Piątek, 17 sierpnia 2018. Imieniny Anity, Elizy, Mirona

Oleccy karatecy mocnym akcentem zakończyli sezon

2017-06-20 22:39:08 (ost. akt: 2017-06-20 22:49:50)

Autor zdjęcia: Archiwum OSSWKK

Oleccy karatecy walczyli w II Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin w Białymstoku. Najlepiej spisały się Kinga Kuklińska i Martyna Grygo, które w dobrym stylu wywalczyły w swoich kategoriach złote medale.

Oleccy karatecy startowali w II Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin w Białymstoku, w którym wzięło udział 212 zawodników z 24 klubów z Polski, Białorusi, Mołdawii i Rosji.

Olecką Szkołę Sztuk Walki Karate Kyokushin reprezentowało siedmioro zawodników.

Najlepiej spisały się Kinga Kuklińska (młodziczki - 50 kg) i Martyna Grygo (kadetki - 40 kg), które wywalczyły złote medale.

Z dobrej strony pokazała się Andżelika Dobrzyń, która zdobyła srebrny medal w kategorii młodziczek - 50 kg.
W kategorii chłopców w wieku 8 - 9 lat poniżej 30 kg srebrny medal wywalczył Konrad Dobrzyń.
Brązowym medalistą turnieju został Piotr Gibowicz w kategorii kadetów - 45 kg.

— Dla naszych karateków był to ostatni turniej w bardzo pracowitym i ciężkim sezonie letnim. Wprowadziliśmy w nim nowe założenia i taktykę. Skupiliśmy się na podniesieniu intensywności walki, jak również wzmocnieniu odporności zawodników. Kształtowaliśmy także psychikę, by w trudnych sytuacjach w walce umieć przełamać przeciwnika i przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Większość założeń udało nam się zrealizować, co zaowocowało bardzo dobrymi wynikami. Do największych możemy zaliczyć zdobycie trzech medali na mistrzostwach Europy. Łącznie w tym sezonie nasi zawodnicy startowali w sześciu turniejach, w których zdobyli 39 medali, w tym 11 złotych, 11 srebrnych i 17 brązowych. Wzięli także udział w międzynarodowym obozie w Nałęczowie prowadzonym przez czołowych zawodników i trenerów z Japonii — podsumowuje sezon trener Wojciech Rejterada.

ZM
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages