Niedziela, 17 grudnia 2017. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Zawodnicy Amfiprionu Olecko nie mieli sobie równych w North Cup 2017

2017-09-22 20:36:55 (ost. akt: 2017-09-22 22:42:39)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Na pływalni MOSiR odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Europy Północno-Wschodniej w Pływaniu w Płetwach North Cup Lega Olecko. Wzięło w nich udział 82 zawodników z 11 klubów z Polski, Litwy i Rosji.

NORTH CUP - LEGA OLECKO 2017 KLASYFIKACJA KLUBOWA
1. OSN AMFIPRION Olecko 24254 pkt.
2. Gintaras Sports Centre 14920
3. UKS TRYTON Olecko 9903
4. Vilnius Sport Centre 9227
5. UKS AURUS Ursynów Warszawa 7498
6. GKP NEPTUN Gdańsk 6036
7. UKS MANTA Kościerzyna 2836
8. MKP FLOTA Gdynia O/PTTK MW 2228
9. Meduza Toruń 2175
10. UKS Rekin Wrocław 1971
11. KSSHOR N1 Tver 0

NORTH CUP - LEGA OLECKO 2017 WYNIKI INDYWIDUALNE

Konkurencja nr 1. - 25PW - Kobiety Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
09.26 Rekord Polski

1 KASPRZAK Rebeka UKS TRYTON Olecko 10.41 703 (1)
2 BISZEWSKA Gabriela OSN AMFIPRION Olecko 10.99 598 (2)
3 MACHNACZ Daria UKS TRYTON Olecko 11.19 566 (4)
4 KUPREWICZ Julia OSN AMFIPRION Olecko 11.54 516 (6)
5 ŁAPUCKA Ewa OSN AMFIPRION Olecko 11.74 490 (7)
6 GABRUŚ Olga OSN AMFIPRION Olecko 14.11 282 (9)
7 ZAVACKAITE Ula Vilnius Sport Centre 14.66 252 (10)
8 VIRVILAITE Eva Gintaras Sports Centre DNS- 0 (12)
8 JAROSZ Oliwia OSN AMFIPRION Olecko DNS- 0 (12)
Konkurencja nr 1. - 25PW - Kobiety Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
10.25 Rekord Polski

1 ADAMSKA Ada OSN AMFIPRION Olecko 12.22 590 (3)
2 SOBEK Iga GKP NEPTUN Gdańsk 12.71 524 (5)
3 NORKAITE Agnesa Vilnius Sport Centre 13.18 470 (8)
4 RACIS Justyna UKS TRYTON Olecko 16.88 223 (11)
5 CHMIELEWSKA Aleksandra OSN AMFIPRION Olecko DNS- 0 (12)
Konkurencja nr 2. - 25PW - Mężczyźni Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
08.49 Rekord Polski

1 KASZKIEL Tomasz OSN AMFIPRION Olecko 10.61 512 (2)
2 ŻENDA Wiktor OSN AMFIPRION Olecko 10.89 473 (5)
3 DULNIAK Ryszard GKP NEPTUN Gdańsk 11.17 439 (6)
4 SZMYT Filip OSN AMFIPRION Olecko 11.62 390 (7)
5 TRUCHEL Kacper UKS TRYTON Olecko 13.69 238 (13)
6 CZYSZCZOŃ Jakub UKS AURUS Ursynów Warszawa DNS- 0 (15)
6 WIELOCH Igor UKS TRYTON Olecko DNS- 0 (15)
Konkurencja nr 2. - 25PW - Mężczyźni Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
09.41 Rekord Polski

1 MODZELEWSKI Hubert OSN AMFIPRION Olecko 10.85 652 (1)
2 GAŁKOWSKI Maksymilian UKS TRYTON Olecko 11.82 504 (3)
3 WITKOWSKI Antoni OSN AMFIPRION Olecko 11.93 490 (4)
4 BANASZEWSKI Kacper GKP NEPTUN Gdańsk 13.95 306 (8)
5 CZERWIŃSKI Bartosz OSN AMFIPRION Olecko 14.15 294 (9)
6 ŻYCZKOWSKI Rafał OSN AMFIPRION Olecko 14.23 289 (10)
7 JASEK Mateusz UKS AURUS Ursynów Warszawa 14.76 259 (11)
7 STANKIEWICZ Michał OSN AMFIPRION Olecko 14.76 259 (11)
9 SKORUPSKI Maciej UKS AURUS Ursynów Warszawa 15.44 226 (14)
Konkurencja nr 3. - 50PW - Kobiety Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
17.58 Rekord Polski

1 VAREIKAITE Laura Gintaras Sports Centre 21.38 555 (4)
2 WOJCIECHOWSKA Marcela OSN AMFIPRION Olecko DNS- 0 (9)
Konkurencja nr 3. - 50PW - Kobiety Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
17.58 Rekord Polski

1 STEPANOVAITE Gabriele Gintaras Sports Centre 21.01 585 (2)
2 KASZKIEL Aleksandra OSN AMFIPRION Olecko 21.20 570 (3)
3 BERONTAITE Brigita Gintaras Sports Centre 21.74 528 (6)
4 CHODYNA Kinga OSN AMFIPRION Olecko 22.28 491 (7)
5 BARKUTE Agne Gintaras Sports Centre DNS- 0 (9)
5 ŚWIĘCKA Julia UKS AURUS Ursynów Warszawa DNS- 0 (9)
Konkurencja nr 3. - 50PW - Kobiety Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
17.58 Rekord Polski

1 HATALSKA Natalia OSN AMFIPRION Olecko 20.90 595 (1)
2 SCERBINA Aleksandra Gintaras Sports Centre 21.47 548 (5)
3 STRAUKAITE Austeja Gintaras Sports Centre 23.32 428 (8)
4 GRYLEWICZ Zuzanna UKS Rekin Wrocław DSQ- 0 (9)
Konkurencja nr 4. - 50PW - Mężczyźni Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
15.22 Rekord Polski

1 DRAMIŃSKI Michał Meduza Toruń 17.84 620 (4)
2 ŻELECHOWSKI Rafał UKS AURUS Ursynów Warszawa 20.50 409 (8)
3 BUDINAS Gytis Gintaras Sports Centre 20.98 381 (9)
Konkurencja nr 4. - 50PW - Mężczyźni Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
15.42 Rekord Polski

1 GAŁKOWSKI Błażej UKS TRYTON Olecko 16.82 770 (1)
2 MILEWSKI Jakub OSN AMFIPRION Olecko 17.76 654 (2)
3 NIKULIN Deividas Vilnius Sport Centre 19.86 468 (7)
Konkurencja nr 4. - 50PW - Mężczyźni Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
15.47 Rekord Polski

1 MODZELEWSKI Piotr OSN AMFIPRION Olecko 17.97 638 (3)
2 MASALSKI Paweł OSN AMFIPRION Olecko 18.30 604 (5)
3 DRAŻBA Filip OSN AMFIPRION Olecko 18.71 565 (6)
4 SNIAUKAS Aras Gintaras Sports Centre 23.29 293 (10)
Konkurencja nr 5. - 100PW - Kobiety Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
39.88 Rekord Polski

1 STEPANOVAITE Gabriele Gintaras Sports Centre 49.38 526 (1)
2 BERONTAITE Brigita Gintaras Sports Centre 53.69 409 (2)
Konkurencja nr 6. - 100PW - Mężczyźni Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
34.19 Rekord Polski

1 GUBA Michał UKS AURUS Ursynów Warszawa DNS- 0 (3)
Konkurencja nr 6. - 100PW - Mężczyźni Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
34.91 Rekord Polski

1 MODZELEWSKI Piotr OSN AMFIPRION Olecko 44.70 476 (1)
Konkurencja nr 6. - 100PW - Mężczyźni Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
43.21 Rekord Polski

1 SKORUPSKI Jakub UKS AURUS Ursynów Warszawa 1:21.76 147 (2)
Konkurencja nr 7. - 50BF - Kobiety Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
21.66 Rekord Polski

1 VAREIKAITE Laura Gintaras Sports Centre 24.07 728 (4)
2 WOJCIECHOWSKA Marcela OSN AMFIPRION Olecko DNS- 0 (30)
Konkurencja nr 7. - 50BF - Kobiety Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
22.17 Rekord Polski

1 ŚWIĘCKA Julia UKS AURUS Ursynów Warszawa 24.09 779 (2)
2 CHODYNA Kinga OSN AMFIPRION Olecko 24.62 730 (3)
3 KASZKIEL Aleksandra OSN AMFIPRION Olecko 24.84 710 (5)
4 BARKUTE Agne Gintaras Sports Centre 26.93 557 (17)
5 BERONTAITE Brigita Gintaras Sports Centre EXH- 0 (30)
5 DMITRIEVA Anna KSSHOR N1 Tver DNS- 0 (30)
Konkurencja nr 7. - 50BF - Kobiety Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
22.21 Rekord Polski

1 LEWANDOWSKA Magdalena MKP FLOTA Gdynia O/PTTK MW 25.42 666 (6)
2 HATALSKA Natalia OSN AMFIPRION Olecko 25.55 656 (8)
3 SCERBINA Aleksandra Gintaras Sports Centre 26.18 610 (11)
4 STRAUKAITE Austeja Gintaras Sports Centre 26.22 607 (12)
5 BRUZAITE Ziede Gintaras Sports Centre 26.88 564 (14)
6 NORKAITE Vanesa Vilnius Sport Centre 26.91 562 (15)
7 EMUZYTE Milda Gintaras Sports Centre 26.92 561 (16)
8 GRYLEWICZ Zuzanna UKS Rekin Wrocław 27.11 549 (18)
9 PUODZIUTE Austeja Vilnius Sport Centre 35.38 247 (29)
Konkurencja nr 7. - 50BF - Kobiety Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
22.48 Rekord Polski

1 KASPRZAK Rebeka UKS TRYTON Olecko 25.80 661 (7)
2 BISZEWSKA Gabriela OSN AMFIPRION Olecko 26.47 612 (10)
3 MACHNACZ Daria UKS TRYTON Olecko 27.69 535 (19)
4 KUPREWICZ Julia OSN AMFIPRION Olecko 28.48 491 (20)
5 ŁAPUCKA Ewa OSN AMFIPRION Olecko 28.53 489 (21)
6 ZAVACKAITE Ula Vilnius Sport Centre 29.87 426 (23)
7 GABRUŚ Olga OSN AMFIPRION Olecko 31.19 374 (24)
8 VIRVILAITE Eva Gintaras Sports Centre 34.35 280 (26)
9 ŚNIEŻYŃSKA Zuzanna UKS TRYTON Olecko 34.47 277 (27)
10 JAROSZ Oliwia OSN AMFIPRION Olecko DNS- 0 (30)
10 KUPERINA Jekaterina Gintaras Sports Centre DNS- 0 (30)
Konkurencja nr 7. - 50BF - Kobiety Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
24.80 Rekord Polski

1 CHMIELEWSKA Aleksandra OSN AMFIPRION Olecko 25.96 871 (1)
2 ADAMSKA Ada OSN AMFIPRION Olecko 28.63 649 (9)
3 SOBEK Iga GKP NEPTUN Gdańsk 29.67 583 (13)
4 NORKAITE Agnesa Vilnius Sport Centre 32.39 448 (22)
5 VANAGAITE Alante Gintaras Sports Centre 35.46 342 (25)
6 RACIS Justyna UKS TRYTON Olecko 38.26 272 (28)
7 KOWALEWSKA Maja UKS TRYTON Olecko DNS- 0 (30)
Konkurencja nr 8. - 50BF - Mężczyźni Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
19.21 Rekord Polski

1 ŻELECHOWSKI Rafał UKS AURUS Ursynów Warszawa 20.60 810 (4)
2 BUDINAS Gytis Gintaras Sports Centre 23.38 554 (12)
3 GUBA Michał UKS AURUS Ursynów Warszawa 24.63 474 (18)
Konkurencja nr 8. - 50BF - Mężczyźni Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
19.77 Rekord Polski

1 ŁUKOWICZ Marcin UKS MANTA Kościerzyna 19.87 984 (1)
2 GAŁKOWSKI Błażej UKS TRYTON Olecko 20.35 916 (3)
3 MILEWSKI Jakub OSN AMFIPRION Olecko 21.97 728 (5)
4 NIKULIN Deividas Vilnius Sport Centre 23.38 604 (10)
5 GRINCENKO Grigorij Gintaras Sports Centre 24.28 539 (13)
6 KAVALCINSKAS Arturas Vilnius Sport Centre 24.95 497 (15)
Konkurencja nr 8. - 50BF - Mężczyźni Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
20.24 Rekord Polski

1 MASALSKI Paweł OSN AMFIPRION Olecko 20.83 917 (2)
2 MITIN Dawid OSN AMFIPRION Olecko 23.87 609 (9)
3 BUSMA Martinas Vilnius Sport Centre 24.53 561 (11)
4 SNIAUKAS Aras Gintaras Sports Centre 25.68 489 (16)
5 JOBCZYŃSKI Rafał UKS TRYTON Olecko 28.03 376 (22)
Konkurencja nr 8. - 50BF - Mężczyźni Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
21.55 Rekord Polski

1 ŻENDA Wiktor OSN AMFIPRION Olecko 24.85 652 (8)
2 RUTKOWSKI Szymon UKS TRYTON Olecko 30.77 343 (24)
3 TRUCHEL Kacper UKS TRYTON Olecko 32.35 295 (26)
4 OKULSKI Julian UKS AURUS Ursynów Warszawa DNS- 0 (29)
4 CZYSZCZOŃ Jakub UKS AURUS Ursynów Warszawa DNS- 0 (29)
4 SZMYT Filip OSN AMFIPRION Olecko DSQ- 0 (29)
4 WIELOCH Igor UKS TRYTON Olecko DNS- 0 (29)
Konkurencja nr 8. - 50BF - Mężczyźni Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
24.02 Rekord Polski

1 MODZELEWSKI Hubert OSN AMFIPRION Olecko 27.22 687 (6)
2 WITKOWSKI Antoni OSN AMFIPRION Olecko 27.43 671 (7)
3 BANASZEWSKI Kacper GKP NEPTUN Gdańsk 29.53 538 (14)
4 ŻYCZKOWSKI Rafał OSN AMFIPRION Olecko 30.62 482 (17)
5 GAŁKOWSKI Maksymilian UKS TRYTON Olecko 30.87 471 (19)
6 SZEJNOGA Igor Max UKS TRYTON Olecko 31.05 462 (20)
7 CZERWIŃSKI Bartosz OSN AMFIPRION Olecko 32.20 415 (21)
8 SKORUPSKI Maciej UKS AURUS Ursynów Warszawa 33.50 368 (23)
9 STANKIEWICZ Michał OSN AMFIPRION Olecko 35.17 318 (25)
10 JASEK Mateusz UKS AURUS Ursynów Warszawa 36.69 280 (27)
11 STELMACHOWSKI Patryk UKS TRYTON Olecko 37.88 254 (28)
Konkurencja nr 9. - 800PP - Kobiety Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
7:10.30 Rekord Polski

1 PŁAZIŃSKA Wiktoria OSN AMFIPRION Olecko 8:24.00 622 (1)
Konkurencja nr 9. - 800PP - Kobiety Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
7:17.83 Rekord Polski
1 BRUZAITE Ziede Gintaras Sports Centre 8:52.60 555 (2)
Konkurencja nr 10. - 800PP - Mężczyźni Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
6:43.05 Rekord Polski

1 DRAMIŃSKI Michał Meduza Toruń 7:17.82 780 (1)
2 GUBA Michał UKS AURUS Ursynów Warszawa DNS- 0 (6)
Konkurencja nr 10. - 800PP - Mężczyźni Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
6:43.05 Rekord Polski

1 DRAŻBA Filip OSN AMFIPRION Olecko 7:39.47 675 (2)
Konkurencja nr 10. - 800PP - Mężczyźni Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
7:27.90 Rekord Polski

1 KASZKIEL Tomasz OSN AMFIPRION Olecko 8:40.39 637 (3)
2 DULNIAK Ryszard GKP NEPTUN Gdańsk 9:27.03 492 (4)
3 SKORUPSKI Jakub UKS AURUS Ursynów Warszawa 13:23.74 173 (5)
4 OKULSKI Julian UKS AURUS Ursynów Warszawa DNS- 0 (6)
Konkurencja nr 11. - 4X50BF - Kobiety Kategoria A-sztafeta
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:29.83 Rekord Polski

1 Sztafeta:Chodyna Hatalska Kaszkiel Płazińska OSN AMFIPRION Olecko 1:38.72 753 (2)
2 Sztafeta:Straukaite Berontaite Barkute Vareikaite Gintaras Sports Centre 1:41.47 693 (3)
3 Sztafeta:Stepanovaite Bruzaite Emuzyte Scerbina Gintaras Sports Centre 1:44.98 626 (4)
4 Sztafeta:Norkaite Norkaite Puodziute Zavackaite Vilnius Sport Centre 2:02.49 394 (6)
Konkurencja nr 11. - 4X50BF - Kobiety Kategoria D-sztafeta
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:46.77 Rekord Polski

1 Sztafeta:Łapucka Adamska Chmielewska Biszewska OSN AMFIPRION Olecko 1:50.39 904 (1)
2 Sztafeta:Machnacz Racis Śnieżyńska Kasprzak UKS TRYTON Olecko 2:05.00 623 (5)
Konkurencja nr 12. - 4X50BF - Mężczyźni Kategoria A-sztafeta
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:24.39 Rekord Polski

1 Sztafeta:Masalski Mitin Milewski Modzelewski OSN AMFIPRION Olecko 1:28.39 870 (1)
2 Sztafeta:Nikulin Kavalcinskas Busma Mikulevicius Vilnius Sport Centre 1:55.32 391 (5)
3 Sztafeta:Guba Skorupski Jasek Kiriczok UKS AURUS Ursynów Warszawa 2:21.97 210 (6)
Konkurencja nr 12. - 4X50BF - Mężczyźni Kategoria D-sztafeta
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:38.98 Rekord Polski

1 Sztafeta:Modzelewski Kaszkiel Witkowski Żenda OSN AMFIPRION Olecko 1:47.46 781 (2)
2 Sztafeta:Matyjewicz Czerwiński Życzkowski Szmyt OSN AMFIPRION Olecko 2:04.40 503 (3)
3 Sztafeta:Szejnoga Truchel Rutkowski Gałkowski UKS TRYTON Olecko 2:08.40 458 (4)
Konkurencja nr 13. - 200PP - Kobiety Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:34.64 Rekord Polski

1 KASZKIEL Aleksandra OSN AMFIPRION Olecko 1:44.87 734 (1)
2 STEPANOVAITE Gabriele Gintaras Sports Centre 1:49.77 640 (2)
3 PŁAZIŃSKA Wiktoria OSN AMFIPRION Olecko 1:50.56 627 (3)
4 BERONTAITE Brigita Gintaras Sports Centre 1:55.36 552 (8)
Konkurencja nr 13. - 200PP - Kobiety Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:36.63 Rekord Polski

1 STRAUKAITE Austeja Gintaras Sports Centre 1:55.46 586 (4)
2 HATALSKA Natalia OSN AMFIPRION Olecko 1:56.69 567 (7)
3 SCERBINA Aleksandra Gintaras Sports Centre 1:59.70 526 (9)
Konkurencja nr 13. - 200PP - Kobiety Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:43.48 Rekord Polski

1 ŁAPUCKA Ewa OSN AMFIPRION Olecko 2:22.77 380 (10)
Konkurencja nr 13. - 200PP - Kobiety Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:56.30 Rekord Polski

1 SOBEK Iga GKP NEPTUN Gdańsk 2:19.40 580 (5)
2 ADAMSKA Ada OSN AMFIPRION Olecko 2:19.59 578 (6)
Konkurencja nr 14. - 200PP - Mężczyźni Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:22.35 Rekord Polski

1 DRAMIŃSKI Michał Meduza Toruń 1:36.98 612 (2)
2 GUBA Michał UKS AURUS Ursynów Warszawa 1:55.61 361 (5)
Konkurencja nr 14. - 200PP - Mężczyźni Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:28.26 Rekord Polski

1 MODZELEWSKI Piotr OSN AMFIPRION Olecko 1:38.54 718 (1)
Konkurencja nr 14. - 200PP - Mężczyźni Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:31.34 Rekord Polski

1 KASZKIEL Tomasz OSN AMFIPRION Olecko 2:05.07 389 (4)
2 SKORUPSKI Jakub UKS AURUS Ursynów Warszawa 2:35.22 203 (6)
3 OKULSKI Julian UKS AURUS Ursynów Warszawa DNS- 0 (9)
Konkurencja nr 14. - 200PP - Mężczyźni Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:50.57 Rekord Polski

1 MODZELEWSKI Hubert OSN AMFIPRION Olecko 2:17.17 523 (3)
2 SKORUPSKI Maciej UKS AURUS Ursynów Warszawa 3:14.20 184 (7)
3 JASEK Mateusz UKS AURUS Ursynów Warszawa 3:19.37 170 (8)
Konkurencja nr 15. - 100BF - Kobiety Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
47.43 Rekord Polski

1 VAREIKAITE Laura Gintaras Sports Centre 52.01 758 (4)
Konkurencja nr 15. - 100BF - Kobiety Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
48.43 Rekord Polski

1 ŚWIĘCKA Julia UKS AURUS Ursynów Warszawa 52.99 763 (2)
2 CHODYNA Kinga OSN AMFIPRION Olecko 53.03 761 (3)
3 BARKUTE Agne Gintaras Sports Centre 58.30 573 (9)
4 DMITRIEVA Anna KSSHOR N1 Tver DNS- 0 (23)
Konkurencja nr 15. - 100BF - Kobiety Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
48.43 Rekord Polski

1 LEWANDOWSKA Magdalena MKP FLOTA Gdynia O/PTTK MW 56.45 631 (5)
2 GRYLEWICZ Zuzanna UKS Rekin Wrocław 57.62 593 (8)
3 EMUZYTE Milda Gintaras Sports Centre 1:00.08 523 (12)
4 NORKAITE Vanesa Vilnius Sport Centre 1:00.25 519 (13)
5 PUODZIUTE Austeja Vilnius Sport Centre DSQ- 0 (23)
Konkurencja nr 15. - 100BF - Kobiety Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
49.28 Rekord Polski

1 KASPRZAK Rebeka UKS TRYTON Olecko 57.86 617 (6)
2 BISZEWSKA Gabriela OSN AMFIPRION Olecko 1:00.22 548 (10)
3 KUPREWICZ Julia OSN AMFIPRION Olecko 1:03.27 472 (14)
4 MACHNACZ Daria UKS TRYTON Olecko 1:03.37 470 (15)
5 ZAVACKAITE Ula Vilnius Sport Centre 1:12.36 315 (17)
6 GABRUŚ Olga OSN AMFIPRION Olecko 1:12.83 309 (18)
7 ŚNIEŻYŃSKA Zuzanna UKS TRYTON Olecko 1:19.53 237 (21)
8 VIRVILAITE Eva Gintaras Sports Centre 1:22.00 217 (22)
9 KUPERINA Jekaterina Gintaras Sports Centre DNS- 0 (23)
9 JAROSZ Oliwia OSN AMFIPRION Olecko DNS- 0 (23)
Konkurencja nr 15. - 100BF - Kobiety Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
54.40 Rekord Polski

1 CHMIELEWSKA Aleksandra OSN AMFIPRION Olecko 58.68 796 (1)
2 SOBEK Iga GKP NEPTUN Gdańsk 1:04.66 595 (7)
3 ADAMSKA Ada OSN AMFIPRION Olecko 1:07.44 524 (11)
4 NORKAITE Agnesa Vilnius Sport Centre 1:12.46 423 (16)
5 VANAGAITE Alante Gintaras Sports Centre 1:21.57 296 (19)
6 RACIS Justyna UKS TRYTON Olecko 1:25.18 260 (20)
7 KOWALEWSKA Maja UKS TRYTON Olecko DNS- 0 (23)
Konkurencja nr 16. - 100BF - Mężczyźni Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
42.71 Rekord Polski

1 ŻELECHOWSKI Rafał UKS AURUS Ursynów Warszawa 45.37 834 (4)
2 BUDINAS Gytis Gintaras Sports Centre 50.84 592 (11)
Konkurencja nr 16. - 100BF - Mężczyźni Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
43.86 Rekord Polski

1 ŁUKOWICZ Marcin UKS MANTA Kościerzyna 44.62 949 (1)
2 GAŁKOWSKI Błażej UKS TRYTON Olecko 45.12 918 (3)
3 GRINCENKO Grigorij Gintaras Sports Centre 54.58 518 (13)
4 KAVALCINSKAS Arturas Vilnius Sport Centre 55.76 486 (14)
Konkurencja nr 16. - 100BF - Mężczyźni Kategoria C 44.87 Rekord Polski
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000

1 MASALSKI Paweł OSN AMFIPRION Olecko 45.82 939 (2)
2 DRAŻBA Filip OSN AMFIPRION Olecko 48.67 783 (5)
3 MITIN Dawid OSN AMFIPRION Olecko 52.97 607 (10)
4 SNIAUKAS Aras Gintaras Sports Centre 57.40 477 (16)
5 JOBCZYŃSKI Rafał UKS TRYTON Olecko 1:05.46 322 (21)
Konkurencja nr 16. - 100BF - Mężczyźni Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
49.47 Rekord Polski

1 ŻENDA Wiktor OSN AMFIPRION Olecko 56.22 681 (7)
2 DULNIAK Ryszard GKP NEPTUN Gdańsk 57.32 642 (8)
3 RUTKOWSKI Szymon UKS TRYTON Olecko 1:10.11 351 (20)
4 TRUCHEL Kacper UKS TRYTON Olecko 1:13.60 303 (22)
5 WIELOCH Igor UKS TRYTON Olecko DNS- 0 (24)
5 CZYSZCZOŃ Jakub UKS AURUS Ursynów Warszawa DNS- 0 (24)
Konkurencja nr 16. - 100BF - Mężczyźni Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
56.05 Rekord Polski

1 WITKOWSKI Antoni OSN AMFIPRION Olecko 1:01.16 769 (6)
2 BANASZEWSKI Kacper GKP NEPTUN Gdańsk 1:05.91 614 (9)
3 ŻYCZKOWSKI Rafał OSN AMFIPRION Olecko 1:08.16 556 (12)
4 GAŁKOWSKI Maksymilian UKS TRYTON Olecko 1:11.55 480 (15)
5 CZERWIŃSKI Bartosz OSN AMFIPRION Olecko 1:14.23 430 (17)
6 SZEJNOGA Igor Max UKS TRYTON Olecko 1:15.96 401 (18)
7 STANKIEWICZ Michał OSN AMFIPRION Olecko 1:19.01 357 (19)
8 STELMACHOWSKI Patryk UKS TRYTON Olecko 1:25.54 281 (23)
Konkurencja nr 17. - 50PP - Kobiety Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
18.25 Rekord Polski

1 KASZKIEL Aleksandra OSN AMFIPRION Olecko 21.69 595 (5)
2 BERONTAITE Brigita Gintaras Sports Centre 22.55 530 (8)
3 STEPANOVAITE Gabriele Gintaras Sports Centre 22.63 524 (10)
4 CHODYNA Kinga OSN AMFIPRION Olecko 23.63 460 (11)
5 BARKUTE Agne Gintaras Sports Centre DNS- 0 (16)
Konkurencja nr 17. - 50PP - Kobiety Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
19.05 Rekord Polski

1 HATALSKA Natalia OSN AMFIPRION Olecko 21.91 657 (2)
2 SCERBINA Aleksandra Gintaras Sports Centre 22.17 634 (3)
3 STRAUKAITE Austeja Gintaras Sports Centre 23.07 563 (6)
4 EMUZYTE Milda Gintaras Sports Centre 24.88 448 (12)
Konkurencja nr 17. - 50PP - Kobiety Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
20.42 Rekord Polski

1 KASPRZAK Rebeka UKS TRYTON Olecko 23.98 617 (4)
2 MACHNACZ Daria UKS TRYTON Olecko 25.11 537 (7)
3 BISZEWSKA Gabriela OSN AMFIPRION Olecko 25.24 529 (9)
4 KUPREWICZ Julia OSN AMFIPRION Olecko 27.07 429 (13)
5 ŁAPUCKA Ewa OSN AMFIPRION Olecko 27.68 401 (14)
6 GABRUŚ Olga OSN AMFIPRION Olecko 33.38 228 (15)
7 JAROSZ Oliwia OSN AMFIPRION Olecko DNS- 0 (16)
Konkurencja nr 17. - 50PP - Kobiety Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
23.05 Rekord Polski

1 CHMIELEWSKA Aleksandra OSN AMFIPRION Olecko 24.44 838 (1)
Konkurencja nr 18. - 50PP - Mężczyźni Kategoria A Klub
16.27 Rekord Polski
m.kat (m.open) Nazwisko Czas p.1000

1 BUDINAS Gytis Gintaras Sports Centre DNS- 0 (16)
Konkurencja nr 18. - 50PP - Mężczyźni Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
16.37 Rekord Polski

1 GAŁKOWSKI Błażej UKS TRYTON Olecko 17.40 832 (1)
2 MILEWSKI Jakub OSN AMFIPRION Olecko 18.33 712 (2)
3 NIKULIN Deividas Vilnius Sport Centre 20.59 502 (6)
4 KAVALCINSKAS Arturas Vilnius Sport Centre 25.50 264 (12)
Konkurencja nr 18. - 50PP - Mężczyźni Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
16.61 Rekord Polski

1 MODZELEWSKI Piotr OSN AMFIPRION Olecko 19.03 664 (3)
2 MASALSKI Paweł OSN AMFIPRION Olecko 19.24 643 (5)
3 BUSMA Martinas Vilnius Sport Centre 22.54 400 (8)
4 SNIAUKAS Aras Gintaras Sports Centre 23.75 342 (10)
Konkurencja nr 18. - 50PP - Mężczyźni Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
18.06 Rekord Polski

1 SZMYT Filip OSN AMFIPRION Olecko 25.59 351 (9)
2 SKORUPSKI Jakub UKS AURUS Ursynów Warszawa 29.59 227 (14)
3 WIELOCH Igor UKS TRYTON Olecko DNS- 0 (16)
Konkurencja nr 18. - 50PP - Mężczyźni Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
22.48 Rekord Polski

1 MODZELEWSKI Hubert OSN AMFIPRION Olecko 25.78 663 (4)
2 GAŁKOWSKI Maksymilian UKS TRYTON Olecko 29.71 433 (7)
3 CZERWIŃSKI Bartosz OSN AMFIPRION Olecko 33.89 291 (11)
4 STANKIEWICZ Michał OSN AMFIPRION Olecko 36.10 241 (13)
5 JASEK Mateusz UKS AURUS Ursynów Warszawa 42.78 145 (15)
Konkurencja nr 19. - 400BF - Kobiety Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
4:02.00 Rekord Polski

1 VAREIKAITE Laura Gintaras Sports Centre 4:20.23 804 (6)
Konkurencja nr 19. - 400BF - Kobiety Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
4:11.70 Rekord Polski

1 ŚWIĘCKA Julia UKS AURUS Ursynów Warszawa 4:11.38 1003 (1)
2 PŁAZIŃSKA Wiktoria OSN AMFIPRION Olecko 4:19.72 910 (3)
3 BARKUTE Agne Gintaras Sports Centre 4:43.75 697 (8)
4 DMITRIEVA Anna KSSHOR N1 Tver DNS- 0 (10)
Konkurencja nr 19. - 400BF - Kobiety Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
4:14.78 Rekord Polski

1 LEWANDOWSKA Magdalena MKP FLOTA Gdynia O/PTTK MW 4:22.42 915 (2)
2 BRUZAITE Ziede Gintaras Sports Centre 4:31.05 830 (4)
3 GRYLEWICZ Zuzanna UKS Rekin Wrocław 4:31.29 828 (5)
4 NORKAITE Vanesa Vilnius Sport Centre 4:44.15 720 (7)
5 STRAUKAITE Austeja Gintaras Sports Centre DNS- 0 (10)
Konkurencja nr 19. - 400BF - Kobiety Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
4:18.76 Rekord Polski

1 KUPERINA Jekaterina Gintaras Sports Centre DNS- 0 (10)
Konkurencja nr 19. - 400BF - Kobiety Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
4:43.27 Rekord Polski

1 NORKAITE Agnesa Vilnius Sport Centre 5:57.00 499 (9)
Konkurencja nr 20. - 400BF - Mężczyźni Kategoria A 3:44.42 Rekord Polski
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000

1 ŻELECHOWSKI Rafał UKS AURUS Ursynów Warszawa 3:47.04 965 (2)
2 BUDINAS Gytis Gintaras Sports Centre 4:17.58 661 (11)
3 GUBA Michał UKS AURUS Ursynów Warszawa DNS- 0 (16)
Konkurencja nr 20. - 400BF - Mężczyźni Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
4:01.12 Rekord Polski

1 NIKULIN Deividas Vilnius Sport Centre 4:20.35 794 (7)
2 GRINCENKO Grigorij Gintaras Sports Centre 4:25.68 747 (10)
Konkurencja nr 20. - 400BF - Mężczyźni Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
4:01.12 Rekord Polski

1 DRAŻBA Filip OSN AMFIPRION Olecko 3:58.75 1030 (1)
2 MITIN Dawid OSN AMFIPRION Olecko 4:16.18 833 (6)
3 BUSMA Martinas Vilnius Sport Centre 4:47.36 590 (13)
Konkurencja nr 20. - 400BF - Mężczyźni Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
4:21.72 Rekord Polski

1 DULNIAK Ryszard GKP NEPTUN Gdańsk 4:27.25 939 (3)
2 ŻENDA Wiktor OSN AMFIPRION Olecko 4:27.36 938 (4)
3 SZMYT Filip OSN AMFIPRION Olecko 4:46.49 762 (8)
4 OKULSKI Julian UKS AURUS Ursynów Warszawa DNS- 0 (16)
Konkurencja nr 20. - 400BF - Mężczyźni Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
4:48.13 Rekord Polski

1 WITKOWSKI Antoni OSN AMFIPRION Olecko 5:00.58 880 (5)
2 BANASZEWSKI Kacper GKP NEPTUN Gdańsk 5:16.07 757 (9)
3 SZEJNOGA Igor Max UKS TRYTON Olecko 5:39.97 608 (12)
4 SKORUPSKI Maciej UKS AURUS Ursynów Warszawa 6:17.65 444 (14)
5 STELMACHOWSKI Patryk UKS TRYTON Olecko 6:22.38 427 (15)
Konkurencja nr 21. - 4X100PP - Kobiety Kategoria A-sztafeta
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
2:49.08 Rekord Polski

1 Sztafeta:Stepanovaite Scerbina Straukaite Berontai Gintaras Sports Centre 3:20.28 601 (1)
2 Sztafeta:Chodyna Hatalska Kaszkiel Płazińska OSN AMFIPRION Olecko 3:27.19 543 (3)
Konkurencja nr 21. - 4X100PP - Kobiety Kategoria D-sztafeta
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
3:20.89 Rekord Polski

1 Sztafeta:Łapucka Adamska Chmielewska Biszewska OSN AMFIPRION Olecko 3:58.96 594 (2)
Konkurencja nr 22. - 4X100PP - Mężczyźni Kategoria A-sztafeta
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
2:37.50 Rekord Polski
1 Sztafeta:Masalski Drażba Modzelewski Milewski OSN AMFIPRION Olecko 2:51.03 780 (1)
2 Sztafeta:Żelechowski Skorupski Skorupski Jasek UKS AURUS Ursynów Warszawa 4:57.38 148 (3)
Konkurencja nr 22. - 4X100PP - Mężczyźni Kategoria D-sztafeta
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
3:14.06 Rekord Polski

1 Sztafeta:Czerwiński Szmyt Modzelewski Kaszkiel OSN AMFIPRION Olecko 4:12.80 452 (2)
Konkurencja nr 23. - 400PP - Kobiety Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
3:24.91 Rekord Polski

1 PŁAZIŃSKA Wiktoria OSN AMFIPRION Olecko 3:58.97 630 (1)
2 STEPANOVAITE Gabriele Gintaras Sports Centre 4:05.56 581 (3)
3 BARKUTE Agne Gintaras Sports Centre DNS- 0 (6)
Konkurencja nr 23. - 400PP - Kobiety Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
3:30.02 Rekord Polski

1 BRUZAITE Ziede Gintaras Sports Centre 4:08.10 606 (2)
2 SCERBINA Aleksandra Gintaras Sports Centre 4:31.13 464 (4)
3 HATALSKA Natalia OSN AMFIPRION Olecko DNS- 0 (6)
Konkurencja nr 23. - 400PP - Kobiety Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
3:49.19 Rekord Polski

1 ŁAPUCKA Ewa OSN AMFIPRION Olecko 5:18.63 372 (5)
Konkurencja nr 24. - 400PP - Mężczyźni Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
3:08.81 Rekord Polski

1 DRAMIŃSKI Michał Meduza Toruń 3:26.80 761 (1)
2 ŻELECHOWSKI Rafał UKS AURUS Ursynów Warszawa 3:54.62 521 (3)
Konkurencja nr 24. - 400PP - Mężczyźni Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
3:12.03 Rekord Polski

1 DRAŻBA Filip OSN AMFIPRION Olecko 3:31.96 743 (2)
Konkurencja nr 24. - 400PP - Mężczyźni Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
3:20.75 Rekord Polski

1 KASZKIEL Tomasz OSN AMFIPRION Olecko 4:22.54 447 (4)
2 DULNIAK Ryszard GKP NEPTUN Gdańsk 4:33.20 396 (5)
3 SKORUPSKI Jakub UKS AURUS Ursynów Warszawa 5:55.78 179 (6)
4 OKULSKI Julian UKS AURUS Ursynów Warszawa DNS- 0 (7)
Konkurencja nr 25. - 200BF - Kobiety Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:45.26 Rekord Polski

1 VAREIKAITE Laura Gintaras Sports Centre 1:57.55 717 (4)
Konkurencja nr 25. - 200BF - Kobiety Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:45.58 Rekord Polski

1 CHODYNA Kinga OSN AMFIPRION Olecko 1:57.32 728 (2)
2 ŚWIĘCKA Julia UKS AURUS Ursynów Warszawa 1:57.69 721 (3)
3 BARKUTE Agne Gintaras Sports Centre 2:11.22 520 (12)
4 DMITRIEVA Anna KSSHOR N1 Tver DNS- 0 (21)
Konkurencja nr 25. - 200BF - Kobiety Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:45.58 Rekord Polski

1 LEWANDOWSKA Magdalena MKP FLOTA Gdynia O/PTTK MW 2:02.04 647 (6)
2 BRUZAITE Ziede Gintaras Sports Centre 2:06.99 574 (8)
3 NORKAITE Vanesa Vilnius Sport Centre 2:08.50 554 (10)
4 GRYLEWICZ Zuzanna UKS Rekin Wrocław 2:08.85 550 (11)
5 EMUZYTE Milda Gintaras Sports Centre 2:18.17 446 (14)
6 PUODZIUTE Austeja Vilnius Sport Centre 3:02.49 193 (20)
7 STRAUKAITE Austeja Gintaras Sports Centre - 0 (21)
Konkurencja nr 25. - 200BF - Kobiety Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:50.61 Rekord Polski

1 KASPRZAK Rebeka UKS TRYTON Olecko 2:09.33 625 (7)
2 BISZEWSKA Gabriela OSN AMFIPRION Olecko 2:14.43 557 (9)
3 ZAVACKAITE Ula Vilnius Sport Centre 2:42.19 317 (16)
4 ŚNIEŻYŃSKA Zuzanna UKS TRYTON Olecko 2:52.14 265 (18)
5 VIRVILAITE Eva Gintaras Sports Centre 2:54.29 255 (19)
6 KUPERINA Jekaterina Gintaras Sports Centre DNS- 0 (21)
6 MACHNACZ Daria UKS TRYTON Olecko DNS- 0 (21)
Konkurencja nr 25. - 200BF - Kobiety Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
2:04.49 Rekord Polski

1 CHMIELEWSKA Aleksandra OSN AMFIPRION Olecko 2:07.21 937 (1)
2 ADAMSKA Ada OSN AMFIPRION Olecko 2:22.16 671 (5)
3 NORKAITE Agnesa Vilnius Sport Centre 2:42.08 453 (13)
4 RACIS Justyna UKS TRYTON Olecko 2:59.89 331 (15)
5 VANAGAITE Alante Gintaras Sports Centre 3:02.60 316 (17)
6 SOBEK Iga GKP NEPTUN Gdańsk DSQ- 0 (21)
Konkurencja nr 26. - 200BF - Mężczyźni Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:36.98 Rekord Polski

1 ŻELECHOWSKI Rafał UKS AURUS Ursynów Warszawa 1:42.46 847 (4)
2 BUDINAS Gytis Gintaras Sports Centre 1:54.96 600 (11)
3 GUBA Michał UKS AURUS Ursynów Warszawa DNS- 0 (24)
Konkurencja nr 26. - 200BF - Mężczyźni Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:37.76 Rekord Polski

1 ŁUKOWICZ Marcin UKS MANTA Kościerzyna 1:41.13 903 (3)
2 NIKULIN Deividas Vilnius Sport Centre 1:56.32 593 (12)
3 GRINCENKO Grigorij Gintaras Sports Centre 1:58.47 561 (14)
4 KAVALCINSKAS Arturas Vilnius Sport Centre 2:02.25 511 (16)
Konkurencja nr 26. - 200BF - Mężczyźni Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:40.72 Rekord Polski

1 MASALSKI Paweł OSN AMFIPRION Olecko 1:42.79 940 (1)
2 MODZELEWSKI Piotr OSN AMFIPRION Olecko 1:43.05 933 (2)
3 MITIN Dawid OSN AMFIPRION Olecko 1:57.05 637 (10)
4 BUSMA Martinas Vilnius Sport Centre 2:04.80 525 (15)
5 JOBCZYŃSKI Rafał UKS TRYTON Olecko DNS- 0 (24)
5 DRAŻBA Filip OSN AMFIPRION Olecko DNS- 0 (24)
Konkurencja nr 26. - 200BF - Mężczyźni Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
1:49.77 Rekord Polski

1 ŻENDA Wiktor OSN AMFIPRION Olecko 2:04.76 681 (6)
2 DULNIAK Ryszard GKP NEPTUN Gdańsk 2:05.81 664 (7)
3 SZMYT Filip OSN AMFIPRION Olecko 2:11.16 586 (13)
4 SKORUPSKI Jakub UKS AURUS Ursynów Warszawa 2:41.06 316 (19)
5 TRUCHEL Kacper UKS TRYTON Olecko 2:44.42 297 (21)
6 RUTKOWSKI Szymon UKS TRYTON Olecko 2:44.65 296 (22)
7 WIELOCH Igor UKS TRYTON Olecko DNS- 0 (24)
7 CZYSZCZOŃ Jakub UKS AURUS Ursynów Warszawa DNS- 0 (24)
7 OKULSKI Julian UKS AURUS Ursynów Warszawa DNS- 0 (24)
Konkurencja nr 26. - 200BF - Mężczyźni Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
2:07.92 Rekord Polski

1 WITKOWSKI Antoni OSN AMFIPRION Olecko 2:16.17 829 (5)
2 ŻYCZKOWSKI Rafał OSN AMFIPRION Olecko 2:26.59 664 (7)
3 BANASZEWSKI Kacper GKP NEPTUN Gdańsk 2:26.77 662 (9)
4 SZEJNOGA Igor Max UKS TRYTON Olecko 2:43.65 477 (17)
5 SKORUPSKI Maciej UKS AURUS Ursynów Warszawa 2:54.86 391 (18)
6 STELMACHOWSKI Patryk UKS TRYTON Olecko 3:09.66 306 (20)
7 JASEK Mateusz UKS AURUS Ursynów Warszawa 3:22.62 251 (23)
Konkurencja nr 27. - 100PP - Kobiety Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
40.79 Rekord Polski

1 VAREIKAITE Laura Gintaras Sports Centre 53.16 451 (13)
Konkurencja nr 27. - 100PP - Kobiety Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
40.79 Rekord Pols
ki
1 KASZKIEL Aleksandra OSN AMFIPRION Olecko 46.78 662 (2)
2 STEPANOVAITE Gabriele Gintaras Sports Centre 49.11 572 (5)
3 BERONTAITE Brigita Gintaras Sports Centre 50.09 540 (9)
4 PŁAZIŃSKA Wiktoria OSN AMFIPRION Olecko 50.19 536 (11)
5 CHODYNA Kinga OSN AMFIPRION Olecko 54.29 424 (15)
6 ŚWIĘCKA Julia UKS AURUS Ursynów Warszawa 58.21 344 (16)
7 BARKUTE Agne Gintaras Sports Centre - 0 (17)
Konkurencja nr 27. - 100PP - Kobiety Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
41.71 Rekord Polski

1 HATALSKA Natalia OSN AMFIPRION Olecko 48.13 650 (3)
2 SCERBINA Aleksandra Gintaras Sports Centre 50.41 566 (6)
3 STRAUKAITE Austeja Gintaras Sports Centre 51.15 542 (8)
Konkurencja nr 27. - 100PP - Kobiety Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
44.82 Rekord Polski

1 BISZEWSKA Gabriela OSN AMFIPRION Olecko 55.10 538 (10)
2 MACHNACZ Daria UKS TRYTON Olecko 57.06 484 (12)
3 KUPREWICZ Julia OSN AMFIPRION Olecko 59.41 429 (14)
4 JAROSZ Oliwia OSN AMFIPRION Olecko DNS- 0 (17)
Konkurencja nr 27. - 100PP - Kobiety Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
51.62 Rekord Polski

1 CHMIELEWSKA Aleksandra OSN AMFIPRION Olecko 55.45 806 (1)
2 SOBEK Iga GKP NEPTUN Gdańsk 1:02.09 574 (4)
3 ADAMSKA Ada OSN AMFIPRION Olecko 1:03.08 547 (7)
Konkurencja nr 28. - 100PP - Mężczyźni Kategoria A
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
35.64 Rekord Polski

1 DRAMIŃSKI Michał Meduza Toruń 41.48 634 (5)
2 BUDINAS Gytis Gintaras Sports Centre 50.08 360 (9)
3 GUBA Michał UKS AURUS Ursynów Warszawa 51.15 338 (10)
Konkurencja nr 28. - 100PP - Mężczyźni Kategoria B
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
37.25 Rekord Polski

1 GAŁKOWSKI Błażej UKS TRYTON Olecko 39.33 849 (1)
2 MILEWSKI Jakub OSN AMFIPRION Olecko 40.71 766 (2)
Konkurencja nr 28. - 100PP - Mężczyźni Kategoria C
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
38.19 Rekord Polski

1 MODZELEWSKI Piotr OSN AMFIPRION Olecko 42.73 713 (3)
2 DRAŻBA Filip OSN AMFIPRION Olecko 44.41 635 (4)
3 MITIN Dawid OSN AMFIPRION Olecko 51.91 398 (8)
4 SNIAUKAS Aras Gintaras Sports Centre 55.24 330 (12)
Konkurencja nr 28. - 100PP - Mężczyźni Kategoria D
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
40.84 Rekord Polski

1 KASZKIEL Tomasz OSN AMFIPRION Olecko 55.14 406 (7)
2 SZMYT Filip OSN AMFIPRION Olecko 58.99 331 (11)
Konkurencja nr 28. - 100PP - Mężczyźni Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
49.88 Rekord Polski

1 MODZELEWSKI Hubert OSN AMFIPRION Olecko 59.94 576 (6)
2 GAŁKOWSKI Maksymilian UKS TRYTON Olecko 1:12.14 330 (12)
3 CZERWIŃSKI Bartosz OSN AMFIPRION Olecko 1:16.12 281 (14)
4 STANKIEWICZ Michał OSN AMFIPRION Olecko 1:21.55 228 (15)
5 JASEK Mateusz UKS AURUS Ursynów Warszawa 1:31.76 160 (16)
6 SKORUPSKI Maciej UKS AURUS Ursynów Warszawa 1:32.86 154 (17)
Konkurencja nr 101. - 25PW - Kobiety Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
10.25 Rekord Polski

1 ZABOROWSKA Zofia OSN AMFIPRION Olecko 18.48 170 (1)
2 KASZKIEL Martyna OSN AMFIPRION Olecko DNS- 0 (2)
Konkurencja nr 102. - 25PW - Mężczyźni Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
09.41 Rekord Polski

1 MATYJEWICZ Michał OSN AMFIPRION Olecko 13.45 342 (1)
2 WITKOWSKI Piotr OSN AMFIPRION Olecko 16.71 178 (2)
3 KŁOS Juliusz OSN AMFIPRION Olecko 17.47 156 (3)
4 KIRICZOK Michał UKS AURUS Ursynów Warszawa 21.29 86 (4)
5 MIKULEVICIUS Marius Vilnius Sport Centre 23.93 60 (5)
Konkurencja nr 103. - 50BF - Kobiety Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
24.80 Rekord Polski

1 ZABOROWSKA Zofia OSN AMFIPRION Olecko 44.80 169 (1)
2 KASZKIEL Martyna OSN AMFIPRION Olecko DNS- 0 (2)
Konkurencja nr 104. - 50BF - Mężczyźni Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
24.02 Rekord Polski

1 MATYJEWICZ Michał OSN AMFIPRION Olecko 32.48 404 (1)
2 WITKOWSKI Piotr OSN AMFIPRION Olecko 34.47 338 (2)
3 KŁOS Juliusz OSN AMFIPRION Olecko 40.46 209 (3)
4 KIRICZOK Michał UKS AURUS Ursynów Warszawa 50.28 109 (4)
5 MIKULEVICIUS Marius Vilnius Sport Centre 51.20 103 (5)
Konkurencja nr 105. - 100BF - Kobiety Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
54.40 Rekord Polski

1 ZABOROWSKA Zofia OSN AMFIPRION Olecko 1:32.07 206 (1)
2 KASZKIEL Martyna OSN AMFIPRION Olecko DNS- 0 (2)
Konkurencja nr 106. - 100BF - Mężczyźni Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
56.05 Rekord Polski

1 MATYJEWICZ Michał OSN AMFIPRION Olecko 1:16.66 390 (1)
2 WITKOWSKI Piotr OSN AMFIPRION Olecko 1:20.33 339 (2)
3 MIKULEVICIUS Marius Vilnius Sport Centre 1:29.19 248 (3)
4 KŁOS Juliusz OSN AMFIPRION Olecko 1:34.80 206 (4)
5 KIRICZOK Michał UKS AURUS Ursynów Warszawa 2:02.41 96 (5)
Konkurencja nr 107. - 50PP - Kobiety Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
23.05 Rekord Polski

1 ZABOROWSKA Zofia OSN AMFIPRION Olecko 44.23 141 (1)
2 KASZKIEL Martyna OSN AMFIPRION Olecko DNS- 0 (2)
Konkurencja nr 108. - 50PP - Mężczyźni Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
22.48 Rekord Polski

1 WITKOWSKI Piotr OSN AMFIPRION Olecko 35.39 256 (1)
2 MATYJEWICZ Michał OSN AMFIPRION Olecko 35.81 247 (2)
3 KŁOS Juliusz OSN AMFIPRION Olecko 38.16 204 (3)
4 MIKULEVICIUS Marius Vilnius Sport Centre 47.10 108 (4)
5 KIRICZOK Michał UKS AURUS Ursynów Warszawa DNS- 0 (5)
Konkurencja nr 109. - 100PP - Kobiety Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
51.62 Rekord Polski

1 ZABOROWSKA Zofia OSN AMFIPRION Olecko 1:31.86 177 (1)
2 KASZKIEL Martyna OSN AMFIPRION Olecko DNS- 0 (2)
Konkurencja nr 110. - 100PP - Mężczyźni Kategoria E
m.kat (m.open) Nazwisko Klub Czas p.1000
49.88 Rekord Polski

1 MATYJEWICZ Michał OSN AMFIPRION Olecko 1:18.17 259 (1)
2 WITKOWSKI Piotr OSN AMFIPRION Olecko 1:20.07 241 (2)
3 KŁOS Juliusz OSN AMFIPRION Olecko 1:31.34 162 (3)
4 KIRICZOK Michał UKS AURUS Ursynów Warszawa 1:50.73 91 (4)

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. mama #2334646 | 91.233.*.* 23 wrz 2017 10:33

    Gratulacje Wszystkim zawodnikom

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages