środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Na mistrzostwach w Olecku padły dwa rekordy Polski

2015-06-07 17:47:58 (ost. akt: 2015-06-08 00:46:13)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Prawie stu młodych zawodników zjechało do Olecka, aby rywalizować w dwudniowych Mistrzostwach Polski w Pływaniu w Płetwach. Padły dwa rekordy krajowe. Gospodarze zawodów - OSN Amfiprion Olecko wywalczyli trzy brązowe medale w sztafetach.

Rekord Polski w konkurencji sztafeta 4x100 metrów po powierzchni w kategorii D dziewcząt z czasem 03:26.93 ustanowiła sztafeta z klubu UKS DELFINEK 1 Chodzież w składzie: Marta Humerczyk, Natalia Bartczak, Maja Czarnolewska, Sylwana Piehocka.

Rekord Polski w konkurencji 200 metrów bi-fins w kategorii E dziewcząt z czasem 02:04.49 ustanowiła Balbina Sikora z klubu KS NAUTILUS Jastrzębie.

Mistrzostwa Polski kat. E i D w Pływaniu w Płetwach 6-7.06.2015 Olecko
W Y N I K I
Konkurencja : 25 metrów pod wodą , Kategoria : D Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 PIECHOCKA SYLWANA 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:09.47 960 50
2 CZARNOLEWSKA MAJA 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:10.01 867 0
3 HUMERCZYK MARTA 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:10.05 860 0
4 KILISZEWSKA STEFANIA 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:10.15 844 46
5 BARTCZAK NATALIA 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:10.32 818 0
6 WANTA NELI 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:11.01 718 42
7 WŁODARCZYK WERONIKA 2003 UKS DELFIN Jastarnia 00:11.04 714 39
8 KALINOWSKA JULIA 2003 LAGUNA 24 Toruń 00:11.39 669 36
9 KONKEL ROZALIA 2002 UKS DELFIN Jastarnia 00:11.49 656 0
10 BRYCHCY MAGDALENA 2003 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:11.99 597 0
11 DZIURA MARTA 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:12.01 594 0
12 SZWICHTENBERG WIKTORIA 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:12.40 551 0
13 SZALEWSKA WIKTORIA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:13.02 489 0
14 MŁYŃSKA AGATA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:14.45 364 0
RUSAK ANNA 2002 UKS DELFIN Jastarnia dyskwalifikacja

Konkurencja : 25 metrów pod wodą , Kategoria : D Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 ALBRECHT KRYSTIAN 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:09.27 851 50
2 SADOWSKI MAKSYM 2002 LAGUNA 24 Toruń 00:09.53 806 46
3 GRANAT RAFAŁ 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:09.77 768 0
4 MAŁACHOWSKI ADRIAN 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:09.98 735 42
5 KUTELA DAMIAN 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:10.31 687 39
6 MIERSKI NIKODEM 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:11.15 577 0
7 CZARNOLEWSKI MIŁOSZ 2003 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:11.71 513 0
8 SZYMANOWSKI FILIP 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:11.72 512 0
9 PAUL JAKUB 2002 LAGUNA 24 Toruń 00:12.00 482 0
10 MODZELEWSKI PIOTR 2002 AMFIPRION Olecko 00:12.05 477 36
11 KOLIŃSKI MICHAŁ 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:12.13 469 0
12 KOTAS FRANCISZEK 2003 LAGUNA 24 Toruń 00:13.04 382 0
13 WARSZEWSKI MARCELI 2003 LAGUNA 24 Toruń 00:13.35 355 0
14 MITIN DAWID 2003 AMFIPRION Olecko 00:13.56 338 0
15 RANISZEWSKI OSKAR 2003 LAGUNA 24 Toruń 00:13.60 335 0
16 JANICKI JAKUB 2002 MKP FLOTA Gdynia PTTK MW 00:13.66 330 33
17 MAJEWSKI MARCIN 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:13.91 310 0
18 PIASECKI BARTŁMIEJ 2003 LAGUNA 24 Toruń 00:14.51 265 0
19 WYSOCKI ADAM 2002 AMFIPRION Olecko 00:15.77 183 0

Konkurencja : 25 metrów pod wodą , Kategoria : E Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 SIKORA BALBINA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:10.87 903 50
2 JESIOŁOWSKA INEZ 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:11.14 863 46
3 GORYS MAGDALENA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:11.55 805 0
4 PACYNA EMILIA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:11.59 800 0
5 IWANOWSKA JULIA 2004 LAGUNA 24 Toruń 00:11.64 793 42
6 GREŃ JULIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:12.31 708 39
7 OSZKIEL WIKTORIA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:12.52 683 0
8 BISZEWSKA GABRIELA 2005 AMFIPRION Olecko 00:12.73 659 36
9 DREGER MARIA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:12.82 649 0
10 KRYZEL WIKTORIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:13.28 600 0
11 SIÓDMIAK JOLANTA 2007 LAGUNA 24 Toruń 00:13.37 591 0
12 SAŁATA ANNA 2005 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:13.49 579 0
13 SKÓRA LAURA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:13.63 565 0
14 BACHEWICZ MAJA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:13.73 555 0
15 RUMIANEK MARIA 2004 LAGUNA 24 Toruń 00:13.74 554 0
16 CHODÓR ADRIANNA 2004 LAGUNA 24 Toruń 00:14.11 519 0
17 RANISZEWSKA MAJA 2005 LAGUNA 24 Toruń 00:14.34 499 0
18 WOLNIEWICZ WERONIKA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:14.45 489 0
19 KILISZEWSKA SONIA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:14.50 485 0
20 SERAFIN ANNA 2005 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:14.56 479 0
21 DŹWILEWSKA DARIA 2005 AMFIPRION Olecko 00:14.77 462 0
22 DYŚ MARIA 2006 MKP FLOTA Gdynia PTTK MW 00:15.08 436 33
23 ŁAPUCKA EWA 2004 AMFIPRION Olecko 00:15.40 411 0
24 ZAŁUCKA AMELIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:15.87 376 0
25 WOLIŃSKA ANTONINA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:16.05 363 0
26 MARCINKOWSKA TERESA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:16.71 319 0
27 KLASA OLIWIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:17.58 265 0
28 KLASA KINGA 2007 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:17.91 246 0
RUDZIŃSKA ALEKSANDRA 2004 AMFIPRION Olecko dyskwalifikacja

Konkurencja : 25 metrów pod wodą , Kategoria : E Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 KASPROWICZ OSKAR 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:10.37 836 50
2 MAJDA ŁUKASZ 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:10.66 792 46
3 GIBA FILIP 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:10.96 749 0
4 WIŚNIEWSKI FILIP 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:11.24 711 0
5 CIOSEK PIOTR 2004 LAGUNA 24 Toruń 00:11.45 684 42
6 MAZURKIEWICZ DANIEL 2004 LAGUNA 24 Toruń 00:11.63 662 0
7 BYSTROŃ FRANCISZEK 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:12.46 566 39
8 KOWALCZYK IGOR 2005 UKS DELFIN Jastarnia 00:12.71 540 36
9 ŻENDA WIKTOR 2005 AMFIPRION Olecko 00:13.92 426 33
10 PAŁKA KASPER 2004 UKS DELFIN Jastarnia 00:14.08 413 0
11 WIELOCH IGOR 2005 AMFIPRION Olecko 00:14.36 390 0
12 SZMYT FILIP 2004 AMFIPRION Olecko 00:15.06 336 0
13 BANASIŃSKI PIOTR 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:15.60 297 0
14 DZIURA WOJCIECH 2008 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:16.08 266 0
15 BIAŁKOWSKI JAN 2005 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:16.10 264 0
16 WITKOWSKI ANTONI 2006 AMFIPRION Olecko 00:16.31 251 0
17 FALKO MAKSYMILIAN 2004 LAGUNA 24 Toruń 00:17.36 189 0
ORCIUCH FILIP 2006 LAGUNA 24 Toruń dyskwalifikacja
NOJMAN DOMINIK 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież dyskwalifikacja

Konkurencja : 100 metrów pod wodą , Kategoria : D Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 GAJÓR MARTYNA 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:54.29 721 50
2 GRONOWSKA AGATA 2003 LAGUNA 24 Toruń 00:55.25 696 46
3 SIERAKOWSKA KAROLINA 2002 LAGUNA 24 Toruń 00:57.60 636 0
4 MAJEWSKA MAGDALENA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:00.28 574 42
5 WANTA NELI 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:04.63 485 0
6 HATALSKA NATALIA 2003 AMFIPRION Olecko 01:10.33 384 39
DOPIERAŁA NADIA 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA dyskwalifikacja

Konkurencja : 100 metrów pod wodą , Kategoria : D Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 ALBRECHT KRYSTIAN 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:48.67 802 50
2 DYRSZKA HUBERT 2003 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:51.81 708 0
3 SIÓDMIAK SZYMON 2002 LAGUNA 24 Toruń 00:54.39 638 46
4 SAŁATA ADAM 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:56.71 581 42
5 KUTELA DAMIAN 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:02.85 450 39
6 MASALSKI PAWEŁ 2002 AMFIPRION Olecko 01:03.18 444 36
SADOWSKI MAKSYM 2002 LAGUNA 24 Toruń dyskwalifikacja
JESIOŁOWSKI OLIWIER 2003 UKS DELFINEK 1 Chodzież dyskwalifikacja

Konkurencja : 50 metrów bi-fins , Kategoria : D Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 PIECHOCKA SYLWANA 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:24.17 860 50
2 DEMSKA ZUZANNA 2002 LAGUNA 24 Toruń 00:24.58 829 46
3 HUMERCZYK MARTA 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:24.83 810 0
4 CZARNOLEWSKA MAJA 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:25.32 775 0
5 BARTCZAK NATALIA 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:25.33 774 0
6 RUSAK ANNA 2002 UKS DELFIN Jastarnia 00:26.73 682 42
7 KILISZEWSKA STEFANIA 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:26.83 675 39
8 KIEDROWSKA JULIA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:27.29 647 36
9 SIERAKOWSKA KAROLINA 2002 LAGUNA 24 Toruń 00:27.48 636 0
10 KALINOWSKA JULIA 2003 LAGUNA 24 Toruń 00:28.07 601 0
11 WŁODARCZYK WERONIKA 2003 UKS DELFIN Jastarnia 00:28.23 592 0
12 KONKEL ROZALIA 2002 UKS DELFIN Jastarnia 00:28.35 585 0
13 DZIURA MARTA 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:28.91 555 0
14 BRYCHCY MAGDALENA 2003 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:29.41 528 0
15 SZALEWSKA WIKTORIA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:29.54 522 0
16 RUSAK MAŁGORZATA 2002 UKS DELFIN Jastarnia 00:29.81 508 0
17 SZWICHTENBERG WIKTORIA 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:30.29 484 0
18 MŁYŃSKA AGATA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:33.51 341 0

Konkurencja : 50 metrów bi-fins , Kategoria : D Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 SIÓDMIAK SZYMON 2002 LAGUNA 24 Toruń 00:23.86 806 50
2 GRANAT RAFAŁ 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:24.36 769 46
3 MAŁACHOWSKI ADRIAN 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:24.81 737 42
4 MASALSKI PAWEŁ 2002 AMFIPRION Olecko 00:25.58 684 39
5 SAŁATA ADAM 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:25.99 658 0
6 SZYMANOWSKI FILIP 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:27.18 585 0
7 CZARNOLEWSKI MIŁOSZ 2003 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:27.54 564 0
8 MODZELEWSKI PIOTR 2002 AMFIPRION Olecko 00:27.64 559 0
9 KOLIŃSKI MICHAŁ 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:27.80 550 36
10 MIERSKI NIKODEM 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:27.85 547 0
11 RANISZEWSKI OSKAR 2003 LAGUNA 24 Toruń 00:29.07 482 0
12 KOTAS FRANCISZEK 2003 LAGUNA 24 Toruń 00:29.17 477 0
13 JANICKI JAKUB 2002 MKP FLOTA Gdynia PTTK MW 00:30.32 421 33
14 PIASECKI BARTŁMIEJ 2003 LAGUNA 24 Toruń 00:30.88 395 0
15 WYSOCKI ADAM 2002 AMFIPRION Olecko 00:31.07 387 0
16 WARSZEWSKI MARCELI 2003 LAGUNA 24 Toruń 00:31.23 380 0
17 MAJEWSKI MARCIN 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:33.37 291 0

Konkurencja : 50 metrów bi-fins , Kategoria : E Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 SIKORA BALBINA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:26.16 896 50
2 JESIOŁOWSKA INEZ 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:27.86 780 46
3 GORYS MAGDALENA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:28.54 737 0
4 PACYNA EMILIA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:28.58 735 0
5 IWANOWSKA JULIA 2004 LAGUNA 24 Toruń 00:28.83 720 42
6 DREGER MARIA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:29.94 656 0
7 GREŃ JULIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:30.37 633 39
8 OSZKIEL WIKTORIA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:30.70 615 0
9 BISZEWSKA GABRIELA 2005 AMFIPRION Olecko 00:31.15 592 36
10 KRYZEL WIKTORIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:31.38 580 0
11 CHODÓR ADRIANNA 2004 LAGUNA 24 Toruń 00:31.76 561 0
12 MARCINKOWSKA TERESA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:31.94 552 0
13 SKÓRA LAURA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:31.99 550 0
14 BACHEWICZ MAJA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:32.04 548 0
14 RANISZEWSKA MAJA 2005 LAGUNA 24 Toruń 00:32.04 548 0
16 ŁAPUCKA EWA 2004 AMFIPRION Olecko 00:32.48 527 0
17 SIÓDMIAK JOLANTA 2007 LAGUNA 24 Toruń 00:32.49 526 0
18 KILISZEWSKA SONIA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:32.53 524 0
19 RUMIANEK MARIA 2004 LAGUNA 24 Toruń 00:32.88 508 0
[b]20 RUDZIŃSKA ALEKSANDRA 2004 AMFIPRION Olecko 00:33.08 499 0
21 DŹWILEWSKA DARIA 2005 AMFIPRION Olecko 00:33.15 496 0[/b]
22 SAŁATA ANNA 2005 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:33.18 494 0
23 WOLNIEWICZ WERONIKA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:33.52 479 0
24 ZAŁUCKA AMELIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:34.00 458 0
24 SERAFIN ANNA 2005 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:34.00 458 0
26 DYŚ MARIA 2006 MKP FLOTA Gdynia PTTK MW 00:34.31 445 33
27 KLASA OLIWIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:35.09 413 0
WOLIŃSKA ANTONINA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież dyskwalifikacja
KLASA KINGA 2007 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA dyskwalifikacja

Konkurencja : 50 metrów bi-fins , Kategoria : E Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 MAJDA ŁUKASZ 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:26.85 877 50
2 KASPROWICZ OSKAR 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:27.49 833 46
3 GIBA FILIP 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:27.56 828 0
4 CIOSEK PIOTR 2004 LAGUNA 24 Toruń 00:28.04 797 42
5 MAZURKIEWICZ DANIEL 2004 LAGUNA 24 Toruń 00:28.33 779 0
6 BYSTROŃ FRANCISZEK 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:29.25 723 39
7 WIŚNIEWSKI FILIP 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:29.69 697 0
8 ŻENDA WIKTOR 2005 AMFIPRION Olecko 00:30.46 654 36
9 KOWALCZYK IGOR 2005 UKS DELFIN Jastarnia 00:31.85 582 33
10 PAŁKA KASPER 2004 UKS DELFIN Jastarnia 00:32.53 549 0
11 SZMYT FILIP 2004 AMFIPRION Olecko 00:32.63 544 0
12 WIELOCH IGOR 2005 AMFIPRION Olecko 00:33.43 507 0
13 BANASIŃSKI PIOTR 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:35.11 435 0
14 WITKOWSKI ANTONI 2006 AMFIPRION Olecko 00:35.33 426 0
15 FALKO MAKSYMILIAN 2004 LAGUNA 24 Toruń 00:35.64 414 0
16 DZIURA WOJCIECH 2008 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:38.07 323 0
17 ORCIUCH FILIP 2006 LAGUNA 24 Toruń 00:40.01 259 0
NOJMAN DOMINIK 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież dyskwalifikacja
BIAŁKOWSKI JAN 2005 UKS DELFINEK 1 Chodzież dyskwalifikacja

Konkurencja : 800 metrów po powierzchni , Kategoria : D Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 DEMSKA ZUZANNA 2002 LAGUNA 24 Toruń 08:42.85 817 50
2 GRONOWSKA AGATA 2003 LAGUNA 24 Toruń 09:16.81 707 0
3 GAJÓR MARTYNA 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 09:24.66 683 46
4 MAJEWSKA MAGDALENA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 09:57.38 591 42
5 KIEDROWSKA JULIA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 10:29.09 510 0
6 HATALSKA NATALIA 2003 AMFIPRION Olecko 10:40.83 483 39
7 DOPIERAŁA NADIA 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 11:21.51 394 0

Konkurencja : 800 metrów po powierzchni , Kategoria : D Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 JESIOŁOWSKI OLIWIER 2003 UKS DELFINEK 1 Chodzież 08:52.29 682 50
2 DYRSZKA HUBERT 2003 KS NAUTILUS Jastrzębie 09:05.37 642 46
3 PAUL JAKUB 2002 LAGUNA 24 Toruń 10:06.22 477 42
4 MITIN DAWID 2003 AMFIPRION Olecko 10:42.99 393 39

Konkurencja : 200 metrów po powierzchni , Kategoria : D Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 DEMSKA ZUZANNA 2002 LAGUNA 24 Toruń 01:52.85 833 50
2 GRONOWSKA AGATA 2003 LAGUNA 24 Toruń 01:56.12 782 0
3 GAJÓR MARTYNA 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:58.54 745 46
4 SIERAKOWSKA KAROLINA 2002 LAGUNA 24 Toruń 02:00.20 721 0
5 WANTA NELI 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 02:09.59 597 42
6 RUSAK ANNA 2002 UKS DELFIN Jastarnia 02:10.74 582 39
7 MAJEWSKA MAGDALENA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 02:12.81 558 0
8 HATALSKA NATALIA 2003 AMFIPRION Olecko 02:13.29 552 36
9 WŁODARCZYK WERONIKA 2003 UKS DELFIN Jastarnia 02:29.06 388 0

Konkurencja : 200 metrów po powierzchni , Kategoria : D Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 ALBRECHT KRYSTIAN 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:51.72 635 50
2 SAŁATA ADAM 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 01:57.45 555 46
3 DYRSZKA HUBERT 2003 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:58.48 541 0
4 JESIOŁOWSKI OLIWIER 2003 UKS DELFINEK 1 Chodzież 01:59.68 526 0
5 SADOWSKI MAKSYM 2002 LAGUNA 24 Toruń 02:00.72 513 42
6 PAUL JAKUB 2002 LAGUNA 24 Toruń 02:13.51 368 0
7 KOLIŃSKI MICHAŁ 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 02:22.95 277 39
8 WYSOCKI ADAM 2002 AMFIPRION Olecko 02:29.86 219 36

Konkurencja : 200 metrów po powierzchni , Kategoria : E Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 JESIOŁOWSKA INEZ 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 02:02.64 932 50
2 IWANOWSKA JULIA 2004 LAGUNA 24 Toruń 02:10.51 815 46
3 DREGER MARIA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 02:17.68 721 0
4 GORYS MAGDALENA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 02:20.06 691 42
5 BACHEWICZ MAJA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 02:23.20 654 39
6 GREŃ JULIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 02:29.66 583 0
7 WOLNIEWICZ WERONIKA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 02:31.76 561 0
8 BISZEWSKA GABRIELA 2005 AMFIPRION Olecko 02:34.50 533 36
9 ŁAPUCKA EWA 2004 AMFIPRION Olecko 02:38.28 497 0

10 DYŚ MARIA 2006 MKP FLOTA Gdynia PTTK MW 02:43.79 446 33
WOLIŃSKA ANTONINA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież dyskwalifikacja

Konkurencja : 200 metrów po powierzchni , Kategoria : E Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 GIBA FILIP 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 02:08.72 717 50
2 KASPROWICZ OSKAR 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 02:11.41 682 46
3 MAZURKIEWICZ DANIEL 2004 LAGUNA 24 Toruń 02:16.28 622 42
4 CIOSEK PIOTR 2004 LAGUNA 24 Toruń 02:17.63 606 0
5 KOWALCZYK IGOR 2005 UKS DELFIN Jastarnia 02:24.11 534 39
6 ŻENDA WIKTOR 2005 AMFIPRION Olecko 02:25.79 516 36
7 PAŁKA KASPER 2004 UKS DELFIN Jastarnia 02:55.50 260 0

Konkurencja : 100 metrów bi-fins , Kategoria : D Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 PIECHOCKA SYLWANA 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:53.09 856 50
2 DEMSKA ZUZANNA 2002 LAGUNA 24 Toruń 00:55.77 767 46
3 HUMERCZYK MARTA 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:56.14 755 0
4 CZARNOLEWSKA MAJA 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:56.24 752 0
5 BARTCZAK NATALIA 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:57.35 718 0
6 MAJEWSKA MAGDALENA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:58.63 681 42
7 KIEDROWSKA JULIA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:00.50 629 0
8 KILISZEWSKA STEFANIA 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:01.44 604 39
9 BRYCHCY MAGDALENA 2003 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:04.55 526 0
10 DZIURA MARTA 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:05.18 512 0
11 KONKEL ROZALIA 2002 UKS DELFIN Jastarnia 01:05.45 505 36
12 WŁODARCZYK WERONIKA 2003 UKS DELFIN Jastarnia 01:06.66 478 0
13 SZALEWSKA WIKTORIA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:08.47 439 0
14 DOPIERAŁA NADIA 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:08.96 429 0
15 RUSAK MAŁGORZATA 2002 UKS DELFIN Jastarnia 01:09.12 425 0
16 SZWICHTENBERG WIKTORIA 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:09.68 414 0
17 MŁYŃSKA AGATA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:11.72 374 0
KALINOWSKA JULIA 2003 LAGUNA 24 Toruń dyskwalifikacja

Konkurencja : 100 metrów bi-fins , Kategoria : D Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 SIÓDMIAK SZYMON 2002 LAGUNA 24 Toruń 00:54.58 812 50
2 MAŁACHOWSKI ADRIAN 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:55.08 796 46
3 GRANAT RAFAŁ 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:56.12 763 42
4 MASALSKI PAWEŁ 2002 AMFIPRION Olecko 00:56.24 759 39
5 CZARNOLEWSKI MIŁOSZ 2003 UKS DELFINEK 1 Chodzież 01:00.35 639 0
6 SZYMANOWSKI FILIP 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 01:00.54 634 0
7 MODZELEWSKI PIOTR 2002 AMFIPRION Olecko 01:01.55 607 0
8 MIERSKI NIKODEM 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:02.74 576 36
9 KUTELA DAMIAN 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:03.09 568 0
10 KOLIŃSKI MICHAŁ 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:04.41 536 0
11 MITIN DAWID 2003 AMFIPRION Olecko 01:04.98 522 0
12 RANISZEWSKI OSKAR 2003 LAGUNA 24 Toruń 01:05.13 519 0
13 KOTAS FRANCISZEK 2003 LAGUNA 24 Toruń 01:06.38 490 0
14 JANICKI JAKUB 2002 MKP FLOTA Gdynia PTTK MW 01:08.93 435 33
15 PIASECKI BARTŁMIEJ 2003 LAGUNA 24 Toruń 01:09.11 431 0
16 WYSOCKI ADAM 2002 AMFIPRION Olecko 01:10.67 400 0
17 WARSZEWSKI MARCELI 2003 LAGUNA 24 Toruń 01:13.94 338 0
18 MAJEWSKI MARCIN 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:18.96 253 0

Konkurencja : 100 metrów bi-fins , Kategoria : E Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 SIKORA BALBINA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:56.75 982 50
2 PACYNA EMILIA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:03.38 775 0
3 OSZKIEL WIKTORIA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:08.96 631 0
4 CHODÓR ADRIANNA 2004 LAGUNA 24 Toruń 01:10.14 603 46
5 SAŁATA ANNA 2005 UKS DELFINEK 1 Chodzież 01:11.80 566 42
6 RANISZEWSKA MAJA 2005 LAGUNA 24 Toruń 01:12.34 555 0
7 KRYZEL WIKTORIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:12.73 546 39
8 KILISZEWSKA SONIA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:13.82 523 0
9 WOLIŃSKA ANTONINA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 01:14.29 514 0
10 DŹWILEWSKA DARIA 2005 AMFIPRION Olecko 01:15.02 499 36
11 SERAFIN ANNA 2005 UKS DELFINEK 1 Chodzież 01:15.21 495 0
12 RUMIANEK MARIA 2004 LAGUNA 24 Toruń 01:15.50 490 0
13 DYŚ MARIA 2006 MKP FLOTA Gdynia PTTK MW 01:16.40 472 33
14 RUDZIŃSKA ALEKSANDRA 2004 AMFIPRION Olecko 01:17.38 453 0
15 ZAŁUCKA AMELIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:21.48 380 0
16 KLASA OLIWIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:23.24 351 0
17 SIÓDMIAK JOLANTA 2007 LAGUNA 24 Toruń 01:23.67 344 0
MARCINKOWSKA TERESA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież dyskwalifikacja
KLASA KINGA 2007 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA dyskwalifikacja

Konkurencja : 100 metrów bi-fins , Kategoria : E Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 GIBA FILIP 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:59.03 899 50
2 MAJDA ŁUKASZ 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:01.91 810 0
3 MAZURKIEWICZ DANIEL 2004 LAGUNA 24 Toruń 01:02.32 798 46
4 ŻENDA WIKTOR 2005 AMFIPRION Olecko 01:06.90 675 42
5 WIŚNIEWSKI FILIP 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 01:11.66 564 39
6 BYSTROŃ FRANCISZEK 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:12.20 552 36
7 SZMYT FILIP 2004 AMFIPRION Olecko 01:13.93 516 0
8 WIELOCH IGOR 2005 AMFIPRION Olecko 01:14.26 509 0

9 FALKO MAKSYMILIAN 2004 LAGUNA 24 Toruń 01:17.46 447 0
10 BANASIŃSKI PIOTR 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 01:17.57 445 0
11 BIAŁKOWSKI JAN 2005 UKS DELFINEK 1 Chodzież 01:19.24 414 0
12 WITKOWSKI ANTONI 2006 AMFIPRION Olecko 01:22.23 363 0
13 NOJMAN DOMINIK 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 01:26.49 296 0
14 DZIURA WOJCIECH 2008 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:28.20 270 0
15 ORCIUCH FILIP 2006 LAGUNA 24 Toruń 01:28.60 265 0

Konkurencja : 50 metrów po powierzchni , Kategoria : D Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 PIECHOCKA SYLWANA 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:21.66 885 50
2 CZARNOLEWSKA MAJA 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:22.61 806 0
3 HUMERCZYK MARTA 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:23.11 767 0
4 GAJÓR MARTYNA 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:23.53 735 46
5 BARTCZAK NATALIA 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:23.54 734 0
6 SIERAKOWSKA KAROLINA 2002 LAGUNA 24 Toruń 00:23.84 713 42
7 GRONOWSKA AGATA 2003 LAGUNA 24 Toruń 00:24.35 677 0
8 KILISZEWSKA STEFANIA 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:24.39 674 0
9 RUSAK ANNA 2002 UKS DELFIN Jastarnia 00:25.25 617 39
10 WANTA NELI 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:25.36 610 36
11 KIEDROWSKA JULIA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:25.38 609 0
12 BRYCHCY MAGDALENA 2003 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:25.95 573 0
13 HATALSKA NATALIA 2003 AMFIPRION Olecko 00:26.68 530 33
14 KALINOWSKA JULIA 2003 LAGUNA 24 Toruń 00:26.92 517 0
15 RUSAK MAŁGORZATA 2002 UKS DELFIN Jastarnia 00:27.95 461 0
16 KONKEL ROZALIA 2002 UKS DELFIN Jastarnia 00:28.04 456 0
17 DZIURA MARTA 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:28.38 439 0
18 WŁODARCZYK WERONIKA 2003 UKS DELFIN Jastarnia 00:28.59 428 0
19 SZWICHTENBERG WIKTORIA 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:29.04 406 0
20 SZALEWSKA WIKTORIA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:29.23 397 0
21 DOPIERAŁA NADIA 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:30.48 339 0
22 MŁYŃSKA AGATA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:32.80 245 0

Konkurencja : 50 metrów po powierzchni , Kategoria : D Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 ALBRECHT KRYSTIAN 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:20.66 748 50
2 SIÓDMIAK SZYMON 2002 LAGUNA 24 Toruń 00:21.91 648 46
3 SADOWSKI MAKSYM 2002 LAGUNA 24 Toruń 00:22.37 614 0
4 JESIOŁOWSKI OLIWIER 2003 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:22.62 596 42
5 GRANAT RAFAŁ 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:22.93 575 0
6 SAŁATA ADAM 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:22.94 574 0
7 DYRSZKA HUBERT 2003 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:23.20 556 0
8 MAŁACHOWSKI ADRIAN 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:23.38 544 0
9 KUTELA DAMIAN 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:25.78 401 39
10 SZYMANOWSKI FILIP 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:25.95 391 0
11 PAUL JAKUB 2002 LAGUNA 24 Toruń 00:26.70 352 0
12 CZARNOLEWSKI MIŁOSZ 2003 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:26.96 339 0
13 MIERSKI NIKODEM 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:28.12 284 0
14 KOTAS FRANCISZEK 2003 LAGUNA 24 Toruń 00:29.59 220 0
15 WARSZEWSKI MARCELI 2003 LAGUNA 24 Toruń 00:29.60 220 0
16 MITIN DAWID 2003 AMFIPRION Olecko 00:30.03 202 36
17 JANICKI JAKUB 2002 MKP FLOTA Gdynia PTTK MW 00:30.15 198 33
18 RANISZEWSKI OSKAR 2003 LAGUNA 24 Toruń 00:30.53 183 0
19 WYSOCKI ADAM 2002 AMFIPRION Olecko 00:30.58 181 0
20 MAJEWSKI MARCIN 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:32.33 117 0
21 PIASECKI BARTŁMIEJ 2003 LAGUNA 24 Toruń 00:32.79 101 0
MODZELEWSKI PIOTR 2002 AMFIPRION Olecko dyskwalifikacja
MASALSKI PAWEŁ 2002 AMFIPRION Olecko dyskwalifikacja


Konkurencja : 50 metrów po powierzchni , Kategoria : E Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 JESIOŁOWSKA INEZ 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:24.24 915 50
2 SIKORA BALBINA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:24.98 859 46
3 GORYS MAGDALENA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:27.05 716 0
4 IWANOWSKA JULIA 2004 LAGUNA 24 Toruń 00:27.14 711 42
5 PACYNA EMILIA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:27.66 678 0
6 DREGER MARIA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:28.67 619 0
7 OSZKIEL WIKTORIA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:29.11 595 0
8 GREŃ JULIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:29.71 563 39
9 KRYZEL WIKTORIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:30.07 544 0
10 BACHEWICZ MAJA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:30.27 534 0
10 SKÓRA LAURA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:30.27 534 0
12 BISZEWSKA GABRIELA 2005 AMFIPRION Olecko 00:30.96 499 36
13 CHODÓR ADRIANNA 2004 LAGUNA 24 Toruń 00:31.21 487 0
14 WOLNIEWICZ WERONIKA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:31.61 469 0
15 SAŁATA ANNA 2005 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:32.43 432 0
16 ŁAPUCKA EWA 2004 AMFIPRION Olecko 00:32.67 421 0
17 MARCINKOWSKA TERESA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:32.71 419 0
18 RANISZEWSKA MAJA 2005 LAGUNA 24 Toruń 00:32.78 416 0
19 DŹWILEWSKA DARIA 2005 AMFIPRION Olecko 00:33.23 397 0
20 RUDZIŃSKA ALEKSANDRA 2004 AMFIPRION Olecko 00:33.51 385 0

21 WOLIŃSKA ANTONINA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:34.77 335 0
22 KILISZEWSKA SONIA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:34.91 330 0
23 ZAŁUCKA AMELIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:35.02 326 0
24 SIÓDMIAK JOLANTA 2007 LAGUNA 24 Toruń 00:35.58 305 0
25 SERAFIN ANNA 2005 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:35.77 298 0
26 KLASA OLIWIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:37.89 225 0
27 RUMIANEK MARIA 2004 LAGUNA 24 Toruń 00:39.03 189 0
28 KLASA KINGA 2007 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:40.82 137 0

Konkurencja : 50 metrów po powierzchni , Kategoria : E Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 KASPROWICZ OSKAR 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:24.33 847 50
2 MAJDA ŁUKASZ 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:25.09 791 46
3 CIOSEK PIOTR 2004 LAGUNA 24 Toruń 00:27.01 664 42
4 WIŚNIEWSKI FILIP 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:27.82 616 0
5 KOWALCZYK IGOR 2005 UKS DELFIN Jastarnia 00:28.94 553 39
6 BYSTROŃ FRANCISZEK 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:30.19 489 36
7 SZMYT FILIP 2004 AMFIPRION Olecko 00:32.76 372 33
8 WITKOWSKI ANTONI 2006 AMFIPRION Olecko 00:34.02 321 0

9 WIELOCH IGOR 2005 AMFIPRION Olecko 00:34.47 304 0
10 BANASIŃSKI PIOTR 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:37.30 205 0
11 BIAŁKOWSKI JAN 2005 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:38.09 180 0
12 ORCIUCH FILIP 2006 LAGUNA 24 Toruń 00:38.67 162 0
13 DZIURA WOJCIECH 2008 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:39.13 148 0
14 FALKO MAKSYMILIAN 2004 LAGUNA 24 Toruń 00:41.58 81 0
15 NOJMAN DOMINIK 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:46.33 0 0
PAŁKA KASPER 2004 UKS DELFIN Jastarnia dyskwalifikacja

Konkurencja : Sztafeta 4x100 metrów po powierzchni , Kategoria : D Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
RP 1 SZTAFETA DZIEWCZĄT D 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 03:26.93 0 100
2 SZTAFETA DZIEWCZĄT D 2002 LAGUNA 24 Toruń 03:38.32 0 92
3 SZTAFETA DZIEWCZĄT D 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 03:53.48 0 84
4 SZTAFETA DZIEWCZĄT D 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 03:59.28 0 78
5 SZTAFETA DZIEWCZĄT D 2002 UKS DELFIN Jastarnia 04:10.30 0 72

Konkurencja : Sztafeta 4x100 metrów po powierzchni , Kategoria : D Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 SZTAFETA CHŁOPCÓW D 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 03:28.48 0 100
2 SZTAFETA CHŁOPCÓW D 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 03:36.58 0 92
3 SZTAFETA CHŁOPCÓW D 2002 LAGUNA 24 Toruń 03:44.14 0 84
4 SZTAFETA CHŁOPCÓW D 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 04:15.74 0 78
5 SZTAFETA CHŁOPCÓW D 2002 AMFIPRION Olecko 04:16.84 0 72

Konkurencja : Sztafeta 4x100 metrów po powierzchni , Kategoria : E Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 SZTAFETA DZIEWCZĄT E 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 04:08.01 0 100
2 SZTAFETA DZIEWCZĄT E 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 04:42.95 0 78
3 SZTAFETA DZIEWCZĄT E 2004 AMFIPRION Olecko 05:00.51 0 72
SZTAFETA DZIEWCZĄT E 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież dyskwalifikacja
SZTAFETA DZIEWCZĄT E 2004 LAGUNA 24 Toruń dyskwalifikacja

Konkurencja : Sztafeta 4x100 metrów po powierzchni , Kategoria : E Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 SZTAFETA CHŁOPCÓW E 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 04:42.58 0 100
2 SZTAFETA CHŁOPCÓW E 2004 LAGUNA 24 Toruń 04:48.38 0 92
3 SZTAFETA CHŁOPCÓW E 2004 AMFIPRION Olecko 04:48.84 0 84

Konkurencja : Sztafeta 4x50 metrów po powierzchni , Kategoria : D Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 SZTAFETA CHŁOPCÓW D 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:31.74 0 100
2 SZTAFETA CHŁOPCÓW D 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 01:36.61 0 92
3 SZTAFETA CHŁOPCÓW D 2002 LAGUNA 24 Toruń 01:40.00 0 84
4 SZTAFETA CHŁOPCÓW D 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:51.62 0 78
5 SZTAFETA CHŁOPCÓW D 2002 AMFIPRION Olecko 01:51.92 0 72

Konkurencja : Sztafeta 4x50 metrów po powierzchni , Kategoria : E Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty

1 SZTAFETA DZIEWCZĄT E 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:48.95 0 100
2 SZTAFETA DZIEWCZĄT E 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 02:01.15 0 92
3 SZTAFETA DZIEWCZĄT E 2004 AMFIPRION Olecko 02:10.66 0 84
SZTAFETA DZIEWCZĄT E 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież dyskwalifikacja
SZTAFETA DZIEWCZĄT E 2004 LAGUNA 24 Toruń dyskwalifikacja

Konkurencja : 400 metrów po powierzchni , Kategoria : D Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 DEMSKA ZUZANNA 2002 LAGUNA 24 Toruń 04:06.48 859 50
2 GRONOWSKA AGATA 2003 LAGUNA 24 Toruń 04:12.72 813 0
3 CZARNOLEWSKA MAJA 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 04:16.36 788 46
4 GAJÓR MARTYNA 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 04:27.44 713 42
5 HATALSKA NATALIA 2003 AMFIPRION Olecko 04:39.73 638 39
6 RUSAK ANNA 2002 UKS DELFIN Jastarnia 04:39.85 637 36
7 KIEDROWSKA JULIA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 04:44.06 613 33
8 BRYCHCY MAGDALENA 2003 KS NAUTILUS Jastrzębie 04:47.27 595 0
9 DOPIERAŁA NADIA 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 05:27.90 397 0

Konkurencja : 400 metrów po powierzchni , Kategoria : D Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 JESIOŁOWSKI OLIWIER 2003 UKS DELFINEK 1 Chodzież 04:17.11 561 50
2 SAŁATA ADAM 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 04:19.40 547 0
3 DYRSZKA HUBERT 2003 KS NAUTILUS Jastrzębie 04:20.55 540 46
4 SADOWSKI MAKSYM 2002 LAGUNA 24 Toruń 04:42.09 423 42
5 MODZELEWSKI PIOTR 2002 AMFIPRION Olecko 05:00.85 334 39
6 MIERSKI NIKODEM 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 05:13.29 281 36
7 MITIN DAWID 2003 AMFIPRION Olecko 05:16.09 270 0

Konkurencja : 400 metrów po powierzchni , Kategoria : E Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 JESIOŁOWSKA INEZ 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 04:18.34 949 50
2 IWANOWSKA JULIA 2004 LAGUNA 24 Toruń 04:39.34 803 46
3 GORYS MAGDALENA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 04:51.79 726 42
4 DREGER MARIA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 04:59.44 682 0
5 WOLNIEWICZ WERONIKA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 05:09.72 626 0
6 GREŃ JULIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 05:13.64 605 39
7 BACHEWICZ MAJA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 05:15.27 597 0
8 MARCINKOWSKA TERESA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 05:16.43 591 0
9 ŁAPUCKA EWA 2004 AMFIPRION Olecko 05:27.32 538 36
10 DYŚ MARIA 2006 MKP FLOTA Gdynia PTTK MW 05:50.32 437 33
11 SERAFIN ANNA 2005 UKS DELFINEK 1 Chodzież 05:50.39 437 0
SKÓRA LAURA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież dyskwalifikacja

Konkurencja : 400 metrów po powierzchni , Kategoria : E Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 KASPROWICZ OSKAR 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 04:41.29 714 50
2 KOWALCZYK IGOR 2005 UKS DELFIN Jastarnia 04:48.32 672 46
3 MAZURKIEWICZ DANIEL 2004 LAGUNA 24 Toruń 04:49.79 664 42
4 WIŚNIEWSKI FILIP 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 05:09.32 559 0
5 ŻENDA WIKTOR 2005 AMFIPRION Olecko 05:10.11 555 39
6 CIOSEK PIOTR 2004 LAGUNA 24 Toruń 05:11.97 545 0
7 WIELOCH IGOR 2005 AMFIPRION Olecko 05:38.49 424 0
8 BANASIŃSKI PIOTR 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 06:07.83 311 0
9 PAŁKA KASPER 2004 UKS DELFIN Jastarnia 06:21.74 263 0

Konkurencja : 200 metrów bi-fins , Kategoria : D Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 PIECHOCKA SYLWANA 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 02:01.92 814 50
2 DEMSKA ZUZANNA 2002 LAGUNA 24 Toruń 02:04.14 782 46
3 MAJEWSKA MAGDALENA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 02:05.64 760 42
4 HUMERCZYK MARTA 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 02:06.94 742 0
5 BARTCZAK NATALIA 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 02:07.24 738 0
6 KILISZEWSKA STEFANIA 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 02:18.27 599 39
7 DZIURA MARTA 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 02:18.85 593 0
8 WŁODARCZYK WERONIKA 2003 UKS DELFIN Jastarnia 02:24.26 533 36
9 SIERAKOWSKA KAROLINA 2002 LAGUNA 24 Toruń 02:24.84 527 0
10 WANTA NELI 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 02:25.32 522 0
11 KALINOWSKA JULIA 2003 LAGUNA 24 Toruń 02:26.69 508 0
12 RUSAK MAŁGORZATA 2002 UKS DELFIN Jastarnia 02:29.06 484 0
13 SZWICHTENBERG WIKTORIA 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 02:33.03 445 0
14 SZALEWSKA WIKTORIA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 02:34.16 435 0
15 DOPIERAŁA NADIA 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 02:35.78 420 0
16 MŁYŃSKA AGATA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 02:39.52 386 0

Konkurencja : 200 metrów bi-fins , Kategoria : D Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 ALBRECHT KRYSTIAN 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:57.76 864 50
2 SIÓDMIAK SZYMON 2002 LAGUNA 24 Toruń 02:00.71 818 46
3 MAŁACHOWSKI ADRIAN 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 02:03.09 783 42
4 MASALSKI PAWEŁ 2002 AMFIPRION Olecko 02:03.50 777 39
5 GRANAT RAFAŁ 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 02:09.04 701 0
6 SZYMANOWSKI FILIP 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 02:14.55 631 0
7 CZARNOLEWSKI MIŁOSZ 2003 UKS DELFINEK 1 Chodzież 02:20.29 564 0
8 MODZELEWSKI PIOTR 2002 AMFIPRION Olecko 02:21.23 554 0
9 KOLIŃSKI MICHAŁ 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 02:21.96 546 36
10 KUTELA DAMIAN 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 02:21.97 546 0
11 MIERSKI NIKODEM 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 02:25.17 512 0
12 RANISZEWSKI OSKAR 2003 LAGUNA 24 Toruń 02:27.12 492 0
13 KOTAS FRANCISZEK 2003 LAGUNA 24 Toruń 02:31.13 452 0
14 JANICKI JAKUB 2002 MKP FLOTA Gdynia PTTK MW 02:32.03 444 33
15 PIASECKI BARTŁMIEJ 2003 LAGUNA 24 Toruń 02:34.17 424 0
16 WYSOCKI ADAM 2002 AMFIPRION Olecko 02:36.53 402 0
17 MAJEWSKI MARCIN 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 02:51.69 278 0
18 WARSZEWSKI MARCELI 2003 LAGUNA 24 Toruń 03:00.83 214 0
KROPIDŁOWSKI SZYMON 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA dyskwalifikacja

Konkurencja : 200 metrów bi-fins , Kategoria : E Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
RP 1 SIKORA BALBINA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 02:04.49 1040 50
2 IWANOWSKA JULIA 2004 LAGUNA 24 Toruń 02:19.41 822 46
3 PACYNA EMILIA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 02:22.54 782 0
4 DREGER MARIA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 02:24.49 758 42
5 SKÓRA LAURA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 02:35.58 632 0
6 GREŃ JULIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 02:37.07 617 39
7 SAŁATA ANNA 2005 UKS DELFINEK 1 Chodzież 02:37.28 615 0
8 KILISZEWSKA SONIA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 02:38.51 602 0
9 RUMIANEK MARIA 2004 LAGUNA 24 Toruń 02:41.23 575 0
10 BISZEWSKA GABRIELA 2005 AMFIPRION Olecko 02:41.80 569 36
11 KRYZEL WIKTORIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 02:42.59 562 0
12 CHODÓR ADRIANNA 2004 LAGUNA 24 Toruń 02:42.73 560 0
13 DŹWILEWSKA DARIA 2005 AMFIPRION Olecko 02:48.87 504 0
14 ZAŁUCKA AMELIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 02:55.86 444 0
15 RUDZIŃSKA ALEKSANDRA 2004 AMFIPRION Olecko 02:56.68 437 0
16 SIÓDMIAK JOLANTA 2007 LAGUNA 24 Toruń 03:04.03 380 0
17 KLASA OLIWIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 03:10.19 335 0
18 KLASA KINGA 2007 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 03:11.80 324 0
OSZKIEL WIKTORIA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie dyskwalifikacja
RANISZEWSKA MAJA 2005 LAGUNA 24 Toruń dyskwalifikacja

Konkurencja : 100 metrów po powierzchni , Kategoria : D Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 PIECHOCKA SYLWANA 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:48.55 846 50
2 BARTCZAK NATALIA 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:50.33 781 0
3 CZARNOLEWSKA MAJA 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:50.57 772 0
4 GAJÓR MARTYNA 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:51.27 748 46
5 GRONOWSKA AGATA 2003 LAGUNA 24 Toruń 00:53.06 689 42
6 KILISZEWSKA STEFANIA 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:54.41 647 0
7 HUMERCZYK MARTA 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:55.28 621 0
8 SIERAKOWSKA KAROLINA 2002 LAGUNA 24 Toruń 00:55.90 603 0
9 MAJEWSKA MAGDALENA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:56.24 593 39
10 WANTA NELI 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:57.46 560 0
11 RUSAK ANNA 2002 UKS DELFIN Jastarnia 00:57.57 557 36
12 KIEDROWSKA JULIA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:57.99 545 0
13 BRYCHCY MAGDALENA 2003 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:58.54 531 0
14 HATALSKA NATALIA 2003 AMFIPRION Olecko 00:59.02 518 33
15 RUSAK MAŁGORZATA 2002 UKS DELFIN Jastarnia 01:02.48 434 0
16 KALINOWSKA JULIA 2003 LAGUNA 24 Toruń 01:02.80 427 0
17 KONKEL ROZALIA 2002 UKS DELFIN Jastarnia 01:03.07 421 0
18 DZIURA MARTA 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:06.07 356 0
19 SZWICHTENBERG WIKTORIA 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:07.01 337 0
20 SZALEWSKA WIKTORIA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:10.19 277 0
21 MŁYŃSKA AGATA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:15.05 194 0

Konkurencja : 100 metrów po powierzchni , Kategoria : D Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 ALBRECHT KRYSTIAN 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:46.19 768 50
2 SIÓDMIAK SZYMON 2002 LAGUNA 24 Toruń 00:48.77 674 46
3 SADOWSKI MAKSYM 2002 LAGUNA 24 Toruń 00:50.95 603 0
4 GRANAT RAFAŁ 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:50.98 602 0
5 DYRSZKA HUBERT 2003 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:51.54 584 0
6 SAŁATA ADAM 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:51.75 578 42
7 JESIOŁOWSKI OLIWIER 2003 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:53.16 536 0
8 MASALSKI PAWEŁ 2002 AMFIPRION Olecko 00:56.34 449 39
9 MAŁACHOWSKI ADRIAN 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:56.67 441 0
10 CZARNOLEWSKI MIŁOSZ 2003 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:57.00 432 0
11 KUTELA DAMIAN 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:58.44 397 36
12 PAUL JAKUB 2002 LAGUNA 24 Toruń 00:58.63 393 0
13 SZYMANOWSKI FILIP 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:59.25 378 0
14 KOLIŃSKI MICHAŁ 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:03.42 287 0
15 KOTAS FRANCISZEK 2003 LAGUNA 24 Toruń 01:06.58 226 0
16 MITIN DAWID 2003 AMFIPRION Olecko 01:07.36 212 0
17 WYSOCKI ADAM 2002 AMFIPRION Olecko 01:07.87 203 0

18 JANICKI JAKUB 2002 MKP FLOTA Gdynia PTTK MW 01:07.89 203 33
19 MAJEWSKI MARCIN 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:12.67 123 0
20 WARSZEWSKI MARCELI 2003 LAGUNA 24 Toruń 01:12.68 123 0
21 RANISZEWSKI OSKAR 2003 LAGUNA 24 Toruń 01:12.78 122 0
22 PIASECKI BARTŁMIEJ 2003 LAGUNA 24 Toruń 01:16.90 62 0

Konkurencja : 100 metrów po powierzchni , Kategoria : E Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 SIKORA BALBINA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:55.18 870 50
2 JESIOŁOWSKA INEZ 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:57.23 803 46
3 GORYS MAGDALENA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:02.19 660 0
4 PACYNA EMILIA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:03.60 623 0
5 BACHEWICZ MAJA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:04.47 601 42
6 OSZKIEL WIKTORIA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:07.37 532 0
7 SKÓRA LAURA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 01:07.91 520 0
8 MARCINKOWSKA TERESA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 01:08.13 515 0
9 KRYZEL WIKTORIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:10.10 472 0
10 WOLNIEWICZ WERONIKA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 01:10.22 470 0
11 RUMIANEK MARIA 2004 LAGUNA 24 Toruń 01:10.91 455 39
12 BISZEWSKA GABRIELA 2005 AMFIPRION Olecko 01:11.45 444 36
13 CHODÓR ADRIANNA 2004 LAGUNA 24 Toruń 01:12.01 433 0
14 SAŁATA ANNA 2005 UKS DELFINEK 1 Chodzież 01:12.81 417 0
15 ŁAPUCKA EWA 2004 AMFIPRION Olecko 01:13.63 402 0
16 RANISZEWSKA MAJA 2005 LAGUNA 24 Toruń 01:15.24 372 0
17 DYŚ MARIA 2006 MKP FLOTA Gdynia PTTK MW 01:15.43 368 33
18 SERAFIN ANNA 2005 UKS DELFINEK 1 Chodzież 01:15.46 368 0
19 SIÓDMIAK JOLANTA 2007 LAGUNA 24 Toruń 01:16.80 344 0
20 KILISZEWSKA SONIA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:17.95 324 0
21 DŹWILEWSKA DARIA 2005 AMFIPRION Olecko 01:18.03 323 0
22 WOLIŃSKA ANTONINA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 01:20.60 280 0
23 ZAŁUCKA AMELIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:20.61 280 0
24 KLASA OLIWIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:23.68 233 0
25 KLASA KINGA 2007 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:28.63 164 0
RUDZIŃSKA ALEKSANDRA 2004 AMFIPRION Olecko dyskwalifikacja

Konkurencja : 100 metrów po powierzchni , Kategoria : E Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 GIBA FILIP 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:55.58 794 50
2 KASPROWICZ OSKAR 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 00:58.25 712 46
3 MAJDA ŁUKASZ 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:59.34 681 0
4 CIOSEK PIOTR 2004 LAGUNA 24 Toruń 01:00.27 655 42
5 KOWALCZYK IGOR 2005 UKS DELFIN Jastarnia 01:04.09 556 39
6 WIŚNIEWSKI FILIP 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 01:09.02 445 0
7 SZMYT FILIP 2004 AMFIPRION Olecko 01:13.87 350 36
8 BYSTROŃ FRANCISZEK 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:14.02 347 33
9 FALKO MAKSYMILIAN 2004 LAGUNA 24 Toruń 01:15.99 312 0
10 PAŁKA KASPER 2004 UKS DELFIN Jastarnia 01:16.34 306 0
11 BANASIŃSKI PIOTR 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 01:18.62 268 0
12 BIAŁKOWSKI JAN 2005 UKS DELFINEK 1 Chodzież 01:22.94 202 0
13 ORCIUCH FILIP 2006 LAGUNA 24 Toruń 01:28.57 126 0
14 DZIURA WOJCIECH 2008 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:29.51 114 0
15 NOJMAN DOMINIK 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 01:44.68 0 0
WITKOWSKI ANTONI 2006 AMFIPRION Olecko dyskwalifikacja

Konkurencja : 200 metrów bi-fins , Kategoria : E Chłopców

Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 GIBA FILIP 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 02:14.94 902 50
2 MAZURKIEWICZ DANIEL 2004 LAGUNA 24 Toruń 02:20.75 824 46
3 MAJDA ŁUKASZ 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 02:21.12 819 0
4 ŻENDA WIKTOR 2005 AMFIPRION Olecko 02:26.72 750 42
5 BYSTROŃ FRANCISZEK 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 02:40.08 604 39
6 SZMYT FILIP 2004 AMFIPRION Olecko 02:41.91 585 0
7 WIELOCH IGOR 2005 AMFIPRION Olecko 02:44.62 559 0
8 BIAŁKOWSKI JAN 2005 UKS DELFINEK 1 Chodzież 02:59.25 432 36
9 NOJMAN DOMINIK 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 03:14.11 322 0
10 DZIURA WOJCIECH 2008 KS NAUTILUS Jastrzębie 03:22.12 270 0
FALKO MAKSYMILIAN 2004 LAGUNA 24 Toruń dyskwalifikacja
ORCIUCH FILIP 2006 LAGUNA 24 Toruń dyskwalifikacja

Mistrzostwa Polski kat. E i D w Pływaniu w Płetwach 6-7.06.2015 Olecko
----------------------------------------------------------------------------------
W Y N I K I
Wielobój indywidualny - dziewczęta
lp Nazwisko Rocznik Klub punkty
---------------------------------------------------------------------------------

Kategoria D
1 PIECHOCKA SYLWANA 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 5221
2 DEMSKA ZUZANNA 2002 LAGUNA 24 Toruń 4887
3 CZARNOLEWSKA MAJA 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 4760
4 BARTCZAK NATALIA 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 4563
5 HUMERCZYK MARTA 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 4555
6 GRONOWSKA AGATA 2003 LAGUNA 24 Toruń 4364
7 GAJÓR MARTYNA 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 4345
8 KILISZEWSKA STEFANIA 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 4043
9 SIERAKOWSKA KAROLINA 2002 LAGUNA 24 Toruń 3836
10 MAJEWSKA MAGDALENA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 3757
11 KIEDROWSKA JULIA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 3553
12 WANTA NELI 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 3492
13 BRYCHCY MAGDALENA 2003 KS NAUTILUS Jastrzębie 3350
14 WŁODARCZYK WERONIKA 2003 UKS DELFIN Jastarnia 3133
15 HATALSKA NATALIA 2003 AMFIPRION Olecko 3105
16 RUSAK ANNA 2002 UKS DELFIN Jastarnia 3075
17 DZIURA MARTA 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 3049
18 KALINOWSKA JULIA 2003 LAGUNA 24 Toruń 2722
19 SZWICHTENBERG WIKTORIA 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 2637
20 KONKEL ROZALIA 2002 UKS DELFIN Jastarnia 2623
21 SZALEWSKA WIKTORIA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 2559
22 RUSAK MAŁGORZATA 2002 UKS DELFIN Jastarnia 2312
23 DOPIERAŁA NADIA 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 1979
24 MŁYŃSKA AGATA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 1904

Kategoria E
1 SIKORA BALBINA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 5550
2 JESIOŁOWSKA INEZ 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 5242
3 IWANOWSKA JULIA 2004 LAGUNA 24 Toruń 4664
4 PACYNA EMILIA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 4393
5 GORYS MAGDALENA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 4335
6 DREGER MARIA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 4085
7 GREŃ JULIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 3709
8 BACHEWICZ MAJA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 3489
9 KRYZEL WIKTORIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 3304
10 BISZEWSKA GABRIELA 2005 AMFIPRION Olecko 3296
11 CHODÓR ADRIANNA 2004 LAGUNA 24 Toruń 3163
12 SAŁATA ANNA 2005 UKS DELFINEK 1 Chodzież 3103
13 WOLNIEWICZ WERONIKA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 3094
14 OSZKIEL WIKTORIA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 3056
15 SKÓRA LAURA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 2801
16 ŁAPUCKA EWA 2004 AMFIPRION Olecko 2796
17 KILISZEWSKA SONIA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 2788
18 RUMIANEK MARIA 2004 LAGUNA 24 Toruń 2771
19 DŹWILEWSKA DARIA 2005 AMFIPRION Olecko 2681
20 DYŚ MARIA 2006 MKP FLOTA Gdynia PTTK MW 2604
21 SERAFIN ANNA 2005 UKS DELFINEK 1 Chodzież 2535
22 SIÓDMIAK JOLANTA 2007 LAGUNA 24 Toruń 2490
23 MARCINKOWSKA TERESA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 2396
24 RANISZEWSKA MAJA 2005 LAGUNA 24 Toruń 2390
25 ZAŁUCKA AMELIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 2264
26 KLASA OLIWIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 1822
27 RUDZIŃSKA ALEKSANDRA 2004 AMFIPRION Olecko 1774
28 WOLIŃSKA ANTONINA 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 1492
29 KLASA KINGA 2007 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 871

Wielobój indywidualny - chłopcy
lp Nazwisko Rocznik Klub punkty

Kategoria D
1 ALBRECHT KRYSTIAN 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 4668
2 SIÓDMIAK SZYMON 2002 LAGUNA 24 Toruń 4396
3 GRANAT RAFAŁ 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 4178
4 MAŁACHOWSKI ADRIAN 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 4036
5 DYRSZKA HUBERT 2003 KS NAUTILUS Jastrzębie 3571
6 SAŁATA ADAM 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 3493
7 SZYMANOWSKI FILIP 2002 UKS DELFINEK 1 Chodzież 3131
8 MASALSKI PAWEŁ 2002 AMFIPRION Olecko 3113
9 CZARNOLEWSKI MIŁOSZ 2003 UKS DELFINEK 1 Chodzież 3051
10 KUTELA DAMIAN 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 3049
11 SADOWSKI MAKSYM 2002 LAGUNA 24 Toruń 2959
12 JESIOŁOWSKI OLIWIER 2003 UKS DELFINEK 1 Chodzież 2901
13 MIERSKI NIKODEM 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 2777
14 KOLIŃSKI MICHAŁ 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 2665
15 MODZELEWSKI PIOTR 2002 AMFIPRION Olecko 2531
16 KOTAS FRANCISZEK 2003 LAGUNA 24 Toruń 2247
17 RANISZEWSKI OSKAR 2003 LAGUNA 24 Toruń 2133
18 PAUL JAKUB 2002 LAGUNA 24 Toruń 2072
19 JANICKI JAKUB 2002 MKP FLOTA Gdynia PTTK MW 2031
20 WYSOCKI ADAM 2002 AMFIPRION Olecko 1975
21 MITIN DAWID 2003 AMFIPRION Olecko 1937
22 PIASECKI BARTŁMIEJ 2003 LAGUNA 24 Toruń 1678
23 WARSZEWSKI MARCELI 2003 LAGUNA 24 Toruń 1630
24 MAJEWSKI MARCIN 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 1372

Kategoria E
1 GIBA FILIP 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 4889
2 MAJDA ŁUKASZ 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 4770
3 KASPROWICZ OSKAR 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 4624
4 MAZURKIEWICZ DANIEL 2004 LAGUNA 24 Toruń 4349
5 CIOSEK PIOTR 2004 LAGUNA 24 Toruń 3951
6 WIŚNIEWSKI FILIP 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 3592
7 ŻENDA WIKTOR 2005 AMFIPRION Olecko 3576
8 KOWALCZYK IGOR 2005 UKS DELFIN Jastarnia 3437
9 BYSTROŃ FRANCISZEK 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 3281
10 SZMYT FILIP 2004 AMFIPRION Olecko 2703
11 WIELOCH IGOR 2005 AMFIPRION Olecko 2693
12 BANASIŃSKI PIOTR 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 1961
13 PAŁKA KASPER 2004 UKS DELFIN Jastarnia 1791
14 BIAŁKOWSKI JAN 2005 UKS DELFINEK 1 Chodzież 1492
15 FALKO MAKSYMILIAN 2004 LAGUNA 24 Toruń 1443
16 DZIURA WOJCIECH 2008 KS NAUTILUS Jastrzębie 1391
17 WITKOWSKI ANTONI 2006 AMFIPRION Olecko 1361
18 ORCIUCH FILIP 2006 LAGUNA 24 Toruń 812
19 NOJMAN DOMINIK 2004 UKS DELFINEK 1 Chodzież 618
ZM

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. xyx #1749796 | 91.240.*.* 8 cze 2015 12:53

    Gdzież są malkontenci, co twierdzą, że w naszej hali nic się nie dzieje :-)

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    1. h2o #1749636 | 188.146.*.* 8 cze 2015 08:22

      Tyle napisać......

      Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

    Zagraj w GRY.wm.pl

    • Goodgame Empire
    • Goodgame Big Farm
    • Goodgame Poker
    • Shadow Kings - The Dark Ages