Niedziela, 28 maja 2017. Imieniny Augustyna, Ingi, Jaromira

Biegacze oleckiej „Trójki” mistrzami województwa

2017-04-25 00:54:12 (ost. akt: 2017-04-25 00:58:27)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Sztafeta mieszana klas VI Szkoły Podstawowej nr 3 w Olecku wywalczyła mistrzostwo województwa warmińsko-mazurskiego SZS w biegach przełajowych. Zawody rozegrano na trasach biegowych przy stadionie miejskim w Olecku.

Mistrzostwa województwa warmińsko-mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego
w mieszanych sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych odbyły się w poniedziałek, 24 kwietnia w Olecku.

WYNIKI:

Szkoły Podstawowe – kl. IV (5 dziewcząt x 500 m + 5 chłopców x 500 m)
1. Szkoła Podstawowa Nr 7 Giżycko
2. Szkoła Podstawowa Nr 1 Pisz
3. Szkoła Podstawowa Nr 4 Giżycko
4. Szkoła Podstawowa Nr 2 Iława
5. Szkoła Podstawowa Nr 3 Olecko
6. Szkoła Podstawowa Nr 3 Gołdap
7. Szkoła Podstawowa Nr 1 Olecko
8. Szkoła Podstawowa Wilkasy
9. Szkoła Podstawowa Nr 4 Olecko

Szkoły Podstawowe – kl. V (5 dz. x 600m + 5 chł. x 600m)
1. Szkoła Podstawowa Nr 2 Iława
2. Szkoła Podstawowa Nr 7 Giżycko
3. Szkoła Podstawowa Nr 1 Pisz
4. Szkoła Podstawowa Lubawa
5. Szkoła Podstawowa Nr 3 Olecko
6. Szkoła Podstawowa Nr 3 Gołdap
7. Szkoła Podstawowa Nr 4 Giżycko
8. Szkoła Podstawowa Nr 1 Olecko
9. Szkoła Podstawowa Wilkasy
10. Szkoła Podstawowa Świętajno

Szkoły Podstawowe – kl. VI (5 dz. x 600m + 5 chł. x 1000m)
1. Szkoła Podstawowa Nr 3 Olecko
2. Szkoła Podstawowa Nr 2 Iława
3. Szkoła Podstawowa Nr 1 Pisz
4. Szkoła Podstawowa Nr 7 Giżycko
5. Szkoła Podstawowa Nr 1 Olecko
6. Szkoła Podstawowa Nr 22 Olsztyn
7. Szkoła Podstawowa Wielbark
8. Szkoła Podstawowa Nr 4 Giżycko
9. Szkoła Podstawowa Nr 3 Gołdap
10. Szkoła Podstawowa Sokółki
11. Szkoła Podstawowa Nr 4 Olecko
12. Szkoła Podstawowa Gąski
13. Szkoła Podstawowa Świętajno
DNF Szkoła Podstawowa Kurzętnik
PK Szkoła Podstawowa Nr 2 Zielonka

Gimnazja (5 dz. x 600 m + 5 chł. x 600 m)
1. Gimnazjum Nr 7 Olsztyn
2. Gimnazjum Nr 1 Giżycko
3. Gimnazjum Nr 1 Gołdap
4. Zespół Szkół Nowe Grodziczno
5. Gimnazjum Wielbark
6. Publiczne Gimnazjum Młynary
7. Gimnazjum Węgorzewo
8. Gimnazjum Nr 2 Giżycko
9. Gimnazjum Nr 2 Olecko
10. Gimnazjum Orzysz
11. Gimnazjum Nr 1 Bartoszyce
12. Publiczne Gimnazjum Stębark
13. Publiczne Gimnazjum Sokółki

Szkoły Ponadgimnazjalne (5 dz. x 600 m + 5 chł. x 600 m)
1. Zespół Szkół Ogólnokształcących Iława
2. Zespół Szkół Iława
3. I Liceum Ogólnokształcące Giżycko
4. Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych Olecko
5. I Liceum Ogólnokształcące Pisz
6. Liceum Ogólnokształcące Zakładu Doskonalenia Zawodowego Giżycko
7. Zespół Szkół Nowe Miasto Lubawskie
8. Zespół Szkół Nr 2 Szczytno
9. Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Głuchych Olecko

Termin i miejsce: 24.04.2017r., trasy MOSiR w Olecku.
Organizatorzy: W-M SZS, MOSiR Olecko.
Sędziowie: Robert Markowski i Paweł Maksimowicz.
Opieka medyczna: Piotr Fidler.
Spiker: Andrzej Kamiński

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Agnieszka #2230502 | 91.240.*.* 25 kwi 2017 02:02

    Gratuluję Zawodnikom i Trenerom :) Brawo!!!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages