Piątek, 14 grudnia 2018. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Turniej strzelectwa myśliwskiego w Doliwach

2015-08-04 09:29:38 (ost. akt: 2015-08-24 10:42:06)

Autor zdjęcia: Józef Kunicki

Zwycięzcą 33. edycji turnieju został Rafał Szyłejko z Gdańska. Drugie miejsce zajął Marcin Roszko z Olecka. Natomiast "myśliwski poker" wygrał Damian Borys ze Słupska.

Na strzelnicy w Doliwach należącej do Koła Łowieckiego „Sarna” w Olecku walczyło 40 zawodników z całej Polski. Strzelcy rywalizowali w sześcioboju myśliwskim (oś myśliwska, krąg myśliwski, przeloty, zając w przebiegu, dzik w przebiegu, rogacz i lis).
 
Ostatecznie po niemal 5-godzinnych zmaganiach zwycięzcą turnieju został Rafał Szyłejko z Gdańska, który zdobył 478 punktów na 500 możliwych. Drugie miejsce zajął Marcin Roszko z Olecka (472 pkt.), a trzecie Marcin Szymczuk z Białegostoku (468 pkt.)
 
W klasie powszechnej najlepszym okazał się Mariusz Pasztaleniec z Tarnobrzega (463 pkt.), drugi był Marek Szul z Gdańska (432 pkt.), a trzeci Jarosław Wojtulewicz  z Suwałk (420 pkt.).
 
Wśród kobiet z 402 punktami zwyciężyła Agata Łabenda ze Słupska, druga była Monika Szymkiewicz z Radomia (340 pkt.), a trzecia Ewa Piątkowska z Olecka (298 pkt.).
 
Bezpośrednio po zawodach na osi myśliwskiej odbył się „poker myśliwski”. Najlepszym strzelcem okazał się Damian Borys ze Słupska. W nagrodę otrzymał szablę oficerską.
 
Nagrody wręczali Wacław Olszewski, burmistrz Olecka i prezes KŁ „Sarna w Olecku oraz Józef Bućwiński, sędzia główny zawodów i prezes Okręgowej Rady Łowieckiej w Suwałkach.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages