Polsko - litewski finał turnieju w Olecku

2016-07-24 22:31:46(ost. akt: 2016-07-25 14:09:19)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Marcin Ociepski i Michał Tomczak z Ostródy wygrali silnie obsadzony IX Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Olecka. W finale pokonali 2:0 (21:18, 21:19) litewską parę Deividas Raibikis/ Edvinas Vaskelis.
W turnieju rywalizowało 20 par z Białegostoku, Suwałk, Olsztyna, Giżycka, Olecka, Sokółki, Augustowa, Mikołajek, Gołdapi, Ełku, Warszawy oraz z Marijampola (Litwa).

W finale Marcin Ociepski i Michał Tomczak z Ostródy pokonali 2:0 (21:18, 21:19) litewską parę Deividas Raibikis/ Edvinas Vaskelis. W nagrodę, oprócz pucharów i dyplomów otrzymali też po 500 zł.

W meczu o 3. miejsce Bartosz Mariański i Kamil Radzikowski (ubiegłoroczni zwycięzcy oleckiego turnieju) z Olsztyna wygrali 2:1 (21:23, 21:16, 17:15) z parą Damian Załęski/ Konrad Jackowski z Białegostoku.

Organizatorzy wraz z sędziami wybrali również MVP Turnieju, którym został Marcin Ociepski z Ostródy.

Nagrody wszystkim zawodnikom wręczał burmistrz Olecka Wacław Olszewski.