Pechowy remis trampkarzy Czarnych Olecko z Warmią Olsztyn

2017-08-20 13:09:46(ost. akt: 2017-08-20 13:15:26)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

W swoim pierwszym meczu I ligi wojewódzkiej w sezonie 2017/2018 trampkarze Czarnych Olecko podejmowali Warmię Olsztyn. Gospodarze prowadzili 3:2, ale w ostatniej minucie doliczonego czasu goście zdołali wyrównać.
Podopieczni trenera Adama Wyszyńskiego – trampkarze (rocznik 2003 – 2006) Czarnych Olecko w pierwszej połowie zagrali bardzo skutecznie i do przerwy prowadzili 2:1. W drugiej odsłonie spotkania prowadzili już 3:1, ale końcówka meczu należała do piłkarzy Warmii Olsztyn, którzy najpierw zdobyli bramkę kontaktową, a w 3. min doliczonego czasu gry zdołali doprowadzić do remisu 3:3.

1:0 Bartosz Wargala 13’
1:1 Kacper Dobroński 15’
2:1 Marek Nowakowski 24’
3:1 Marek Nowakowski 51’
3:2 Olaf Gorczyca 58’
3:3 Kacper Dobroński 70+3’