Czarni Olecko rozpoczynają piłkarską wiosnę

2017-03-17 12:24:09(ost. akt: 2017-03-17 12:25:37)
W sobotę, 18 marca o godz. 15.30 Czarni rozpoczną piłkarską wiosnę. Na własnym boisku rozegrają zaległy mecz z wiceliderem V ligi - Pisą Barczewo.
W rundzie jesiennej Czarni na wyjeździe przegrali z Pisą 0:1. Mecz rewanżowy miał się odbyć 12 listopada 2016 roku w Olecku, ale z powodu złych warunków atmosferycznych został odwołany.

Czy teraz ekipie trenera Karola Sobczaka uda się zrewanżować? Zadanie nie będzie łatwe, ale trzymajmy kciuki. Po I rundzie Pisa jest wiceliderem ligi okręgowej (35 pkt/ 11 zwycięstw, 2 remisy, 3 porażki), a Czarni zajmują 4. miejsce (29 pkt./8 zwycięstw, 5 remisów, 3 porażki).

Zapraszamy do kibicowania. Mecz 17. kolejki odbędzie się w sobotę, 18 marca o godz. 15.30 na stadionie miejskim w Olecku.

Przypomnijmy, że ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rundy rewanżowej ligi okręgowej Czarni Olecko wygrali 3:1 (0:1) ze Spartą Augustów (podlaska IV liga). Dwa gole w drużynie gospodarzy zdobył Kamil Żyliński oraz wracający do zespołu po dłuższej przerwie Michał Młynarczyk. Mecz odbył się w sobotę, 11 marca. Natomiast trzy dni wcześniej ekipa trenera Karola Sobczaka przegrała 1:2 (1:0) ze Śniardwami Orzysz. Jedyna bramkę dla Czarnych zdobył Piotr Jasiński. Goście mogli wygrać wyżej, ale w drugiej połowie Eryk Karaś obronił rzut karny.