Wtorek, 26 stycznia 2021. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Dni Rodziny w Judzikach

2017-06-11 09:38:51 (ost. akt: 2017-06-11 09:42:25)

Autor zdjęcia: Małgorzata Skrocka

W Zespole Szkół w Judzikach uroczyście obchodzono Dni Rodziny. W tym roku przebiegały one pod hasłem „Miłość w rodzinie nigdy nie zaginie”. Z tej okazji przygotowano festyn rodzinny .

Pani dyrektor powitała gości życząc im radości i uśmiechu, miłości i zdrowia oraz sukcesów w trudnej sztuce rodzicielskiej. Zgromadzona publiczność miała okazję obejrzeć występy „Teatrzyku niedużego”, którego aktorami byli rodzice i nauczyciele. Artyści po mistrzowsku zagrali swoje role. Interpretacja „Pawła I Gawła” Aleksandra Fredry wywołała gromkie brawa i zachwyt licznie przybyłej widowni.

Dodatkową atrakcją popołudnia i wieczoru były konkurencje sportowe dla dzieci, kawiarenka, w której można było nabyć przepyszne ciasta domowego wypieku i grillowaną kiełbaskę. Największym jednak powodzeniem cieszyła się zjeżdżalnia, z której ochoczo korzystali dorośli, jak i dzieci. Długa kolejka ustawiła się także do puszczania ogromnych baniek mydlanych.

Pogoda i dobry humor dopisywały. Przy dźwiękach muzyki „szwagra” bawiono się do późnych godzin wieczornych.

M.G. i M.S.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: naszeszkoly

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages