Przegrany sparing Unii Olecko

2015-08-01 22:48:28(ost. akt: 2015-08-01 22:55:15)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

W swoim drugim sparingu A-klasowa G-SOFT Unia Olecko na boisku MOSiR w Olecku zmierzyła się z KS Raszyn, który gra w IV lidze mazowieckiej. Goście okazali się za silni i wygrali 6:1.
Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze po bramce Karola Kościucha zdobytej w 20. min. spotkania. Piłkarze Raszyna doprowadzili do wyrównania na 2 min przed przerwą.

Druga połowa należała już zdecydowanie do gości, którzy w przeciwieństwie do Unii już za tydzień rozpoczynają nowy sezon (Unia jest dopiero na początku przygotowań do rundy jesiennej, którą A-klasa rozpocznie dopiero 29 sierpnia).
Raszyn jeszcze pięciokrotnie pokonał bramkarza gospodarzy i ostatecznie wygrał 6:1.

W niedzielę, 9 sierpnia o godz. 14 G-SOFT Unia w trzecim sparingu rozegra na stadionie MOSiR w Olecku sparing ze Spartą Augustów, z którą dzisiaj Czarni Olecko na wyjeździe wygrali 2:1.