Sukces wojowników z Olecka

2016-12-14 14:08:02(ost. akt: 2016-12-14 14:13:46)

Autor zdjęcia: Archiwum Mad Dogs Team Olecko

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Mad Dogs Team Olecko na gali MMA Fight For Victory Węgorzewo. Michał Putra, Paweł Sieczkowski i Erwin Korotko swoje walki wygrali przed czasem.
W sobotę (10.12) w Węgorzewie odbyła się Gala Fight For Victory Węgorzewo. Na ringu spotkali się zawodnicy z całej Polski. Wśród nich było trzech reprezentantów Mad Dogs Team Olecko, którzy swoje pojedynki wygrali przed czasem.

W pierwszej walce w kategorii MMA 81 kg przeciwnikiem Michała Putry był Kamil Pasecki (KTJ MMA Team Ruda Śląska). Olecczanin całkowicie zdominował swojego rywala i w 2. rundzie sędzia przerwał walkę (nokaut techniczny).

W drugiej walce w kategorii MMA 77 kg Paweł Sieczkowski po niespełna 30 sekundach wygrał z bardzo doświadczonym zawodnikiem (trenerem) Damianem Sewerynem z Kempo Bushido Ruda Śląska po zastosowaniu dźwigni prostej na łokieć (balacha).

W ostatnim pojedynku Erwin Korotko w kategorii MMA 70 kg zmierzył się z Sebastianem Mikulskim (MMA Fight Club Węgorzewo). Była to bardzo ciężka przeprawa dla olecczanina, który po półrocznej przerwie powrócił do trenowania i dwa dni przed galą dowiedział się, że ma walczyć. Podjął wyzwanie i pokazał, że ma charakter., bo już w drugiej rundzie pokonał rywala.