Grad medali na zawodach w Olecku

2016-09-27 15:49:42(ost. akt: 2016-09-27 17:03:25)

Autor zdjęcia: Archiwum Amfiprionu

W weekend odbyły się w Olecku Międzynarodowe Zawody w Pływaniu w Płetwach Puchar Północy Lega Olecko 2016.
Aż 55 medali indywidualnie oraz 6 medali w sztafetach wywalczyli zawodnicy "Amfiprionu" i zajęli 1. miejsce w klasyfikacji klubowej.

W klasyfikacji generalnej na najlepszą zawodniczkę 1. miejsce Natalia Hatalska, która zdobyła po trzy złote i srebrne medale.

Najlepszym zawodnikiem był zaś Błażej Gałkowski z KS Nautilus Jastrzębie Zdrój- zdobywca 5 złotych krążków (50 m AP, 50 m BF, 100m BF, 50 m SF i 100 m SF).

NAJLEPSZE KLUBY
1 . OSN Amfiprion Olecko
2. "Gintaras" Kłajpeda SC - Litwa
3. "Maardu FC" Maardu - Estonia

MEDALIŚCI TRYTONA
Rebeka Kasprzak złoto (50 m BF) srebro (200 m BF, 100 m BF), brąz (25m AP)
Igor Wieloch (200 m SF)
SZTAFETA brąz (4x50BF) Aleksandra Rudzińska, Karolina Kopycka, Daria Machnacz, Rebeka Kasprzak
Obrazek w tresci

MEDALIŚCI AMFIPRIONU
Natalia Hatalska złoto (25m PW, 100m BF, 200m BF) srebro (50m BF, 50m PP, 100m PP)
Dawid Mitin złoto (50m BF, 100m BF, 200m BF) srebro (25m PW, 50m PP)
Piotr Modzelewski złoto (200m PP, 400m PP) brąz(50m PW, 100m PP)
Paweł Masalski złoto (100m IM, 200m BF) srebro (50m BF, 100m BF)
Wiktor Żenda srebro (50m BF, 100m BF) brąz (25m PW, 50m PP)
Gabriela Biszewska brąz (50m BF, 100m BF, 200m BF)
Filip Drażba srebro (400m PP) brąz (50m BF, 200m PP)
Filip Szmyt srebro (200m BF) brąz (50m BF, 100m BF, 100m PP)
Antek Witkowski brąz (200m BF)
Wiktoria Płazińska złoto (100m IM, 50m PP, 100m PP, 400m PP, 800m PP)
Aleksandra Kaszkiel złoto (50m BF) srebro (50m PP, 100m PP, 200m PP)
Dominik Zawada złoto (50m PW, 50m PP, 100m PP) brąz (50m BF)
Jakub Milewski srebro (50m PW, 200m PP) brąz (50m PP)
Bartek Biszewski brąz (400m PP)
Mateusz Biszewski brąz (100m PP)
Aleksandra Dźwilewska brąz (100m BF)
Mateusz Mitin srebro (200m BF) brąz (100m BF).
SZTAFETY
Kobiety junior
Złoto 4x50m BF, 4x100m PP (Natalia Hatalska, Wiktoria Płazińska, Aleksandra Kaszkiel, Aleksandra Dźwilewska)
Mężczyźni junior
Złoto 4x50m BF, 4x100m PP (Mateusz Mitin, Jakub Milewski, Piotr Modzelewski, Paweł Masalski)
Mężczyźni open
Złoto 4x50m BF, 4x100m PP (Dawid Mitin, Bartek Biszewski, Filip Drażba, Dominik Zawada)