Dziesięć medali karateków z Olecka

2015-10-24 10:16:57(ost. akt: 2015-10-24 10:36:10)

Autor zdjęcia: Archiwum OSSWKK

Trzy złote, cztery srebrne i trzy brązowe krążki zdobyli karatecy z Oleckiej Szkoły Sztuk Walki na V Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów.
W turnieju wzięły udział ekipy z 23 klubów z całej Polski. Na ciechanowskich matach łącznie walczyło 240 zawodniczek i zawodników w kategoriach: dzieci, młodzieży, seniorów i oldboyów.

Złote medale wywalczyli: Jakub Skowroński, Kacper Jankowski i Patryk Oszczapiński.

Srebrne medale zdobyli : Magda Dzienisiewicz, Katarzyna Drobiszewska, Sebastian Dębowski i Jan Jeżewski, który w finale, gdzie uległ swojemu klubowemu koledze Patrykowi.

Brązowe medale przywieźli z Ciechanowa: Piotr Gibowicz, Bartłomiej Jankowski, Daniel Drobiszewski.

Reprezentanci Oleckiej szkoły Sztuk Walki Karate Kyokushin w klasyfikacji generalnej zajęło w Ciechanowie 5. miejsce, wypadło najlepiej spośród wszystkich klubów województwa warmińsko-mazurskiego.