Poniedziałek, 3 sierpnia 2020. Imieniny Augustyna, Kamelii, Lidii

I Przegląd Zespołów Amatorskich "LegaFest" w Olecku

2015-05-22 12:23:20 (ost. akt: 2015-05-22 12:39:28)

Przegląd będzie okazją do promocji wyróżniających się zespołów i wykonawców, umożliwi im zaprezentowanie swoich utworów na profesjonalnej scenie, przed doświadczonym jury i publicznością. LegaFest jest imprezą wymyśloną i realizowaną przez Olecką Radę Młodzieżową i wolontariuszy.

I Przegląd Zespołów Amatorskich "LegaFest" ma służyć integracji i aktywizacji, szczególnie młodych mieszkańców Olecka. Miastu z kolei przybędzie ciekawa muzyczna impreza na początek lata, którą, mamy nadzieję kontynuować co roku.

Do Przeglądu mogą przystąpić zespoły amatorskie/wykonawcy, reprezentujące/y dowolny styl muzyczny. Za zespół amatorski rozumiemy grupę, która nie ma podpisanego kontraktu płytowego oraz głównym źródłem utrzymania członków zespołu nie jest muzyka.
http://m.wm.pl/2015/05/orig/legafest2-247594.jpg
Zespoły do 15 czerwca muszą dostarczyć kartę zgłoszenia oraz min. 2 nagrania demonstracyjne grupy. Materiały należy przesłać drogą elektroniczną (format MP3 lub linki do stron internetowych, na których widnieją utwory) na adres oleckaradamlodziezowa@o2.pl lub tradycyjną pocztą (płyta CD lub DVD) na adres Regionalny Ośrodek Kultury w Olecku "Mazury Garbate", Plac Wolności 22, 19-400 Olecko (decyduje data wpłynięcia do Ośrodka Kultury, a nie data stempla pocztowego).

Organizator powoła jury, które na podstawie nagrań demo wybierze około 8 zespołów. Zostaną one powiadomione o zakwalifikowaniu do 18 czerwca drogą mailową lub telefonicznie. Uczestnicy biorący udział w konkursie będą oceniani przez profesjonalne jury. Ostateczny werdykt zostanie ogłoszony w dniu konkursu.

Organizatorzy:
Olecka Rada Młodzieżowa
Fundacja Akademia Radosnej Twórczości
Regionalny Ośrodek Kultury w Olecku „Mazury Garbate”

Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania na stronie www.przystanek.pl

I Przegląd Zespołów Amatorskich "LegaFest"
26-27 czerwca 2015 r.
Olecko, Plaża Miejska „Skocznia”

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages