę (ADCC junior do 65,9 kg).

W Gdyni odbyły się również walki pierwszego kroku. Michał Putra wygrał przez nokaut w pierwszej rundzie, tak samo jak i Maciej Guziewski, który zastosował duszenie zza pleców. Bardzo dobre walki stoczyli także Szymon Topolski (MMA), Andrzej Polkowski (MMA i ADCC), Jakub Smokowski (K-1), Hubert Olszewski ( MMA), Paweł Sieczkowski (K-1) i Jakub Jasiński (MMA i ADCC).

W klasyfikacji drużynowej MMA ekipa Mad Dogs Team Olecko z 11 punktami jest na 3. miejscu w stawce 24 zespołów.

Kolejna edycja Time of Masters odbędzie się 30 maja w Słupsku, a pod koniec października w Olecku.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz, klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.Pomogę: Igor Hrywna