Niedziela, 19 listopada 2017. Imieniny Elżbiety, Faustyny, Pawła

Warmińsko-Mazurskie Mistrzostwa Okręgu w Motocrossie w Olecku [zdjęcia, film]

2017-07-24 00:26:32 (ost. akt: 2017-07-24 10:40:40)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

W VII rundzie mistrzostw okręgu startowało 61 motocrossowców z naszego regionu oraz Litwy i Rosji. Z dobrej strony pokazali się zawodnicy KM "Osa" Olecko.



KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA ZAWODÓW
Kategoria MX B
Poz. Zawodnik Klub Marka Punkty 1 seria Punkty 2 seria Suma pkt.
1. Marcin Szczepański Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 50 50 100
2. Wojciech Kuształa Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 44 44 88
3. Tomasz Żulewski Motoklub Orneta Yamaha 40 40 80
4. Mateusz Adrych Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX Honda 38 36 74
5. Maciej Jakimczuk Moto Klub Lidzbark Warmiński Suzuki 35 38 73
6. Mikołaj Kukian Moto Klub Lidzbark Warmiński Suzuki 36 34 70
7. Piotr Wykowski KM WIRAŻ Bartoszyce Kawasaki 34 35 69

Kategoria MX1C - klasyfikacja indywidualna zawodów
Poz. Zawodnik Klub Marka Punkty 1 Punkty 2 Suma pkt.
1. Łukasz Baliński Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 44 50 94
2. Tomasz Lango Motoklub Orneta Yamaha 50 44 94
3. Patryk Alchimowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 40 40 80
4. Michał Szram ŁKM Łowicz KTM 38 38 76
5. Kacper Ekstowicz KM Giżycko 36 36 72

Kategoria MX2C
Poz. Zawodnik Klub Marka Punkty 1 Punkty 2 Suma pkt.
1.Szymon Syryca KM Giżycko Honda 50 50 100
2. Marek Niepiekło Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 44 44 88
3. Michał Łapiejko Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM 40 40 80
4. Marek Daniłowicz Klub Motocyklowy OSA Olecko KTM 36 38 74
5. Patrizio Boggero Motoklub Orneta KTM 38 36 74
6. Damian Banach MSM Mrągowo Kawasaki 35 35 70
7. Marcin Fiedorczyk PSM OFF ROAD Białystok Kawasaki 34 34 68
8. Robert Borkowski KM Giżycko KTM 33 33 66
9. Tomasz Suchocki Klub Motocyklowy OSA Olecko KTM 32 32 64
10. Rafał Pomorski MSM Mrągowo Yamaha 31 31 62
11. Filip Jankun MSM Mrągowo 29 30 59
12. Maciej JankowskiMoto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 30 29 59

Kategoria MX65
Poz. Zawodnik Klub Marka Punkty 1 Punkty 2 Suma pkt.
1. Mieszko Polnar Gdański AutoMotoKlub KTM DUUST.CO 50 50 100
2. Jakubas Norvaisas Litwa Husqarna 44 44 88
3. Maksymilian Wołek Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM 40 40 80
4. Filip Daniłowicz Klub Motocyklowy OSA Olecko KTM 36 38 74
5. Dmitrii Tomilov Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 38 36 74
6. Aidas Skudutis Litwa Kawasaki 35 35 70

Kategoria MX85
Poz. Klub Marka Punkty 1 Punkty 2 Suma pkt.
1. Mateusz Szafrański Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM KTM SKLEP.PL 50 50 100
2. Piotr Bielenica Klub Motocyklowy OSA Olecko KTM 44 44 88
[b]3. Bartosz Jasiński Klub Motocyklowy OSA Olecko KTM 38 40 78

[/b]4. Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński Husqvarna 40 — 40

Kategoria MX Junior
Poz. Zawodnik Klub Marka Punkty 1 Punkty 2 Suma pkt.
1. Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTM KTMSKLEP.PL 50 50 100
2. Denis Lebedev Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 40 44 84
3. Alexey Novikov Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 44 40 84
4. Bartłomiej Warda Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 38 38 76
5. Maksymilian Nikiel PSM OFF ROAD Białystok Husqvarna 36 36 72
6. Mateusz Dydziński Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 34 35 69
7. Valters Budahs Litwa Kawasaki 35 32 67
8. Łukasz Chrzanowski Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 32 34 66
9. Kamil Krakowiak Motoklub Olsztyn KTM 31 33 64
10. Anton Tsekhanovskiy Rosja Yamaha 33 0 33

Kategoria MX Kobiet
Poz. Zawodnik Klub Marka Punkty 1 Punkty 2 Suma pkt.
1. Adrija Skudutyte Litwa KTM 50 50 100
2. Hanna Szczucińska Motoklub Olsztyn KTM 40 44 84
3. Patrycja Dziewulska Motoklub Olsztyn KTM 44 40 84

Kategoria MX Open
1.Damian Bykowski PSM OFF ROAD Białystok Husqarna 50 50 100
2. Arturas Daracius Litwa Suzuki 44 44 88
3. Oskar Pingot Moto Klub Lidzbark Warmiński 40 40 80

Kategoria MX Masters
Poz. Klub Marka Punkty 1 Punkty 2 Suma pkt.
1. Krzysztof Dziadko AMK Drwęca Ostróda Honda 50 50 100
2. Paweł Morawski KM Giżycko 44 44 88
3. Sergei Vishnevski Rosja Honda 38 40 78
4. Dariusz Szymański KM WIRAŻ Bartoszyce Honda 40 38 78
5. German Nalimov Rosja Suzuki 36 36 72
6. Andrzej Goleń MSM Mrągowo 35 35 70
7. Jerzy Wiśniowski Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 34 34 68
8. Wiktor Kuźniewski Moto Klub Lidzbark Warmiński Suzuki 33 33 66
9. Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn Honda 32 32 64















Polub nas na Facebooku:

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Bardzo fajna impreza #2294253 | 188.146.*.* 24 lip 2017 17:12

    Gratulacje zawodnikom i podziękowania organizatorom. Oby częściej!

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. olecczanka #2294161 | 91.233.*.* 24 lip 2017 14:56

    WIELKIE BRAWA zawodnikom z klubu ' OSA'.

    Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. olo #2294008 | 83.15.*.* 24 lip 2017 12:11

    Gratulacje i podziękowania organizatorom !!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages