Niedziela, 17 grudnia 2017. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

V Leśny Cross Niepodległości w Sedrankach koło Olecka [ZDJĘCIA, WYNIKI]

2017-11-18 20:33:26 (ost. akt: 2017-11-19 23:07:10)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

W V Leśnym Crossie Niepodległości wzięło udział 178 biegaczy. Bieg główny na dystansie 6,6 km wygrał Konrad Poreda z Gołdapi.

Wyniki V Leśny Cross Niepodległości


Dystans 6,6 km
Miejsce Imię i nazwisko Miejscowość Klub Czas
1. Konrad Poreda Gołdap LA OSiR Gołdap 27:12
2. Rafał Milewski Orzysz 15 Mazurski Batalion Saperów/15GBZ 27:28
3. Paweł Zajkowski Białystok 28:17
4. Sebastian Kosiorek Ełk 28:45
5. Arkadiusz Gościewski Olecko ZSLiZ/Olecko Biega 28:58
6. Patryk Ciborek Zawady Oleckie Olecko Biega 28:59
7. Paweł Suchodolski Olecko Olecko Biega 29:12
8. Gerard Rożek Olecko Olecko Biega 29:12
9. Kamil Przemielewski Stożne Olecko Biega 29:13
10. Przemysław Tomczyk Olecko Olecko Biega 29:14
11. Dominik Skomorowski Gołdap 29:33
12. Robert Markowski Olecko Olecko Biega 29:42
13. Krzysztof Wandzioch Suwałki Wandzioch Team 30:02
14. (1) Alicja Pietruczuk Olecko Olecko Biega 30:04
15. Grzegorz Truszczyński Olecko Olecko Biega 30:17
16. Marcin Markiewicz Gołdap Dzieci Kukurydzy 30:26
17. Paweł Malesa Wydminy BBL Wydminy 30:54
18. Tadeusz Dziekoński Białystok Juvenia Białystok 30:59
19. Tomasz Poreda Gołdap Łowcy Przygód Gołdap 31:03
20. Paweł Kowalewski Olecko Kowaliki 31:13
21. Przemysław Siwicki Wydminy Mazur Wydminy 31:16
22. Marcin Jabłoński Żytkiejmy 31:22
23. Michał Dunaj Olecko 31:24
24. Remigiusz Chmiel Gołdap 31:25
25. Tomasz Rakowski Gołdap 31:26
26. Tomasz Kownacki Olecko Olecko Biega 31:44
27. Jakub Szulc Suwałki Paint Run 32:04
28. Wojciech Szulc Suwałki Paint Run 32:14
29. (2) Marta Żabicka Gołdap Łowcy Przygód Gołdap 32:25
30. Krzysztof Piotrowski Olecko 32:39
31. Piotr Jasiński Olecko Olecko Biega 33:06
32. Wojciech Klekotko Suwałki 33:11
33. Dariusz Budka Olecko Stone Hunters Olecko 33:22
34. (3) Bożena Kaszkiel Suwałki 33:29
35. Robert Sienkiewicz Olecko 34:15
36. Michał Wiszniewski Olecko Active Swim Olecko 34:36
37. Mieczysław Kozłowski Giżycko 34:41
38. Michał Zamojski 34:47
39. Łukasz Sobieszuk Olecko Krav Maga Olecko 34:56
40. Hubert Schmidt Ełk MOS Ełk 35:13
41. Roman Kasiński Giżycko BBL Wydminy 35:29
42. Jacek Dorbach Wydminy BBL Wydminy 35:31
43. Jakub Skrodzki Suwałki 35:41
44. (4) Justyna Adam Olecko 35:47
45. Marcin Lipiński Gołdap JW. 4808 Gołdap 35:49
46. (5) Weronika Dziatkowska Gołdap LA OSiR Gołdap 35:59
47. Joanna Domelewska Olecko 36:14
48. Hubert Drażba Olecko Olecko Biega 36:15
49. (6) Marzena Łaskowska Olecko Stone Hunters Olecko 36:18
50. Karol Zaniewski Olecko Olecko Biega 36:19
51. (7) Ewa Przemielewska Stożne Olecko Biega 36:27
52. Sławek Sienkiewicz Olecko Olecko Biega 36:40
53. Wojciech Jegliński Olecko Olecko Biega 36:41
54. Marcin Długołecki Warszawa 36:50
55. Stanisław Warykowski Olecko Olecko Biega 36:54
56. Tomasz Łaskowski Olecko Stone Hunters Olecko 36:59
57. Przemysław Sokół Białystok 37:03
58. Tomasz Jagłowski 37:19
59. (8) Paulina Niedziejko Olecko 37:31
60. Wiktor Muravev Ozersk 37:42
61. Ewa Muster - Drażba Olecko Olecko Biega 37:58
62. Przemysław Omilian Olecko Czarni Granit Olecko Handball 38:40
63. Artur Fornalski Gołdap Dzieci Kukurydzy 39:10
64. Piotr Kuniszyk Gołdap Dzieci kukurydzy 39:11
65. Paweł Interewicz Olecko 39:23
66. Michał Poszwa Olecko 39:23
67. Marcin Dadura Sedranki 39:43
68. Dariusz Wieremiejuk Białystok 40:08
69. (9) Natalia Słoganarev Ozersk 40:47
70. Bartosz Sokół Białystok 40:47
71. Tadeusz Chmielewski Wydminy BBL Wydminy 40:47
72. Jan Hołubowicz Olecko Olecko Biega 41:10
73. (10) Karolina Pawełkowska Ełk MOS Ełk 41:10
74. (11) Katarzyna Suwalska Ełk MOS Ełk 41:10
75. (12) Wiktoria Majewska Ełk MOS Ełk 41:10
76. (13) Dagmara Stanek Gołdap Łowcy Przygód Gołdap 42:23

Dystans 3,3 km
Miejsce Imię i nazwisko Miejscowość Klub Czas
1. Andrzej Jankowski Białystok Konitz Team 11:14
2. Wojciech Tomczyk Olecko MLKS Czarni Olecko/SP 2 Olecko 13:16
3. Miłosz Zackiewicz Olecko SP 2 Olecko 14:34
4. Kacper Kłoczko Olecko MLKS Czarni Olecko 14:55
5. Piotr Modzelewski Olecko OSN Amfiprion 15:09
6. Karol Boruta Pietrasze 15:17
7. Kacper Murawski Olecko MLKS Czarni Olecko 15:24
8. Filip Drażba Olecko Olecko Biega 15:34
9. Miłosz Januszkiewicz Gołdap LA OSiR Gołdap 15:38
10. Paweł Masalski Olecko OSN Amfiprion/SP 2 Olecko 15:39
11. (1) Patrycja Motulewicz Olecko Olecko Biega/SP 2 Olecko 16:12
12. (2) Agnieszka Świerzbin Olecko SP 2 Olecko 16:24
13. Jarosław Jasiński Olecko Olecko Biega 16:29
14. Szymon Orchowski Olecko SP 2 Olecko 16:40
15. Dominik Zawistowski Olecko SP 2 Olecko 17:01
16. Norbert Przekop Olecko SP 2 Olecko 17:14
17. (3) Edyta Suchodolska Olecko Olecko Biega 17:20
18. Krystian Herbszt Wydminy 17:22
19. Radosław Świacki Olecko ZSLiZ Olecko 17:26
20. Rafał Zarzecki Olecko ZSLiZ Olecko 17:30
21. (4) Karolina Szyszkowska Gołdap LA OSiR Gołdap 17:40
22. (5) Karolina Jasińska Olecko SP 2 Olecko 17:48
23. (6) Marta Cieślukowska Olecko ZSLiZ Olecko 18:02
24. Dariusz Gałaszewski Olecko ZSLiZ Olecko/Olecko Biega 18:02
25. Marcin Koczot Olecko 18:15
26. (7) Mariola Waraksa Gołdap 18:33
27. (8) Zuzanna Śniczewska Gołdap LA OSiR Gołdap 18:47
28. (9) Julita Ninard Ełk 19:26
29. (10) Paulina Bitowt Wydminy BBL Wydminy 20:25
30. (11) Anna Jakubowska Pijawne Polskie 20:29
31. Wiesław Jakubowski Pijawne Polskie 20:29
32. Paweł Szczygieł 20:31
33. Hubert Jankowski Olecko SP 2 Olecko 20:51
34. (12) Anna Jurczyk Gołdap 21:04
35. (13) Iwona Poreda Gołdap Łowcy Przygód Gołdap 21:05
36. (14) Barbara Brzezińska Gołdap Łowcy Przygód Gołdap 21:05
37. (15) Marta Rudzewicz Gołdap 21:32
38. Jarosław Czopek Ełk Maratonka Grajewo 21:54
39. (16) Paulina Piwowar Gołdap Dzieci kukurydzy 22:33
40. Monika Matyszczyk Suwałki 22:54
41. (17) Natalia Piotrowska Olecko SP 2 Olecko 22:56
42. (18) Patrycja Sidorowicz Olecko SP 2 Olecko 22:57
43. Grzegorz Burba Olecko 24:03
44. (19) Małgorzata Szulc Suwałki Paint Run 32:02

Dystans 800 m
Miejsce Imię i nazwisko Miejscowość Klub Czas
1. Wiktor Bitowski Gołdap LA OSiR Gołdap 2:45
2. (1) Julia Zdancewicz Gołdap LA OSiR Gołdap 2:49
3. Jakub Dzierżanowski Ełk MOS Ełk 2:50
4. Igor Bartoszewicz Ełk MOS Ełk 2:53
5. (2) Majka Kondraciuk Gołdap LA OSiR Gołdap 2:57
6. Marcel Anuszkiewicz Gołdap LA OSiR Gołdap 3:01
7. Mateusz Piwowar Gołdap LA OSiR Gołdap 3:04
8. (3) Laura Wyrostek Gołdap LA OSiR Gołdap 3:15
9. Emil Obara Gołdap LA OSiR Gołdap 3:25
10. Jakub Poreda Gołdap LA OSiR Gołdap 3:25
11. Iwo Januszkiewicz Gołdap LA OSiR Gołdap 3:25
12. (4) Karolina Wesołowska Gołdap LA OSiR Gołdap 3:27
13. (5) Julia Żynda Gołdap LA OSiR Gołdap 3:30
14. (6) Anna Jankowska Olecko MLKS Czarni Olecko 3:34
15. (7) Rozalia Piotrowska Olecko MLKS Czarni Olecko 3:36
16. Alan Łapiński Olecko 3:41
17. Łukasz Masalski Olecko SP 2 Olecko 3:42
18. (8) Karolina Warsiewicz Ełk MOS Ełk 3:42
19. (9) Marysia Łajewska Ełk MOS Ełk 4:50
20. Sebastian Żukowski Olecko SP 2 Olecko 4:54
21. Eryk Romaniuk Ełk MOS Ełk 5:06
22. (10) Weronika Zajkowska Białystok 5:06
23. (11) Kasia Sarżyńska Ełk MOS Ełk 5:08
24. (12) Julia Ślużyńska Ełk MOS Ełk 5:09
25. (13) Maja Truszkowska Ełk MOS Ełk 5:09
26. Mateusz Żelaźnicki Olecko SP 2 Olecko 5:10
27. Patryk Karwel Olecko Sp 2 Olecko 5:12

Dystans 400 m
Miejsce Imię i nazwisko Miejscowość Klub Czas
1. Kacper Pietrzyk Olecko SP 1 Olecko 1:45
2. (1) Michalina Chmiel Gołdap LA OSiR Gołdap 1:49
3. (2) Anna Przystawska Gołdap LA OSiR Gołdap 1:50
4. Jakub Kosiorek Ełk MOS Ełk 1:53
5. (3) Ola Wińska Gołdap LA OSiR Gołdap 1:57
6. (4) Michalina Jasińska Gołdap SP 3 Gołdap 2:01
7. Tymoteusz Kowalewski Olecko Kowaliki 2:04
8. Lidia Kukiełko Ełk MOS Ełk 2:15
9. Zuzanna Jasińska Gołdap SP 3 Gołdap 2:25

Dystans 100 m (wzięli udział)
Imię i nazwisko Miejscowość Klub
1. Oskar Przemielewski Stożne Olecko Biega
2. Wiktoria Bełbot Giżycko
3. Sandra Borkim Gołdap LA OSiR Gołdap
4. Michał Kownacki Olecko Olecko Biega
5. Aleksandra Przystawska Gołdap SP 3 Gołdap
Antonina Kowalewska Olecko Kowaliki
Julian Przemielewski Stożne Olecko Biega
Szymon Zajkowski Białystok
Sandra Olkowicz Giżycko
Zuzanna Markowska Olecko Olecko Biega
Lilianna Nadzieja Suwałki
Dawid Kosiorek Ełk
Jan Zaniewski Olecko
Antoni Zajkowski Olecko
Natalia Warsiewicz Ełk

Dystans 3,3 km Nordic Walking (wzięli udział)
Imię i nazwisko Miejscowość Klub
Arkadiusz Malesa Wydminy BBL Wydminy
Barbara Martynowicz Gołdap
Teresa Bełbot Giżycko
Tomasz Bełbot Giżycko
Iza Matysiuk Giżycko
Konrad Olkowicz Gizycko
Mariola Jaworska Wydminy
Eugeniusz Budzyński Olecko



Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (6) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Kr #2377611 | 91.240.*.* 19 lis 2017 17:11

    Brawo Wy! Wszyscy uczestnicy. Brawo organizatorzy! Super impreza.

    Ocena komentarza: warty uwagi (9) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Kp #2377456 | 188.146.*.* 19 lis 2017 11:39

    Brawo Rozek

    Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. Ja #2377404 | 83.24.*.* 19 lis 2017 10:01

    Gratuluję wszystkim biorących udział w biegu. Super !

    Ocena komentarza: warty uwagi (9) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    1. bor #2377267 | 91.233.*.* 18 lis 2017 22:16

      Po raz kolejny impreza klasa w pięknych okolicznościach przyrody.

      Ocena komentarza: warty uwagi (20) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

      Zagraj w GRY.wm.pl

      • Goodgame Empire
      • Goodgame Big Farm
      • Goodgame Poker
      • Shadow Kings - The Dark Ages