Poniedziałek, 3 sierpnia 2020. Imieniny Augustyna, Kamelii, Lidii

III Turniej Piłki Siatkowej dla Gimnazjalistów

2015-06-03 12:46:57 (ost. akt: 2015-06-03 12:51:49)

1 czerwca w hali sportowej Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku odbył się III Turniej Piłki Siatkowej. Tegoroczna edycja zrealizowana została przy współpracy z Komendą Powiatową Policji w Olecku.

Wydarzenie rozpoczął I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Olecku mł. insp. Bernard Faszcza. Następnie Marzanna Pojawa-Grajewska, dyrektor ZSLiZ, złożyła uczniom życzenia z okazji Dnia Dziecka i zachęciła do gry fair play nie tylko w Dniu Sportu.

Po części oficjalnej drużyny z dwóch powiatów – powiatu oleckiego i powiatu suwalskiego rozegrały turniej w piłkę siatkową o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Olecku.

Zwycięzcą zawodów została pierwsza drużyna z Gimnazjum w Raczkach, która oprócz pucharu wywalczyła dla szkoły markową piłkę do gry w siatkówkę wraz z autografami Mistrzów Świata z 2014 r.

Drugie miejsce zajęli szkolni koledzy mistrzów i tym samy w nagrodę otrzymali firmowe koszulki wraz z piłkami. Trzecia nagroda trafiła do uczniów Gimnazjum w Babkach Oleckich.

Indywidualne trofea za najlepszą grę otrzymali: Monika Dziekońska i Karol Oszczapiński, uczniowie z Gimnazjum w Raczkach.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages