Niedziela, 17 grudnia 2017. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Klubowy Puchar Polski w pływaniu w płetwach w Olecku

2017-04-10 00:10:06 (ost. akt: 2017-04-12 23:38:57)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Prawie 140 zawodników z 11 klubów walczyło w II rundzie KPP w pływaniu w płetwach, którą rozegrano na pływalni Lega. Klasyfikację drużynową Amfiprion Olecko, a szóste miejsce zajął Tryton Olecko.

W II Rundzie (8 - 9 kwietnia) w pływaniu w płetwach walczyło 133 zawodników z 11 klubów z 16 rywalizujących w KPP. Każda drużyna mogła się składać z dowolnej ilości zawodników. Najliczniejszą ekipę wystawili gospodarze zawodów – OSN Amfiprion (32 zawodników).

Poszczególni zawodnicy mogli maksymalnie startować w czterech konkurencjach indywidualnych i w dwóch sztafetach.

Do rozdania było 118 kompletów medali. Najwięcej krążków wywalczyli pływacy Nautilusa Jastrzębie - 67, w tym 31 złotych, 22 srebrne i 14 brązowych. Drugie miejsce zajęli reprezentanci OSN Amfitrion Olecko, którzy 59 razy stawali na podium ( 21 złotych medali, 21 srebrnych i 17 brązowych.
Drugi olecki klub – UKS Tryton w klasyfikacji medalowej zajął 9. miejsce zdobywając 8 medali, w tym 3 złote, 4 srebrne i jeden brązowy.



Klasyfikacja drużynowa II Rundy KPP:
1. OSN Amfitrion Olecko 23233 pkt.
2. KS Nautilus Jastrzębie 23015
3. UKS Delfin Władysławowo 10864
4. UKS Rekin Wrocław 20952
5. UKS Manta Kościerzyna 9469
6. UKS Tryton Olecko 9456
7. UKS Taurus Ursynów Warszawa 7913
8. GKP Neptun Gdańsk 6713
9. Meduza Toruń 5102
10. UKS Delfin Jastarnia 4511
11. Laguna 24 Toruń 2330
Po II rundzie KPP pierwsze miejsce zajmuje Nautilus (45039 pkt.), drugie Amfiprion (39934), a trzecie UKS Delfinek SP1 Chodzież (39934), którego w Olecku nie było. UKS Tryton Olecko jest sklasyfikowany na 8. miejscu (18396)

Wyniki indywidualne w/g kategorii wiekowych - pkt.1000
/czołowa trójka i miejsca zawodników z Olecka/
II RUNDA KLUBOWEGO PUCHARU POLSKI – OLECKO 2017 [25 m]
Olecko 8-9.04.2017r.
Konkurencja nr 101. - 25PW - Kobiety Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
09.26 Rekord Polski
1 OSZKIEL Wiktoria KS Nautilus Jastrzębie 10.09 772 (1)
2 GREŃ Julia UKS MANTA Kościerzyna 10.21 746 (2)
3 BISZEWSKA Gabriela OSN AMFIPRION Olecko 10.58 670 (3)
5 MACHNACZ Daria UKS TRYTON Olecko 10.90 613 (6)
6 KOPYCKA Karolina UKS TRYTON Olecko 12.62 395 (10)

Konkurencja nr 101. - 25PW - Kobiety Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
10.25 Rekord Polski
1 OSZKIEL Tatiana KS Nautilus Jastrzębie 11.71 670 (3)
2 ADAMSKA Ada OSN AMFIPRION Olecko 12.76 518 (7)
3 LOTKO Maja KS Nautilus Jastrzębie 13.72 416 (8)
5 RACIS Justyna UKS TRYTON Olecko 17.75 192 (12)

Konkurencja nr 102. - 25PW - Mężczyźni Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
08.49 Rekord Polski
1 MARKIEWICZ Jaroslaw UKS Delfin Władysławowo 09.28 765 (1)
2 MIK Miłosz KS Nautilus Jastrzębie 10.10 593 (4)
3 GIBA Filip KS Nautilus Jastrzębie 10.40 544 (5)
4 ŻENDA Wiktor OSN AMFIPRION Olecko 10.49 530 (6)
7 WIELOCH Igor UKS TRYTON Olecko 12.01 353 (11)
9 KASZKIEL Tomasz OSN AMFIPRION Olecko 12.57 308 (13)
11 RUTKOWSKI Szymon UKS TRYTON Olecko DSQ- 0 (18)

Konkurencja nr 102. - 25PW - Mężczyźni Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
09.41 Rekord Polski
1 GRUDZIŃSKI Karol UKS Rekin Wrocław 11.08 612 (2)
2 MODZELEWSKI Hubert OSN AMFIPRION Olecko 11.18 596 (3)
3 KOSMOWSKI Mikołaj KS Nautilus Jastrzębie 12.71 405 (9)
4 GAŁKOWSKI Maksymilian UKS TRYTON Olecko 13.10 370 (10)

Konkurencja nr 103. - 50PW - Kobiety Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
17.58 Rekord Polski
1 DOŁĘGA Beata UKS Rekin Wrocław 21.78 525 (4)
2 STRACHANOWSKA Helena UKS DELFIN Jastarnia 22.28 491 (6)
3 WOJCIECHOWSKA Marcela OSN AMFIPRION Olecko 24.17 384 (7)

Konkurencja nr 103. - 50PW - Kobiety Kategoria B 17.58 Rekord Polski
Klasyfikacja PKT1000 - megatiming.pl - Michał Harasim 2017-04-09 20:30
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1 KASZKIEL Aleksandra OSN AMFIPRION Olecko 21.20 570 (2)
2 MYSZKOWIAK Katarzyna UKS DELFIN Jastarnia 24.17 384 (7)

Konkurencja nr 103. - 50PW - Kobiety Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
17.58 Rekord Polski
1 HATALSKA Natalia OSN AMFIPRION Olecko 21.16 573 (1)
2 GAJÓR Martyna KS Nautilus Jastrzębie 21.65 535 (3)
3 WANTA Neli UKS MANTA Kościerzyna 21.95 513 (5)

Konkurencja nr 104. - 50PW - Mężczyźni Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
15.22 Rekord Polski
1 MICHALSKI Mateusz LAGUNA 24 Toruń 17.66 640 (3)
2 LIPKA Wojciech UKS Rekin Wrocław 17.99 605 (5)
3 KŁOSIŃSKI Jakub UKS Rekin Wrocław 18.73 536 (7)
4 ZAWADA Dominik OSN AMFIPRION Olecko 19.03 511 (8)

Konkurencja nr 104. - 50PW - Mężczyźni Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
15.42 Rekord Polski
1 GAŁKOWSKI Błażej UKS TRYTON Olecko 17.02 743 (1)
2 MILEWSKI Jakub OSN AMFIPRION Olecko 17.69 662 (2)

Konkurencja nr 104. - 50PW - Mężczyźni Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
15.47 Rekord Polski
1 MODZELEWSKI Piotr OSN AMFIPRION Olecko 18.02 632 (4)
2 DRAŻBA Filip OSN AMFIPRION Olecko 18.95 544 (6)
3 KUTELA Damian UKS MANTA Kościerzyna 19.70 484 (9)
4 MITIN Dawid OSN AMFIPRION Olecko 21.67 363 (10)

Konkurencja nr 105. - 50BF - Kobiety Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
21.66 Rekord Polski
1 STRUCK Agata UKS DELFIN Jastarnia 23.34 799 (3)
2 RYCZAK Majka UKS AURUS Ursynów Warszawa 24.20 717 (5)
3 KANTORSKA Anna UKS Rekin Wrocław 25.45 616 (12)
4 WOJCIECHOWSKA Marcela OSN AMFIPRION Olecko 26.90 522 (20)

Konkurencja nr 105. - 50BF - Kobiety Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
22.17 Rekord Polski
1 RZEPKA Zuzanna KS Nautilus Jastrzębie 23.52 837 (1)
2 GORYS Klaudia KS Nautilus Jastrzębie 23.72 816 (2)
3 GOSTKOWSKA Marta UKS DELFIN Jastarnia 28.18 486 (22)
Konkurencja nr 105. - 50BF - Kobiety Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
22.21 Rekord Polski
1 KILISZEWSKA Stefania KS Nautilus Jastrzębie 25.63 650 (7)
2 SACZKO Wiktoria UKS Delfin Władysławowo 25.81 637 (8)
3 WAŚNIEWSKA Amelia UKS Rekin Wrocław 25.96 626 (10)

Konkurencja nr 105. - 50BF - Kobiety Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
22.48 Rekord Polski
1 PACYNA Emilia KS Nautilus Jastrzębie 25.10 718 (4)
2 KASPRZAK Rebeka UKS TRYTON Olecko 25.55 681 (6)
3 GREŃ Julia UKS MANTA Kościerzyna 26.30 624 (11)
5 BISZEWSKA Gabriela OSN AMFIPRION Olecko 27.39 552 (15)
6 MACHNACZ Daria UKS TRYTON Olecko 27.42 551 (16)
7 KUPREWICZ Julia OSN AMFIPRION Olecko 28.64 483 (23)
8 JAROSZ Oliwia OSN AMFIPRION Olecko 29.19 456 (24)
12 KALINOWSKA Izabela UKS TRYTON Olecko 31.36 368 (29)
13 KOPYCKA Karolina UKS TRYTON Olecko 31.73 355 (30)
14 GABRUŚ Olga OSN AMFIPRION Olecko 32.85 320 (31)
15 ŚNIEŻYŃSKA Zuzanna UKS TRYTON Olecko 39.97 177 (36)
16 JUREWICZ Magdalena UKS TRYTON Olecko 40.37 172 (37)

Konkurencja nr 105. - 50BF - Kobiety Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
24.80 Rekord Polski
1 NECEL Maja UKS Delfin Władysławowo 28.83 636 (9)
2 NECEL Iza UKS Delfin Władysławowo 30.37 544 (18)
3 DOBRENKO Oliwia KS Nautilus Jastrzębie 30.40 542 (19)
6 RACIS Justyna UKS TRYTON Olecko 39.13 254 (33)
7 KASZKIEL Martyna OSN AMFIPRION Olecko 41.40 214 (34)
8 ZABOROWSKA Zofia OSN AMFIPRION Olecko 43.02 191 (35)
9 CHMIELEWSKA Aleksandra OSN AMFIPRION Olecko DSQ- 0 (38)

Konkurencja nr 106. - 50BF - Mężczyźni Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
19.21 Rekord Polski
1 ZIELIŃSKI Dawid UKS AURUS Ursynów Warszawa 20.87 779 (7)
2 OBRACAJ Krystian KS Nautilus Jastrzębie 21.64 699 (12)
3 ŻELECHOWSKI Rafał UKS AURUS Ursynów Warszawa 21.65 698 (13)
4 ZAWADA Dominik OSN AMFIPRION Olecko 22.27 641 (16)

Konkurencja nr 106. - 50BF - Mężczyźni Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
19.77 Rekord Polski
1 ŁUKOWICZ Marcin UKS MANTA Kościerzyna 19.49 1043 (1)
2 GAŁKOWSKI Błażej UKS TRYTON Olecko 20.24 931 (2)
3 MILEWSKI Jakub OSN AMFIPRION Olecko 21.78 747 (9)
4 MITIN Mateusz OSN AMFIPRION Olecko 22.36 691 (14)
5 BISZEWSKI Bartosz OSN AMFIPRION Olecko 23.48 596 (17)

Konkurencja nr 106. - 50BF - Mężczyźni Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
20.24 Rekord Polski
1 MASALSKI Paweł OSN AMFIPRION Olecko 21.22 867 (3)
2 ALBRECHT Krystian KS Nautilus Jastrzębie 21.24 865 (4)
3 SIWICKI Rafał UKS Rekin Wrocław 22.35 742 (11)
5 JOBCZYŃSKI Rafał UKS TRYTON Olecko 27.74 388 (35)

Konkurencja nr 106. - 50BF - Mężczyźni Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
21.55 Rekord Polski
1 MAJDA Łukasz KS Nautilus Jastrzębie 22.97 825 (5)
2 MARKIEWICZ Jaroslaw UKS Delfin Władysławowo 23.20 801 (6)
3 KOWALCZYK Igor UKS Delfin Władysławowo 25.64 593 (18)
11 WIELOCH Igor UKS TRYTON Olecko 29.03 409 (29)
12 KASZKIEL Tomasz OSN AMFIPRION Olecko 29.17 403 (32)
14 RUTKOWSKI Szymon UKS TRYTON Olecko 32.21 299 (42)
15 TRUCHEL Kacper UKS TRYTON Olecko 33.60 263 (44)

Konkurencja nr 106. - 50BF - Mężczyźni Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
24.02 Rekord Polski
1 DYRDA Michał UKS Rekin Wrocław 26.43 750 (8)
2 WITKOWSKI Antoni OSN AMFIPRION Olecko 26.48 746 (10)
3 MODZELEWSKI Hubert OSN AMFIPRION Olecko 27.69 652 (15)
6 MATYJEWICZ Michał OSN AMFIPRION Olecko 32.47 404 (31)
7 GAŁKOWSKI Maksymilian UKS TRYTON Olecko 32.58 400 (33)
10 SZEJNOGA Igor Maks UKS TRYTON Olecko 33.66 363 (37)
12 CZERWIŃSKI Bartek OSN AMFIPRION Olecko 34.75 330 (39)
13 STANKIEWICZ Michał OSN AMFIPRION Olecko 35.78 302 (41)
15 WITKOWSKI Piotr OSN AMFIPRION Olecko 38.76 237 (45)
16 STELMACHOWSKI Patryk UKS TRYTON Olecko 40.09 215 (46)
17 KŁOS Julian OSN AMFIPRION Olecko 41.67 191 (47)

Konkurencja nr 107. - 200PP - Kobiety Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:33.90 Rekord Polski
1 TRUSZCZYŃSKA Katarzyna Meduza Toruń 1:36.40 924 (1)
2 JOPP Matylda UKS Rekin Wrocław 1:49.56 629 (7)

Konkurencja nr 107. - 200PP - Kobiety Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:34.64 Rekord Polski
1 RZEPKA Zuzanna KS Nautilus Jastrzębie 1:38.87 877 (2)
2 PŁAZIŃSKA Wiktoria OSN AMFIPRION Olecko 1:50.07 635 (6)
3 KASZKIEL Aleksandra OSN AMFIPRION Olecko 1:50.54 627 (8)

Konkurencja nr 107. - 200PP - Kobiety Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:36.63 Rekord Polski
1 WANTA Neli UKS MANTA Kościerzyna 1:55.70 582 (9)
2 KIEDROWSKA Julia UKS MANTA Kościerzyna 1:58.37 544 (10)

Konkurencja nr 107. - 200PP - Kobiety Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:43.48 Rekord Polski
1 OSZKIEL Wiktoria KS Nautilus Jastrzębie 1:54.92 730 (3)
2 BILIŃSKA Nikola UKS Rekin Wrocław 2:08.07 527 (11)
3 ŁAPUCKA Ewa OSN AMFIPRION Olecko 2:21.72 389 (16)

Konkurencja nr 107. - 200PP - Kobiety Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:56.30
1 KILISZEWSKA Sonia KS Nautilus Jastrzębie 2:09.11 730 (3)
2 SOBEK Iga GKP NEPTUN Gdańsk 2:14.73 643 (5)
3 KWAPISZ Martyna KS Nautilus Jastrzębie 2:26.14 504 (12)
4 ADAMSKA Ada OSN AMFIPRION Olecko 2:30.18 464 (14)

Konkurencja nr 108. - 200PP - Mężczyźni Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:22.35 Rekord Polski
1 SZURMIEJ Mateusz Meduza Toruń 1:27.38 837 (1)
2 DRAMIŃSKI Michał Meduza Toruń 1:34.57 660 (3)
3 LIPKA Wojciech UKS Rekin Wrocław 1:36.65 618 (5)

Konkurencja nr 108. - 200PP - Mężczyźni Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:25.67 Rekord Polski
1 FRANKOWSKI Dominik UKS Rekin Wrocław 1:37.68 674 (2)
2 KOSMOWSKI Jakub KS Nautilus Jastrzębie 1:39.07 646 (4)

Konkurencja nr 108. - 200PP - Mężczyźni Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:28.26 Rekord Polski
1 MODZELEWSKI Piotr OSN AMFIPRION Olecko 1:46.39 570 (7)

Konkurencja nr 108. - 200PP - Mężczyźni Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:31.34 Rekord Polski
1 GIBA Filip KS Nautilus Jastrzębie 1:54.09 513 (8)
2 MIK Miłosz KS Nautilus Jastrzębie 1:59.20 449 (9)
3 PELACZYK Jakub KS Nautilus Jastrzębie 2:04.23 397 (11)
4 SZMYT Filip OSN AMFIPRION Olecko 2:12.18 329 (13)

Konkurencja nr 108. - 200PP - Mężczyźni Kategoria E

m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:50.57 Rekord Polski
1 GRUDZIŃSKI Karol UKS Rekin Wrocław 2:11.94 588 (6)
2 MARKIEWICZ Karol UKS Delfin Władysławowo 2:24.43 448 (10)
3 SMOSZNA Wiktor UKS Rekin Wrocław 2:30.61 395 (12)

Konkurencja nr 109. - 100PW - Kobiety Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
39.88 Rekord Polski
1 STRACHANOWSKA Helena UKS DELFIN Jastarnia 50.97 478 (1)
2 OSIADACZ Anna KS Nautilus Jastrzębie 56.30 355 (3)
3 RZEWUSKA Ada UKS AURUS Ursynów Warszawa DSQ- 0 (4)

Konkurencja nr 109. - 100PW - Kobiety Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
39.88 Rekord Polski
1 GAJÓR Martyna KS Nautilus Jastrzębie 51.41 466 (2)

Konkurencja nr 110. - 100PW - Mężczyźni Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
34.19 Rekord Polski
1 SZURMIEJ Mateusz Meduza Toruń 39.23 661 (1)
2 KŁOSIŃSKI Jakub UKS Rekin Wrocław 43.48 486 (3)
3 RUDZIŃSKI Maciej UKS AURUS Ursynów Warszawa 49.94 320 (5)

Konkurencja nr 110. - 100PW - Mężczyźni Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
34.91 Rekord Polski
1 ALBRECHT Krystian KS Nautilus Jastrzębie 42.16 567 (2)
2 JANAŚ Tomasz UKS AURUS Ursynów Warszawa 1:05.78 149 (6)

Konkurencja nr 110. - 100PW - Mężczyźni Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
43.21 Rekord Polski
1 PELACZYK Jakub KS Nautilus Jastrzębie 55.83 463 (4)
2 SKORUPSKI Jakub UKS AURUS Ursynów Warszawa 1:31.42 105 (7)

Konkurencja nr 111. - 100BF - Kobiety Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
47.43 Rekord Polski
1 STRUCK Agata UKS DELFIN Jastarnia 50.57 825 (1)
2 JOPP Matylda UKS Rekin Wrocław 53.12 711 (5)
3 RYCZAK Majka UKS AURUS Ursynów Warszawa 53.35 702 (6)

Konkurencja nr 111. - 100BF - Kobiety Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
48.43 Rekord Polski
1 GORYS Klaudia KS Nautilus Jastrzębie 52.68 776 (2)
2 KLOC Natalia UKS Rekin Wrocław 59.90 528 (18)
3 MYSZKOWIAK Katarzyna UKS DELFIN Jastarnia 1:00.27 518 (19)

Konkurencja nr 111. - 100BF - Kobiety Kategoria C

m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
48.43 Rekord Polski
1 HATALSKA Natalia OSN AMFIPRION Olecko 55.17 676 (7)
2 KILISZEWSKA Stefania KS Nautilus Jastrzębie 57.40 600 (13)
3 WAŚNIEWSKA Amelia UKS Rekin Wrocław 59.26 545 (17)

Konkurencja nr 111. - 100BF - Kobiety Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
49.28 Rekord Polski
1 PACYNA Emilia KS Nautilus Jastrzębie 56.28 671 (8)
2 KASPRZAK Rebeka UKS TRYTON Olecko 57.71 622 (10)
3 BILIŃSKA Nikola UKS Rekin Wrocław 58.47 598 (14)
5 ŁAPUCKA Ewa OSN AMFIPRION Olecko 1:05.77 420 (24)
6 KUPREWICZ Julia OSN AMFIPRION Olecko 1:05.92 417 (25)
7 JAROSZ Oliwia OSN AMFIPRION Olecko 1:08.57 371 (27)
8 KALINOWSKA Izabela UKS TRYTON Olecko 1:08.93 365 (28)
9 GABRUŚ Olga OSN AMFIPRION Olecko 1:16.17 270 (30)
10 JUREWICZ Magdalena UKS TRYTON Olecko 1:30.29 162 (31)
11 ŚNIEŻYŃSKA Zuzanna UKS TRYTON Olecko 1:32.44 151 (32)

Konkurencja nr 111. - 100BF - Kobiety Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
54.40 Rekord Polski
1 CHMIELEWSKA Aleksandra OSN AMFIPRION Olecko 1:00.44 729 (3)
2 KILISZEWSKA Sonia KS Nautilus Jastrzębie 1:00.49 727 (4)
3 OSZKIEL Tatiana KS Nautilus Jastrzębie 1:02.63 655 (9)

Konkurencja nr 112. - 100BF - Mężczyźni Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
42.71 Rekord Polski
1 MICHALSKI Mateusz LAGUNA 24 Toruń 45.63 820 (4)
2 OBRACAJ Krystian KS Nautilus Jastrzębie DSQ- 0 (38)
2 ZIELIŃSKI Dawid UKS AURUS Ursynów Warszawa DSQ- 0 (38)

Konkurencja nr 112. - 100BF - Mężczyźni Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
43.86 Rekord Polski
1 ŁUKOWICZ Marcin UKS MANTA Kościerzyna 43.49 1025 (1)
2 FRANKOWSKI Dominik UKS Rekin Wrocław 47.75 774 (8)
3 KOSMOWSKI Jakub KS Nautilus Jastrzębie 49.64 689 (10)
4 BISZEWSKI Bartosz OSN AMFIPRION Olecko 53.44 552 (17)

Konkurencja nr 112. - 100BF - Mężczyźni Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
44.87 Rekord Polski
1 MASALSKI Paweł OSN AMFIPRION Olecko 47.74 830 (3)
2 SIWICKI Rafał UKS Rekin Wrocław 48.72 781 (6)
3 DRAŻBA Filip OSN AMFIPRION Olecko 50.46 703 (9)
4 MITIN Dawid OSN AMFIPRION Olecko 52.01 642 (12)
5 JOBCZYŃSKI Rafał UKS TRYTON Olecko 1:04.55 335 (34)

Konkurencja nr 112. - 100BF - Mężczyźni Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
49.47 Rekord Polski
1 MAJDA Łukasz KS Nautilus Jastrzębie 53.17 805 (5)
2 ŻENDA Wiktor OSN AMFIPRION Olecko 56.25 680 (11)
3 KOWALCZYK Igor UKS Delfin Władysławowo 57.85 625 (13)
6 SZMYT Filip OSN AMFIPRION Olecko 59.73 568 (16)
12 TRUCHEL Kacper UKS TRYTON Olecko 1:16.35 272 (35)

Konkurencja nr 112. - 100BF - Mężczyźni Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
56.05 Rekord Polski
1 WITKOWSKI Antoni OSN AMFIPRION Olecko 58.79 866 (2)
2 DYRDA Michał UKS Rekin Wrocław 1:00.99 776 (7)
3 MARKIEWICZ Karol UKS Delfin Władysławowo 1:08.69 543 (19)
4 ŻYCZKOWSKI Rafał OSN AMFIPRION Olecko 1:08.95 537 (20)
8 SZEJNOGA Igor Maks UKS TRYTON Olecko 1:14.38 427 (27)
9 CZERWIŃSKI Bartek OSN AMFIPRION Olecko 1:18.02 370 (30)
10 STANKIEWICZ Michał OSN AMFIPRION Olecko 1:19.13 355 (31)
12 MATYJEWICZ Michał OSN AMFIPRION Olecko 1:19.64 348 (33)
13 WITKOWSKI Piotr OSN AMFIPRION Olecko 1:28.95 250 (36)
14 STELMACHOWSKI Patryk UKS TRYTON Olecko 1:29.70 243 (37)

Konkurencja nr 113. - 800PP - Kobiety Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
7:08.90 Rekord Polski
1 TRUSZCZYŃSKA Katarzyna Meduza Toruń 7:35.59 834 (1)

Konkurencja nr 113. - 800PP - Kobiety Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
7:10.30 Rekord Polski
1 PŁAZIŃSKA Wiktoria OSN AMFIPRION Olecko 8:06.23 693 (2)
2 GOSTKOWSKA Marta UKS DELFIN Jastarnia 10:05.73 358 (4)

Konkurencja nr 113. - 800PP - Kobiety Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
7:17.83 Rekord Polski
1 SACZKO Wiktoria UKS Delfin Władysławowo 10:21.26 350 (5)

Konkurencja nr 113. - 800PP - Kobiety Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
7:55.26 Rekord Polski
1 TUSK Weronika UKS Delfin Władysławowo 10:40.78 408 (3)

Konkurencja nr 114. - 800PP - Mężczyźni Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
6:43.05 Rekord Polski
1 DRAMIŃSKI Michał Meduza Toruń 7:15.85 790 (1)
2 RUDZIŃSKI Maciej UKS AURUS Ursynów Warszawa 7:53.31 617 (2)
3 ŻELECHOWSKI Rafał UKS AURUS Ursynów Warszawa 8:27.80 500 (3)

Konkurencja nr 114. - 800PP - Mężczyźni Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
6:43.05 Rekord Polski
1 JANAŚ Tomasz UKS AURUS Ursynów Warszawa 10:52.26 235 (5)

Konkurencja nr 114. - 800PP - Mężczyźni Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
7:27.90 Rekord Polski
1 KACPRZYK Hubert UKS Delfin Władysławowo 10:29.50 360 (4)

Konkurencja nr 115. - 4X50PP - Kobiety Kategoria D-sztafeta
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:28.90 Rekord Polski
1 Sztafeta:Oszkiel Kiliszewska Oszkiel Pacyna KS Nautilus Jastrzębie 1:39.08 722 (1)
2 Sztafeta:Adamska Łapucka Biszewska Chmielewska OSN AMFIPRION Olecko 1:50.35 522 (2)
3 Sztafeta:Necel Necel Tusk Bolda UKS Delfin Władysławowo 2:01.58 390 (3)

Konkurencja nr 116. - 4X50PP - Mężczyźni Kategoria D-sztafeta
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:25.24 Rekord Polski
1 Sztafeta:Kaszkiel Modzelewski Witkowski Żenda OSN AMFIPRION Olecko 1:43.58 557 (1)
2 Sztafeta:Ziemniak Markiewicz Kowalczyk Markiewicz UKS Delfin Władysławowo 1:45.32 530 (2)
3 Sztafeta:Dyrda Frankowski Szczepaniak Grudziński UKS Rekin Wrocław 1:48.88 479 (3)

Konkurencja nr 117. - 4X100PP - Kobiety Kategoria A-sztafeta
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
2:49.08 Rekord Polski
1. Sztafeta:Gorys Gajór Kiliszewska Rzepka KS Nautilus Jastrzębie 3:09.42 711 (1)
2. Sztafeta:Kloc Kantorska Dołęga Jopp UKS Rekin Wrocław 3:21.97 586 (2)
3. Sztafeta:Struck Gostkowska Myszkowiak Strachanowsk UKS DELFIN Jastarnia 3:29.30 527 (3)
5. Sztafeta:Hatalska Kaszkiel Wojciechowska Płazińska OSN AMFIPRION Olecko 3:32.56 503 (5)

Konkurencja nr 118. - 4X100PP - Mężczyźni Kategoria A-sztafeta
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
2:37.50 Rekord Polski
1. Sztafeta:Kłosiński Siwicki Frankowski Lipka UKS Rekin Wrocław 2:48.82 812 (1)
2. Sztafeta:Modzelewski Milewski Drażba Zawada OSN AMFIPRION Olecko 2:52.22 764 (2)
3. Sztafeta:Kosmowski Obracaj Giba Albrecht KS Nautilus Jastrzębie 3:07.44 593 (3)

Konkurencja nr 119. - 50PP - Kobiety Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
18.25 Rekord Polski
1 STRUCK Agata UKS DELFIN Jastarnia 20.10 748 (2)
2 DOŁĘGA Beata UKS Rekin Wrocław 22.47 535 (13)
3 KANTORSKA Anna UKS Rekin Wrocław 23.85 448 (20)
5 WOJCIECHOWSKA Marcela OSN AMFIPRION Olecko 26.06 343 (31)

Konkurencja nr 119. - 50PP - Kobiety Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
18.25 Rekord Polski
1 RZEPKA Zuzanna KS Nautilus Jastrzębie 19.83 779 (1)
2 GORYS Klaudia KS Nautilus Jastrzębie 21.91 577 (11)
3 KASZKIEL Aleksandra OSN AMFIPRION Olecko 22.51 532 (14)

Konkurencja nr 119. - 50PP - Kobiety Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
19.05 Rekord Polski
1 GAJÓR Martyna KS Nautilus Jastrzębie 21.96 652 (6)
2 HATALSKA Natalia OSN AMFIPRION Olecko 22.32 621 (7)
3 KILISZEWSKA Stefania KS Nautilus Jastrzębie 22.55 602 (8)

Konkurencja nr 119. - 50PP - Kobiety Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
20.42 Rekord Polski
1 PACYNA Emilia KS Nautilus Jastrzębie 22.65 732 (3)
2 GREŃ Julia UKS MANTA Kościerzyna 23.23 679 (4)
3 KASPRZAK Rebeka UKS TRYTON Olecko 23.38 666 (5)
4 BISZEWSKA Gabriela OSN AMFIPRION Olecko 24.40 586 (9)
6 MACHNACZ Daria UKS TRYTON Olecko 25.64 505 (16)
9 JAROSZ Oliwia OSN AMFIPRION Olecko 28.89 353 (30)
11 KOPYCKA Karolina UKS TRYTON Olecko 30.04 314 (34)

Konkurencja nr 119. - 50PP - Kobiety Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
23.05 Rekord Polski
1 SOBEK Iga GKP NEPTUN Gdańsk 29.18 492 (17)
2 KWAPISZ Martyna KS Nautilus Jastrzębie 29.50 477 (19)
3 NECEL Iza UKS Delfin Władysławowo 30.51 431 (21)

Konkurencja nr 120. - 50PP - Mężczyźni Kategoria A 16.27 Rekord Polski
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1 MICHALSKI Mateusz LAGUNA 24 Toruń 17.93 747 (1)
2 KŁOSIŃSKI Jakub UKS Rekin Wrocław 19.30 599 (12)
3 LIPKA Wojciech UKS Rekin Wrocław 19.45 585 (13)
4 ZAWADA Dominik OSN AMFIPRION Olecko 19.53 578 (14)

Konkurencja nr 120. - 50PP - Mężczyźni Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
16.37 Rekord Polski
1 GAŁKOWSKI Błażej UKS TRYTON Olecko 18.11 738 (3)
2 ŁUKOWICZ Marcin UKS MANTA Kościerzyna 18.52 690 (4)
3 MILEWSKI Jakub OSN AMFIPRION Olecko 18.58 683 (6)

Konkurencja nr 120. - 50PP - Mężczyźni Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
16.61 Rekord Polski
1 ALBRECHT Krystian KS Nautilus Jastrzębie 18.33 744 (2)
2 MASALSKI Paweł OSN AMFIPRION Olecko 19.01 667 (7)
3 SIWICKI Rafał UKS Rekin Wrocław 19.34 633 (8)
5 MITIN Dawid OSN AMFIPRION Olecko 23.02 375 (29)

Konkurencja nr 120. - 50PP - Mężczyźni Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
18.06 Rekord Polski
1 MARKIEWICZ Jaroslaw UKS Delfin Władysławowo 20.48 685 (5)
2 MAJDA Łukasz KS Nautilus Jastrzębie 22.25 534 (16)
3 MIK Miłosz KS Nautilus Jastrzębie 22.69 504 (17)
7 ŻENDA Wiktor OSN AMFIPRION Olecko 23.86 433 (25)
8 WIELOCH Igor UKS TRYTON Olecko 24.18 416 (27)
10 SZMYT Filip OSN AMFIPRION Olecko 25.84 341 (33)

Konkurencja nr 120. - 50PP - Mężczyźni Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
22.48 Rekord Polski
1 GRUDZIŃSKI Karol UKS Rekin Wrocław 26.19 632 (9)
2 MODZELEWSKI Hubert OSN AMFIPRION Olecko 26.62 602 (10)
3 WITKOWSKI Antoni OSN AMFIPRION Olecko 26.65 600 (11)
8 GAŁKOWSKI Maksymilian UKS TRYTON Olecko 31.49 363 (30)
14 CZERWIŃSKI Bartek OSN AMFIPRION Olecko 36.31 237 (46)

Konkurencja nr 121. - 400PP - Kobiety Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
3:22.60 Rekord Polski
1 TRUSZCZYŃSKA Katarzyna Meduza Toruń 3:35.69 828 (1)
2 JOPP Matylda UKS Rekin Wrocław 3:56.69 627 (8)
3 STRACHANOWSKA Helena UKS DELFIN Jastarnia 4:11.03 525 (9)

Konkurencja nr 121. - 400PP - Kobiety Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
3:24.91 Rekord Polski
1 RZEPKA Zuzanna KS Nautilus Jastrzębie 3:41.47 792 (3)
2 PŁAZIŃSKA Wiktoria OSN AMFIPRION Olecko 3:56.97 646 (7)
3 KLOC Natalia UKS Rekin Wrocław 4:14.97 519 (10)

Konkurencja nr 121. - 400PP - Kobiety Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
3:49.19 Rekord Polski
1 OSZKIEL Wiktoria KS Nautilus Jastrzębie 4:07.06 798 (2)
2 ŁAPUCKA Ewa OSN AMFIPRION Olecko 5:09.01 408 (11)

Konkurencja nr 121. - 400PP - Kobiety Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
4:11.83 Rekord Polski
1 KILISZEWSKA Sonia KS Nautilus Jastrzębie 4:39.94 727 (4)
2 OSZKIEL Tatiana KS Nautilus Jastrzębie 4:48.64 664 (5)
3 NECEL Maja UKS Delfin Władysławowo 4:50.04 654 (6)

Konkurencja nr 122. - 400PP - Mężczyźni Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
3:08.81 Rekord Polski
1 SZURMIEJ Mateusz Meduza Toruń 3:18.99 854 (1)
2 DRAMIŃSKI Michał Meduza Toruń 3:26.90 759 (2)
3 RUDZIŃSKI Maciej UKS AURUS Ursynów Warszawa 3:50.54 549 (6)

Konkurencja nr 122. - 400PP - Mężczyźni Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
3:12.03 Rekord Polski
1 FRANKOWSKI Dominik UKS Rekin Wrocław 3:36.40 698 (3)

Konkurencja nr 122. - 400PP - Mężczyźni Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
3:12.03 Rekord Polski
1 MODZELEWSKI Piotr OSN AMFIPRION Olecko 3:40.26 662 (4)
2 DRAŻBA Filip OSN AMFIPRION Olecko 3:45.17 620 (5)
3 JANAŚ Tomasz UKS AURUS Ursynów Warszawa 4:59.15 264 (16)

Konkurencja nr 122. - 400PP - Mężczyźni Kategoria D

m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
3:20.75 Rekord Polski
1 KOWALCZYK Igor UKS Delfin Władysławowo 4:24.50 437 (10)
2 MIK Miłosz KS Nautilus Jastrzębie 4:27.22 423 (11)
3 KASZKIEL Tomasz OSN AMFIPRION Olecko 4:36.41 383 (12)
5 SZMYT Filip OSN AMFIPRION Olecko 4:50.52 329 (14)

Konkurencja nr 122. - 400PP - Mężczyźni Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
4:01.14 Rekord Polski
1 MARKIEWICZ Karol UKS Delfin Władysławowo 5:04.76 495 (8)
2 KOSMOWSKI Mikołaj KS Nautilus Jastrzębie 5:12.32 460 (9)
3 SKORUPSKI Maciej UKS AURUS Ursynów Warszawa 6:51.46 201 (17)

Konkurencja nr 123. - 200BF - Kobiety Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:45.26 Rekord Polski
1 RYCZAK Majka UKS AURUS Ursynów Warszawa 1:55.70 752 (3)
2 RZEWUSKA Ada UKS AURUS Ursynów Warszawa 2:05.61 588 (11)

Konkurencja nr 123. - 200BF - Kobiety Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:45.58 Rekord Polski
1 GORYS Klaudia KS Nautilus Jastrzębie 1:57.23 730 (4)
2 GOSTKOWSKA Marta UKS DELFIN Jastarnia 2:20.40 425 (15)

Konkurencja nr 123. - 200BF - Kobiety Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:50.61 Rekord Polski
1 GORYS Magdalena KS Nautilus Jastrzębie 2:10.58 607 (9)
2 KASPRZAK Rebeka UKS TRYTON Olecko 2:11.95 589 (10)
3 KUPREWICZ Julia OSN AMFIPRION Olecko 2:19.80 495 (13)
5 KALINOWSKA Izabela UKS TRYTON Olecko 2:28.30 414 (16)
7 JAROSZ Oliwia OSN AMFIPRION Olecko 2:34.38 367 (18)
8 GABRUŚ Olga OSN AMFIPRION Olecko 2:47.59 287 (20)

Konkurencja nr 123. - 200BF - Kobiety Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
2:04.49 Rekord Polski
1 CHMIELEWSKA Aleksandra OSN AMFIPRION Olecko 2:13.62 808 (1)
2 KILISZEWSKA Sonia KS Nautilus Jastrzębie 2:13.94 802 (2)
3 NECEL Maja UKS Delfin Władysławowo 2:18.98 718 (5)
5 ADAMSKA Ada OSN AMFIPRION Olecko 2:25.29 629 (7)
8 RACIS Justyna UKS TRYTON Olecko 2:58.85 337 (19)

Konkurencja nr 124. - 200BF - Mężczyźni Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:36.98 Rekord Polski
1 ZIELIŃSKI Dawid UKS AURUS Ursynów Warszawa 1:47.17 741 (5)
2 RUDZIŃSKI Maciej UKS AURUS Ursynów Warszawa 1:52.07 648 (9)
3 OBRACAJ Krystian KS Nautilus Jastrzębie 1:54.64 605 (12)

Konkurencja nr 124. - 200BF - Mężczyźni Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:37.76 Rekord Polski
1 ŁUKOWICZ Marcin UKS MANTA Kościerzyna 1:40.32 925 (2)
2 KOSMOWSKI Jakub KS Nautilus Jastrzębie 1:49.24 716 (6)
3 MITIN Mateusz OSN AMFIPRION Olecko 1:57.28 579 (15)
4 BISZEWSKI Bartosz OSN AMFIPRION Olecko 2:00.05 540 (18)

Konkurencja nr 124. - 200BF - Mężczyźni Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:40.72 Rekord Polski
1 MASALSKI Paweł OSN AMFIPRION Olecko 1:49.19 784 (3)
2 MITIN Dawid OSN AMFIPRION Olecko 1:57.02 637 (10)

Konkurencja nr 124. - 200BF - Mężczyźni Kategoria D 1:49.77 Rekord Polski
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1 ŻENDA Wiktor OSN AMFIPRION Olecko 2:02.66 716 (6)
2 MAJDA Łukasz KS Nautilus Jastrzębie 2:06.08 659 (8)
3 DULNIAK Ryszard GKP NEPTUN Gdańsk 2:08.21 627 (11)
6 WIELOCH Igor UKS TRYTON Olecko 2:19.58 486 (20)
9 RUTKOWSKI Szymon UKS TRYTON Olecko 2:43.50 302 (28)
10 TRUCHEL Kacper UKS TRYTON Olecko 2:44.64 296 (29)

Konkurencja nr 124. - 200BF - Mężczyźni Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
2:07.92 Rekord Polski
1 WITKOWSKI Antoni OSN AMFIPRION Olecko 2:10.45 942 (1)
2 DYRDA Michał UKS Rekin Wrocław 2:20.54 754 (4)
3 ŻYCZKOWSKI Rafał OSN AMFIPRION Olecko 2:34.59 566 (16)
5 SZEJNOGA Igor Maks UKS TRYTON Olecko 2:41.51 496 (19)
6 GAŁKOWSKI Maksymilian UKS TRYTON Olecko 2:47.94 441 (21)
8 CZERWIŃSKI Bartek OSN AMFIPRION Olecko 2:53.40 401 (24)
10 STANKIEWICZ Michał OSN AMFIPRION Olecko 2:58.70 366 (27)
11 STELMACHOWSKI Patryk UKS TRYTON Olecko 3:15.90 278 (30)

Konkurencja nr 125. - 100PP - Kobiety Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
40.79 Rekord Polski
1 STRUCK Agata UKS DELFIN Jastarnia 41.77 931 (1)
2 TRUSZCZYŃSKA Katarzyna Meduza Toruń 44.27 782 (2)
3 JOPP Matylda UKS Rekin Wrocław 49.02 576 (10)

Konkurencja nr 125. - 100PP - Kobiety Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
40.79 Rekord Polski
1 KASZKIEL Aleksandra OSN AMFIPRION Olecko 48.28 603 (7)
2 PŁAZIŃSKA Wiktoria OSN AMFIPRION Olecko 48.69 587 (8)
3 KLOC Natalia UKS Rekin Wrocław 53.14 452 (20)

Konkurencja nr 125. - 100PP - Kobiety Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
41.71 Rekord Polski
1 HATALSKA Natalia OSN AMFIPRION Olecko 49.95 582 (9)
2 WANTA Neli UKS MANTA Kościerzyna 50.70 556 (12)
3 KILISZEWSKA Stefania KS Nautilus Jastrzębie 52.80 492 (17)

Konkurencja nr 125. - 100PP - Kobiety Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
44.82 Rekord Polski
1 PACYNA Emilia KS Nautilus Jastrzębie 49.86 726 (3)
2 OSZKIEL Wiktoria KS Nautilus Jastrzębie 51.07 675 (4)
3 GREŃ Julia UKS MANTA Kościerzyna 54.37 560 (11)
5 BISZEWSKA Gabriela OSN AMFIPRION Olecko 55.87 516 (15)
6 MACHNACZ Daria UKS TRYTON Olecko 57.35 477 (18)
8 ŁAPUCKA Ewa OSN AMFIPRION Olecko 1:04.96 328 (28)
9 KOPYCKA Karolina UKS TRYTON Olecko DSQ- 0 (31)

Konkurencja nr 125. - 100PP - Kobiety Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
51.62 Rekord Polski
1 CHMIELEWSKA Aleksandra OSN AMFIPRION Olecko 58.82 675 (4)
2 OSZKIEL Tatiana KS Nautilus Jastrzębie 1:00.50 621 (6)
3 ADAMSKA Ada OSN AMFIPRION Olecko 1:04.67 508 (16)

Konkurencja nr 126. - 100PP - Mężczyźni Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
35.64 Rekord Polski
1 SZURMIEJ Mateusz Meduza Toruń 38.00 825 (1)
2 MICHALSKI Mateusz LAGUNA 24 Toruń 38.99 763 (5)
3 DRAMIŃSKI Michał Meduza Toruń 41.00 656 (8)
6 ZAWADA Dominik OSN AMFIPRION Olecko 46.07 462 (19)

Konkurencja nr 126. - 100PP - Mężczyźni Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
37.25 Rekord Polski
1 GAŁKOWSKI Błażej UKS TRYTON Olecko 40.56 774 (3)
2 MILEWSKI Jakub OSN AMFIPRION Olecko 41.17 740 (6)
3 FRANKOWSKI Dominik UKS Rekin Wrocław 43.53 626 (10)
6 MITIN Mateusz OSN AMFIPRION Olecko 2:23.86 17 (36)

Konkurencja nr 126. - 100PP - Mężczyźni Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
38.19 Rekord Polski
1 ALBRECHT Krystian KS Nautilus Jastrzębie 41.14 799 (2)
2 MODZELEWSKI Piotr OSN AMFIPRION Olecko 41.60 773 (4)
3 DRAŻBA Filip OSN AMFIPRION Olecko 44.22 644 (9)

Konkurencja nr 126. - 100PP - Mężczyźni Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
40.84 Rekord Polski
1 MARKIEWICZ Jaroslaw UKS Delfin Władysławowo 46.51 677 (7)
2 GIBA Filip KS Nautilus Jastrzębie 50.72 522 (16)
3 KOWALCZYK Igor UKS Delfin Władysławowo 51.74 491 (17)
6 KASZKIEL Tomasz OSN AMFIPRION Olecko 59.79 318 (26)

Konkurencja nr 126. - 100PP - Mężczyźni Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
49.88 Rekord Polski
1 MODZELEWSKI Hubert OSN AMFIPRION Olecko 59.06 602 (12)
2 GRUDZIŃSKI Karol UKS Rekin Wrocław 1:04.38 465 (18)
3 KOSMOWSKI Mikołaj KS Nautilus Jastrzębie 1:05.92 433 (21)

Konkurencja nr 127. - 4X50BF - Kobiety Kategoria D-sztafeta
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:46.77 Rekord Polski
1 Sztafeta:Gorys Kiliszewska Oszkiel Pacyna KS Nautilus Jastrzębie 1:48.64 949 (1)
2 Sztafeta:Jarosz Biszewska Kuprewicz Chmielewska OSN AMFIPRION Olecko 1:53.53 831 (2)
3 Sztafeta:Necel Necel Tusk Bolda UKS Delfin Władysławowo 1:59.11 720 (3)

Konkurencja nr 128. - 4X50BF - Mężczyźni Kategoria D-sztafeta
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:38.98 Rekord Polski
1. Sztafeta:Szmyt Modzelewski Witkowski Żenda OSN AMFIPRION Olecko 1:45.95 815 (1)
2. Sztafeta:Dyrda Frankowski Szczepaniak Grudziński UKS Rekin Wrocław 1:49.96 729 (2)
3. Sztafeta:Ziemniak Markiewicz Kowalczyk Markiewicz UKS Delfin Władysławowo 1:51.12 706 (3)
4. Sztafeta:Gałkowski Szejnoga Truchel Wieloch UKS TRYTON Olecko 2:10.08 440 (4)

Konkurencja nr 129. - 4X100BF - Kobiety Kategoria A-sztafeta
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
3:18.50 Rekord Polski
1. Sztafeta:Gorys Gajór Kiliszewska Rzepka KS Nautilus Jastrzębie 3:37.53 759 (1)
2. Sztafeta:Hatalska Kaszkiel Wojciechowska Płazińska OSN AMFIPRION Olecko 3:45.08 685 (2)
3. Sztafeta:Kloc Kantorska Dołęga Jopp UKS Rekin Wrocław 3:49.32 648 (3)
5. Sztafeta:Kopycka Kalinowska Machnacz Kasprzak UKS TRYTON Olecko 4:25.43 418 (5)

Konkurencja nr 130. - 4X100BF - Mężczyźni Kategoria A-sztafeta
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
3:04.90 Rekord Polski
1. Sztafeta:Zieliński Żelechowski Guba Rudziński UKS AURUS Ursynów Warszawa 3:10.53 913 (1)
2. Sztafeta:Kłosiński Siwicki Frankowski Lipka UKS Rekin Wrocław 3:11.31 902 (2)
3. Sztafeta:Masalski Milewski Modzelewski Mitin OSN AMFIPRION Olecko 3:13.44 873 (3)
ZM

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Kibic #2221930 | 81.15.*.* 12 kwi 2017 12:58

    Olecko Amfiprion zajął PIERWSZE miejsce :-)

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages