Poniedziałek, 17 grudnia 2018. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Pożegnanie uczniów klas maturalnych ZST w Olecku

2015-04-24 16:55:44 (ost. akt: 2015-04-24 17:10:12)

Autor zdjęcia: Marta Ankianiec

Tradycyjnie maturzyści kończą rok szkolny wcześniej niż pozostali uczniowie. W piątek, 24 kwietnia po raz ostatni przed maturą pojawili się w szkole. Były uroczysta akademia, kwiaty dla nauczycieli oraz sporo wzruszeń i wspomnień.

W Zespole Szkół Technicznych odbyło się zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. Mury szkolne ZST opuściło 59 uczniów.
W uroczystości pożegnania uczniów klas czwartych uczestniczyli przedstawiciele grona pedagogicznego, rodzice oraz zaproszeni goście.

Nagrodzeni zostali uczniowie wyróżniający się w nauce, pracujący na rzecz szkoły i reprezentujący szkolę w różnych konkursach.

Listy gratulacyjne otrzymali także rodzice uczniów wyróżniających się w nauce.

Po krótkiej części artystycznej uczniowie przeszli do klas, aby odebrać świadectwa.



Nagrodzeni uczniowie
KLASA IV TEI
Joanna Karaś (śr. 4,58), praca na rzecz szkoły i wzorowe czytelnictwo
Anna Czarniecka (śr. 4,45), praca na rzecz szkoły i wzorowe czytelnictwo
Oskar Kłoczko (śr. 4,50)
Szymon Kłoczko (śr. 4,41), osiągnięcia sportowe
Paulina Anuszkiewicz (śr. 4,33), praca na rzecz szkoły
Łukasz Łowczyński (śr. 4,37)
Barbara Piekielniak, Kamila Jarosz, Emilia Jabłońska, Monika Bogdanowicz, Justyna Sokalska, Karolina Kowalewska — praca na rzecz szkoły
Krzysztof Bokuniewicz— osiągnięcia sportowe

KLASA IV TMB
Adam Dubicki (śr. 4,42), praca na rzecz szkoły i wzorowa frekwencja
Przemysław Nalewajko (śr. 4,46), praca na rzecz szkoły, wzorowa frekwencję i osiągnięcia sportowe
Adam Omilian (śr. 4,77), praca na rzecz szkoły i wzorowa frekwencja
Mateusz Kiejko (śr. 4,79), wzorowa frekwencja
Cezary Wasilewski (śr. 4,79), praca na rzecz szkoły
Dawid Andryszczyk— praca na rzecz szkoły i osiągnięcia sportowe
Szymon Wojnowski, Rafał Kacper Zwęgliński , Rafał Stojanowski— praca na rzecz szkoły

http://m.wm.pl/2015/04/orig/dsc-0315-242858.jpg
KLASA IV TBM
Sebastian Adrian, Dawid Andryszczyk, Adam Dubicki, Mateusz Kiejko, Jakub Krawczyk, Przemysła Nalewajko, Daniel Niedźwiecki, Adam Omilian, Rafał Stojanowski, Przemysław Suwalski, Jakub Szczecina, Szymon Topolski, Cezary Wasilewski, Szymon Wojnowski, Adam Wołyniec, Rafał Kacper Zwęgliński, wychowawca Jarosław Wierzbiński

http://m.wm.pl/2015/04/orig/dsc-0320-242857.jpg
KLASA IV TEI
Paulina Anuszkiewicz, Monika Bogdanowicz, Krzysztof Bokuniewicz, Anna Czarniecka, Emilia Jabłońska, Kamila Jarosz, Joanna Karaś, Paweł Kierejszys, Oskar Kłoczko, Szymon Kłoczko, Karolina Kowalewska, Łukasz Łowczyński, Karol Nietubyć, Maciej Pawluczuk, Barbara Piekielniak, Justyna Sokalska, Rafał Szwędrys, Rafał Wirkowski, Sylwester Zygmunt, wychowawca Małgorzata Siennicka




Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. zenobiusz #1722801 | 178.36.*.* 26 kwi 2015 22:33

    a co w zaprzyjaźnionym zsliz

    ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    1. oz #1722213 | 83.9.*.* 25 kwi 2015 23:44

      Ania Cz. Jak zawsze ślicznie. : )

      Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

    Zagraj w GRY.wm.pl

    • Goodgame Empire
    • Goodgame Big Farm
    • Goodgame Poker
    • Shadow Kings - The Dark Ages