Dwa brązowe medale w Warszawie

2015-12-10 12:52:50(ost. akt: 2015-12-10 13:03:41)
Maurycy na 3. miejscu podium

Autor zdjęcia: Archiwum klubu

W Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Taekwondo Olimpijskim. Olecko reprezentowali zawodnicy "Hidori" Olecko: Justyna Miszczak (kat do 57 kg) oraz Maurycy Miszczak (kat do 68 kg). Oboje zdobyli brązowe medale.
W Warszawie natomiast odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Taekwondo Olimpijskim. Olecko reprezentowali zawodnicy "Hidori" Olecko: Justyna Miszczak (kat do 57 kg) oraz Maurycy Miszczak (kat do 68 kg). Oboje zdobyli brązowe medale. Maurycy debiutował na tej randze zawodów /jest jeszcze juniorem/.

Niedawno Maurycy Uczestniczył w zawodach Pucharu świata Seniorów w Chorwacji. Pierwszą walkę wygrał z reprezentantem Austrii w kolejnej uległ 8:6 zawodnikowi Wenezueli, 16 w rankingu pucharu. Justyna i Maurycy są uczniami szkoły mistrzostwa sportowego w Warszawie
Obrazek w tresci

W kolejnym starcie zawodnicy LUKS „Hidori” Olecko działającego przy Szkole Podstawowej nr 4 w Olecku zdobyli 4 brązowe medale na zawodach w Giżycku, w których udział wzięło ok. 150 zawodników z województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Wszystkie medale były w konkurencji walki sportowej: Kacper Wróblewski, Filip Rubin, Filip Krawczyk, Konrad Kamiński. Pozostali nasi zawodnicy uplasowali się na miejscach poza podium i byli to: Rozalia Mikielska, Mateusz Żukowski, Antek Miszczak, Kuba Wróblewski, Olga Czeszkiewicz, Julia Butkiewicz. Wszyscy zawodnicy to uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Olecku.