Czwartek, 19 października 2017. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Krzysztof Pielowski z Olsztyna zwycięzcą maratonu w Olecku

2017-07-30 11:52:02 (ost. akt: 2017-07-30 11:59:49)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Krzysztof Pielowski po raz czwarty wygrał w XXV Olecki Otwarty Maraton Pływacki zaliczany do „Pucharu Warmii i Mazur w Pływaniu Długodystansowym 2017". W nagrodę otrzymał łódź wiosłową. Dystans 4,5 km pokonał w 57,59 min.


WYNIKI KOŃCOWE
1. Krzysztof Pielowski 1991 (rok urodzenia) - MTP Kormoran Olsztyn 57,59
2. Jan Urbaniak 1995 – KS Warta Poznań 1:03,20
3. Hanna Bakuniak 1996 – Bydgoszcz 1:07,20 – najlepsza kobieta
4. Daniel Paduch 1988 – Masters Mielec 1:08,30
5. Grzegorz Monczak 1973 – One Man Team Poznań 1:10,20
6. Aleksandr Smirnov 1968 – Pregel Kaliningrad 1:10,59
7. Aleksandra Bednarek 1998 – UKS SP 149 Łódź 1:12,05
8. Mariusz Gabiec 1958 – Aquasfera Masters Olsztyn 1:12,08
9. Paweł Gregorowicz 1974 – Aquasfera Masters Olsztyn 1:14,10
10. Piotr Konopacki 1978 – Aquasfera Masters Olsztyn 1:18,05
11. Tadeusz Gołembiewski 1985 – Cityzen Poznań 1:19,29
12. Piotr Markowicz 1967 – Aquasfera Masters Olsztyn 1:20,30
13. Vadim Eżhkov 1965 – Pregel Kaliningrad 1:20,45
14. Grzegorz Ćwikła 1974 – Gorzów Wlkp. 1:22,40
15. Tomasz Lutkowski 1975 – Poznań 1:24,00
16. Michał Kieres 1984 – Aquasfera Masters Olsztyn 1:24,20
17. Krzysztof Wandzioch 1992 – Wandzioch Team Suwałki 1:25,40
18. Zbigniew Sajkiewicz 1957 – Warszawa 1,35,10 – najlepszy niepełnosprawny
19. Filip Drażba 2002 – Amfiprion Olecko 1:36,05 – najlepszy olecczanin
20. Klaudia Koczorowska 1980 – Gdańsk 1:36,25 – nagroda „fair play”
21. Kacper Omeliańczyk 2004 – Nowodworce 1:36,45 – najmłodszy zawodnik
22. Dawid Mitin 2003 – Olecko 1:37,15
23. Małgorzata Bołtuć 1983 – Wrocław 1:42,05
24. Bogusław Ogrodnik 1965 – Wrocław 1:44,40
25. Adam Matusiak vel Matuszewski 1974 – Aquasfera Masters Olsztyn 1:45,35
26. Sergiej Mikhaiłov – Pregel Kaliningrad 1:54,25
27. Władimir Wokhminow 1988 – KS Żaglica Poznań 2:00,30
28. Zbigniew Biel 1951 – Warszawa 2:35,30 – najstarszy zawodnik

Wzięli udział i wycofali się w trakcie zawodów:
Paweł Masalski 2002 – Olecko


Zwycięzca, zgodnie z tradycją otrzymał łódź wiosłową oraz pamiątkowy dyplom i statuetkę.
Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Statuetkami oraz nagrodami rzeczowymi uhonorowano najlepszych zawodników w kategorii OPEN i w kategorii NIEPEŁNOSPRAWNI oraz najlepszą kobietę, najstarszego zawodnika, najmłodszego zawodnika i najlepszego olecczanina.
Nagrody wręczali Tadeusz Bogusz i Jerzy Sulima.
ZM
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Kto jest Kim - Kto.wm.pl

Krzysztof Pielowski

Ocena: - (brak głosów)

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages