Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Misterium Męki Pańskiej w SP3 w Olecku

2017-04-11 13:00:52 (ost. akt: 2017-04-19 10:57:01)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Uczniowie klas V i VI Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II wystawili Misterium Męki Pańskiej. Po inscenizacji odbyło się podsumowanie VIII Powiatowego Konkursu Plastycznego "Tradycje Wielkanocne".

Uczniowie inscenizacje przygotowali pod opieką: Danuty Baranowskiej Jolanty Kwiatkowskiej, siostry Wiolety Chudaś, Magdaleny Stachowicz i Tadeusza Guta.

Do konkursu plastycznego zgłosiło się sześć szkół podstawowych: SP 4 w Olecku, Społeczna SP STO, SP w Gąskach , SP1 w Olecku, Zespół Szkół w Babkach Oleckich i SP3 w Olecku. Prace konkursowe, których wpłynęło 90, oceniała komisja w składzie: Małgorzata Łazarska, Bożena Śnieżyńska i Tadeusz Gut.

Nagroda specjalna: Mikołaj Budziński SP3

Nagrody w kategorii klas I-III:
1. Maja Sztelmach SP4
2. Martyna Kosińska SP3
3. Mateusz Chmielewski ZS Babki Oleckie
3. Julian Werstak SP3
Wyróżnienia:
Wojtek Herman SP3
Hanna Chodnicka SP STO
Oliwia Chmielewska SP1

Nagrody w kategorii klas IV-VI:
1. Milena Zaręba SP4
2. Karolina Kopycka SP4
3. Julian Zaborowski SP3
3. Natalia Kukowska SP Gąski
Wyróżnienia:
Mateusz Polakowski SP3
Wiktor Raszkowski SP4
Izabela Rutkowska SP3
ZM

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (30) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. jak powiesz to ... #2225770 | 91.236.*.* 19 kwi 2017 12:14

  ... w kraju islamskim będziesz mieć kłopoty. A zmierzamy w Europie by takimi krajami być.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. my i oni #2225545 | 83.24.*.* 19 kwi 2017 06:30

  Tradycja chrześcijańska , to jest tylko i tylko dla katolików !!!!!!!!!!!!!!!! Nie wciskajcie się wszędzie z tym swym zabobonem bo ośmieszacie i siebie i nas wszystkich !!!!!!!!!!

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Bardzo #2224215 | 91.233.*.* 16 kwi 2017 09:37

  bardzo piekna impreza. brawo nauczyciele i dzieciaki. A na marginesie. nie jestem zwolennikiem PIS ale za jedno Go popieram. Za twarde jak dota stanowisko w sprawie nie przyjmowania do Polski tej hołoty arabskiej. Nie maiłbym nic przeciwko nim gdyby to byli naprawdę opfiary ale widać wyraźnie z mediów ze top banda nierobów , leni i fanataycznych muzułmanów którzy sprowadzą tutaj falę przestępstw i terrorytzmu. i w tym miejscu PIS popieram chociaz np tzw "wykletych" nie uznaje za bohaterów. Ale ONI byli juz tak dawno że mogę to odpuścić ale arabskiej hołoty nalęzy się strzec. Dlatego tez p[opieram kultywowanie tradycji chrześcijańskich juz od najmłodszych lat.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. Jordan #2222420 | 37.47.*.* 13 kwi 2017 04:42

  Jestem wzruszony, że dzieciaki z SP 3 Olecko im. Iana Pawła II przygotowały tak trudny program właśnie w szkole, bo tam jest miejsce do pielęgnowania wrażliwości, edukowanie najmłodszych jest OKI. Pamiętam jeszcze spektakl uczniów LO w starym kościele o katedrze w Beauvais, jak ja swoim kolegom lektorom zadrościłem udziału w tym przedstawieniu. Należy edukować nasze dzieci w wierze chrześcijańskiej i robić wszystko, by wyplenić ideologie gender, permisywizm w polskich szkołach. Te groźne zjawiska w naszych szkołach to także "zasługa" szefowej oleckiej edukacji gminnej, niejakiej Pani R. Reforma oświaty pozwoli wreszcie wrócić do norm w kształceniu młodych Polaków!!!

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. !!!!!! #2222058 | 91.236.*.* 12 kwi 2017 15:32

   między innymi dlatego nasza cywilizacja upadnie a islam zwycięży. Odcinamy nasze dzieci od korzeni. Tam gdzie nie ma korzeni i fundamentów tam latwo takie "budowle" zburzyć i postawic inne na nowych fundamentach ale już o nowych wartościach. Niekoniecznie będą one nam sprzyjały i brały nasze wartości pod uwagę. Ale to nasz wybór. Skoro tak uważamy to sami decydujemy o naszej i naszych dzieci przyszlości. Tam gdzie nie ma wiary i religii tam wchodzą inne ideologie. Na Zachodzie kościoły się burzy. I co! nie ma społeczeństwa bezideowego, bez religii. Buduje się meczety. A wraz z nimi spoleczność chodząca do tychże meczetów upomina się o swoje wartości, nawet używając siły. A to jak uczy historia, dopiero początego zamiany cywilizacyjnych czyli schodzenia w niebyt jednej a wschodzenia/rozwoju innej. Sami sobie i naszym potomnym gotujemy taki los i przyszlość. Uważam to za błąd. Decyduje jednak większość, co nie znaczy że ma ona zawsze rację. Oznacza to tylko tyle, że wybiera ona kierunki działań społecznych/państwowych prowadzących do naszego rozwoju lub upadku.

   Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

   Pokaż wszystkie komentarze (30)

   Zagraj w GRY.wm.pl

   • Goodgame Empire
   • Goodgame Big Farm
   • Goodgame Poker
   • Shadow Kings - The Dark Ages