Oleccy karatecy docenieni na sesji rady miejskiej

2017-10-28 01:52:55(ost. akt: 2017-10-29 15:16:39)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Kinga Kuklińska, Martyna Grygo oraz Jakub Skowroński, którzy zdobyli brązowe medale na mistrzostwach Europy we Francji, otrzymali dyplomy gratulacyjne na sesji Rady Miejskiej w Olecku. Wszyscy są zawodnikami Oleckiej Szkoły Sztuk Walki.
Podczas sesji rady miejskiej burmistrz Wacław Olszewski wraz ze swoim zastępcą Mariuszem Miłunem i przewodniczącym rady miejskiej Karolem Sobczakiem wręczyli dyplomy uznania Kindze Kuklińskiej, Martynie Grygo oraz Jakubowi Skowrońskiemu (dyplom odebrała jego mama), którzy z mistrzostw Europy we Francji wrócili z brązowymi medalami.

Wszyscy są zawodnikami Oleckiej Szkoły Sztuk Walki Karate Kyokushin. Za ich sportowymi sukcesami stoi trener Wojciech Rejterada, który również otrzymał dyplom uznania za szczególny wkład i zaangażowanie w promocję i rozwój sportu w gminie Olecko.

Gratulacje otrzymali także rodzice brązowych medalistów mistrzostw Europy.

Kinga Kuklińska zajęła 3. miejsce w kategorii kumite dziewcząt 14 -15 lat -50 kg.
Martyna Grygo zajęła 3. miejsce w kategorii kumite dziewcząt 12 -13 lat -40 kg.
Jakub Skowroński zajął 3. miejsce w kategorii kumite chłopców 14 -15 lat -65 kg.