Porażka oleckich szczypiornistów

2015-04-09 14:24:34(ost. akt: 2015-04-09 14:29:01)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

W ostatniej kolejce podlaskiej III ligi piłki ręcznej Czarni Granit Olecko przegrali 18:30 ze Szczypiorniakiem Dąbrowa Białostocka. Tym samym olecki zespół sezon zakończył bez zdobyczy punktowej.
Mecz rozegrano w środę, 8 kwietnia w hali Lega. Drużyna z Dąbrowy Białostockiej już wcześniej zapewniła sobie awans do II ligi i w meczu z Czarnymi miała zdecydowaną przewagę. Gospodarze lepiej spisywali się tylko w końcówce pierwszej połowy, dzięki czemu 6-bramkową stratę zmniejszyli do trzech punktów. Pierwsza odsłona spotkania zakończyła się wynikiem 14:11. W drugiej połowie dominacja Szczypiorniaka była jeszcze bardziej widoczna. Ostatecznie mistrz III ligi w sezonie 2014/2015 całe spotkanie wygrał 30:18.

Bramki w oleckiej drużynie strzelali: Filip Janicki 2, Hubert Dłużniewski 1, Damian Bielecki 8, Dawid Słabiński 3, Mikołaj Głębocki 3 i Filip Grudziński 1.

Czarni rozgrywki zakończyli na ostatnim, 5. miejscu.