Dwa sparingi i dwa remisy oleckich drużyn

2016-02-21 14:31:29(ost. akt: 2016-02-21 15:09:49)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

W sobotę na boisku MOSiR ze sztuczną nawierzchnią Czarni Olecko zremisowali 1:1 ze Śniardwami Orzysz. Takimi samym wynikiem zakończył się mecz Unii Olecko z Wigrami II Suwałki.
Dla piłkarzy Czarnych Olecko był to już piąty mecz kontrolny rozegrany w ramach przygotowań do rundy rewanżowej ligi okręgowej.

Dotychczas podopieczni trenera Adama Wyszyńskiego rozegrali sparingi z
z grającym w III lidze MKS-em Ełk, z którym przegrali 0:5 (0:0) oraz również 0:5 (0:2) z IV-ligowymi Mamrami Giżycko. W trzecim sparingu ulegli 2:3 (0:2) juniorom UKS Bródno, a w czwartek, 10 lutego pokonali u siebie 6:4 (3:2) juniorów suwalskich Wigier.

W minioną sobotę (20.02) Czarni zmierzyli się ze Śniardwami Orzysz. Goście objęli prowadzenie w 36. min. Cztery minuty później wyrównał Dawid Bielecki. W drugiej połowie żadnej z drużyn nie udało się zdobyć zwycięskiej bramki i sparing zakończył się wynikiem 1:1.

Później na boisko wybiegli piłkarze Unii Olecko (A klasa), dla których był to pierwszy sparing tego roku. Rywalem podopiecznych trenera Karola Sobczaka były Wigry II Suwałki. Mecz zakończył się również wynikiem 1:1.

W sobotę, 27 lutego (godz. 12) Czarni rozegrają sparing z Wigrami II Suwałki, a Unia Olecko (godz. 16) zmierzy się ze Śniardwami Orzysz.