Kolejny sukces młodzieżowej drużyny z Lenart

2015-06-29 12:35:12(ost. akt: 2015-06-29 14:07:46)

Autor zdjęcia: Archiwum OSP Lenarty

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Lenart nie spuszcza z tonu. W sobotę, 27 czerwca po raz kolejny sięgnęła po puchary. W VII Młodzieżowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych, które odbyły się w Górowie Iławeckim, drużyna mieszana dziewcząt i chłopców z Lenart wygrała konkurencję rozwinięcie bojowe, a w klasyfikacji ogólnej mistrzostw zajęła drugie miejsce.
To najwyższe osiągnięcie drużyn z powiatu oleckiego w kilkunastoletniej historii występów w tego rodzaju zawodach. W zmaganiach brały udział drużyny będące mistrzami powiatów i zwycięzca poprzednich zawodów - drużyna z Krotoszyn (powiat nowomiejski). Konkurencja była duża, a drużyny reprezentowały bardzo wysoki poziom sportowy.

Drużyna mieszana dziewcząt i chłopców z Lenart wygrała konkurencję rozwinięcie bojowe, a w klasyfikacji ogólnej mistrzostw zajęła drugie miejsce.