środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

ELka na 6. Szukamy najskuteczniejszej szkoły nauki jazdy!

2017-06-29 13:44:00 (ost. akt: 2017-08-01 10:07:41)

Trwa plebiscyt „ELka na 6”, który ma wyłonić najpopularniejszą szkołę jazdy. Choć tych dobrych w naszym powiecie jest wiele, to tylko jedna ma szansę zostać tę najlepszą. Która ze szkół nauki jazdy jest najskuteczniejsza? Wybierzcie najlepszą! Dziś ostatni dzień głosowania.

O tym, jak ważne jest szkolenie, wie każdy, kto uczył się jeździć. — Przy wyborze kierowałam się opiniami w internecie i ceną. Szukałam tej szkoły, która ma wysoką zdawalność. Nie zawiodłam się. Udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem — mówiła nasza Czytelniczka.

W naszym plebiscycie "Elka na 6", możecie zagłosować na według Was najlepszą szkołę jazdy w powiecie ełckim. Pokażcie innym, która ze szkół jest najskuteczniejsza!

Głosowanie rozpoczęliśmy 23 czerwca, a zakończymy je 1 sierpnia. Kandydatury przyjmujemy do końca trwania plebiscytu. Mogą je zgłaszać czytelnicy, mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego oraz instytucje, organizacje i stowarzyszenia, a także szkoły jazdy. Zgłoszenia zawierające nazwę szkoły jazdy, jej adres oraz akceptację regulaminu należy przesłać na adres: olecko@gazetaolsztynska.pl Każdy uczestnik plebiscytu może zrezygnować z udziału w dowolnym momencie.

Głosowanie polega na wysłaniu głosu sms’em. Koszt jednego sms’a wynosi 1,23 zł z VAT. Głosowanie trwa od 23 czerwca i potrwa do 01.08.2017 do godziny 23.59.
Powiatowy tytuł "ELka na 6" otrzymają Szkoły, które uzyskają w danym powiecie największą liczbę prawidłowo oddanych głosów.

REGULAMIN KLIKNIJ TUTAJ

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages