Porażka trampkarzy Czarnych Olecko

2016-04-21 13:45:48(ost. akt: 2016-04-21 13:52:38)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

W drugim meczu rundy wiosennej II ligi wojewódzkiej (grupa I) trampkarze Czarnych Olecko ponownie schodzili z boiska pokonani. Tym razem przegrali u siebie 2:4 z Vęgorią Węgorzewo.
Podopieczni trenera Tomasza Karnieja do przerwy stracili trzy gole w 14., 26. i 34. min, chociaż sami też mieli kilka dogodnych sytuacji na zdobycie bramki.
W pierwszej min po zmianie stron gola dla gospodarzy zdobył Tadeusz Szarnecki, ale po 10 minutach Vęgoria podwyższyła na 4:1. W 63. min Jakub Białanowski ustalił wynik spotkania na 4:2 dla gości.

W drużynie Czarnych zagrali: Filip Bożewicz, Kamil Buchowski (69’ Aleksander Marchewka), Gabriel Domaradzki, Damian Fiedorowicz, Michał Jurewicz, Mateusz Kot, Wojciech Kukliński (62’ Igor Borys), Filip Miłowicki (62’ Sebastian Selwocki), Dominik Sobczak, Tadeusz Szarnecki i Jakub Białanowski.