Niedziela, 28 maja 2017. Imieniny Augustyna, Ingi, Jaromira

Warmia i Mazury po raz kolejny pływały w Olecku

2017-04-01 22:53:54 (ost. akt: 2017-04-02 20:19:05)

Na pływalni Lega w Olecku rozegrano 7., przedostanie eliminacje amatorskich zawodów "Warmia i Mazury pływają". Na starcie stanęło 118 zawodników z Olecka, Białegostoku i Pisza.

WYNIKI VII ELIMINACJI ZAWODÓW WARMIA I MAZURY PŁYWAJĄ W OLECKU

Kategoria 1-6 lat, dystans 15 m
1. Liliana Wasilewska 00:36:03
Kategoria 1-6 lat, dystans 15 m
1. Janusz Niedziejko - Ziółkowski 00:20:37
Kategoria 7-9 lat, dystans 25 m
1 Amelia Gajewska 00:19:91
2 Martyna Kaszkiel 00:20:39
3 Julia Chorąży 00:21:45
4 Maria Pomichowska 00:22:57
5 Nikola Drobiszewska 00:23:27
6 Nina Szyłkiewicz 00:23:45
7 Malwina Muszyńska 00:24:33
8 Wiktoria Weichman 00:24:51
9 Katarzyna Samojlik 00:26:39
10 Olga Łukjańczuk 00:28:05
11 Maja Wasilewska 00:28:47
12 Magdalena Suszczyńska 00:30:33
13 Zosia Łapucka 00:31:94
14 Karolina Niedziejko 00:35:29
15 Paulina Jurska 00:36:06
16 Wiktoria Niedziejko 00:36:07
Kategoria 7-9 lat, dystans 25 m
1 Filip Formejster 00:19:39
2 Igor Szejnoga 00:19:49
3 Piotr Witkowski 00:21:48
4 Franciszek Trypuć 00:27:12
5 Daniel Kamiński 00:28:69
6 Filip Żurawlew 00:30:92
7 Kacper Pietrzyk 00:31:03
8 Szymon Wojtecki 00:35:06
9 Kamil Rzymski 00:36:64
10 Kuba Wieloch 00:40:76
11 Emanuel Gajda 00:40:99
12 Łukasz Kosakowski 00:47:11
Kategoria 10-12 lat, dystans 25 m
1 Aleksandra Chmielewska 00:16:01
2 Gabriela Biszewska 00:16:20
3 Anna Kramkowska 00:17:19
4 Julia Jurkowska 00:17:56
5 Ada Adamska 00:17:73
6 Amelia Szumowska 00:18:91
7 Daria Dźwilewska 00:19:09
8 Marta Chołod 00:19:86
9 Dominika Kosakowska 00:20:22
10 Zuzanna Ciborowska 00:21:23
11 Daria Łukjańczuk 00:21:90
12 Justyna Racis 00:22:09
13 Karolina Ciszewska 00:24:40
14 Zuzia Sędzicka 00:24:57
15 Gabriela Smoluk 00:24:89
16 Zuzanna Śnieżyńska 00:25:89
17 Daria Subieta 00:26:38
18 Emilia Szczech 00:27:19
19 Aleksandra Kamińska 00:29:50
Kategoria 10-12 lat, dystans 25 m
1 Antoni Witkowski 00:15:08
2 Itan Ciborowski 00:15:40
3 Hubert Modzelewski 00:16:49
4 Igor Wieloch 00:17:53
5 Mikołaj Formejster 00:18:12
6 Rafał Życzkowski 00:18:78
7 Bartosz Czerwiński 00:18:89
8 Kamil Gryko 00:18:95
9 Krzysztof Metelski 00:19:18
10 Mikołaj Borak 00:19:23
11 Maksymilian Gałkowski 00:19:34
12 Piotr Szumarski 00:19:47
13 Kamil Kulikowski 00:19:53
14 Michał Matyjewicz 00:20:30
15 Janusz Krajewski 00:20:83
16 Kacper Truchel 00:21:04
17 Michał Stankiewicz 00:21:15
18 Hubert Kulikowski 00:21:48
19 Borys Maksymiuk 00:22:69
20 Dominik Backiel 00:22:88
21 Michał Alicki 00:23:22
22 Michał Tyczkowski 00:23:33
23 Szymon Rutkowski 00:23:51
24 Cyprian Jórczyk 00:23:87
25 Mateusz Januszko 00:25:59
26 Konrad Miszkiel 00:27:79
27 Patryk Sawicki 00:27:82
28 Filip Włodkowski 00:29:18
29 Sebastian Koc 00:29:58
30 Bartosz Gierak 00:29:78
31 Mateusz Żukowski 00:30:61
32 Kacper Wasilewski 00:30:70
33 Kal-El Cisneros 00:30:75
Kategoria 13-14 lat, dystans 50 m
1 Natalia Hatalska 00:31:92
2 Ewa Łapucka 00:38:04
3 Gabriela Przygoda 00:46:26
4 Agnieszka Monach 00:53:71
Kategoria 13-14 lat, dystans 50 m
1 Dawid Mitin 00:29:79
2 Mateusz Młynarczyk 00:32:67
3 Filip Szmyt 00:32:94
4 Wiktor Czech 00:32:94
5 Herbert Matuk 00:33:51
6 Kacper Romańczuk 00:35:98
7 Tomasz Kaszkiel 00:36:93
8 Szymon Ciborowski 00:38:00
9 Jan Trypuć 00:38:43
10 Franciszek Jackowski 00:39:33
11 Patryk Subieta 00:39:56
12 Krzysztof Sawczyński 00:41:43
13 Aleksander Grzegorczyk 00:48:78
14 Michał Omielaniuk 00:56:72
Kategoria 15-16 lat, dystans 50 m
1. Aleksandra Kaszkiel 00:30:96
2. Paulina Szewczyk 00:37:32
3. Patrycja Owsianiuk 00:37:56
Kategoria 15-16 lat, dystans 50 m
1. Paweł Masalski 00:28:22
2. Jan Szymański 00:33:11
Kategoria 17-19 lat, dystans 50 m
1. Małgorzata Sobocińska 00:34:27
2. Anna Omilian 00:37:96
3. Joanna Teszner 00:46:49
Kategoria 17-19 lat, dystans 50 m
1. Bartosz Grabowiecki 00:29:04
2. Dawid Omielaniuk 00:29:22
3. Piotr Szmurło 00:31:14
4. Marcin Nawrocki 00:38:57
Kategoria 30-39 lat, dystans 50 m
1. Tomasz Wieloch 00:42:91
Kategoria 40-49 lat, dystans 50 m
1. Aneta Ciborowska 00:41:20
2. Joanna Kaszkiel 00:53:12
Kategoria 40-49 lat, dystans 50 m
1. Sebastian Ciborowski 00:30:49
Kategoria 50-59 lat, dystans 50 m
1. Adam Łapucki 00:33:90
Kategoria 60+ lat, dystans 50 m
1. Ryszard Zabolewicz 00:41:65

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. hm... #2215238 | 195.136.*.* 2 kwi 2017 12:30

    Od kiedy Białystok to Warmia i Mazury?

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    Zagraj w GRY.wm.pl

    • Goodgame Empire
    • Goodgame Big Farm
    • Goodgame Poker
    • Shadow Kings - The Dark Ages