środa, 15 sierpnia 2018. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Warmia i Mazury pływały w Olecku

2017-11-19 10:34:04 (ost. akt: 2017-11-19 10:39:21)

Autor zdjęcia: Krzysztof Zaniewski

W drugich eliminacjach amatorskich zawodów "Warmia i Mazury pływają" na pływalni Lega w Olecku wzięło udział 56 osób, najwięcej, bo aż ponad 20 ze Szkoły Podstawowej nr 1.



WYNIKI:

Kategoria 1-6 lat dystans 15 m
1 Liliana Wasilewska 00:36:00

Kategoria 1-6 lat dystans 15 m
1 Janusz Niedziejko-Ziółkowski 00:19:44

Kategoria 7-9 lat dystans 25 m
1 Amelia Gajewska 00:19:20
2 Nina Szyłkiewicz 00:21:77
3 Julia Chorąży 00:22:00
4 Malwina Muszyńska 00:22:08
5 Martyna Kaszkiel 00:22:18
6 Nikola Wiktoria Drobiszewska 00:23:64
7 Alicja Romanowska 00:24:18
8 oliwia szczerbinska 00:29:12
9 Julia Masianis 00:32:13
10 Maja Wasilewska 00:32:20
11 Karolina Niedziejko 00:32:33

Kategoria 7-9 lat dystans 25 m
1 Igor Szejnoga 00:19:67
2 Hubert Jurewicz 00:22:57
3 Kacper Pietrzyk 00:24:81
4 filip żurawlew 00:27:64
5 Wiktor Czarniecki 00:28:61
6 Daniel Kamiński 00:28:74
7 Emanuel Gajda 00:29:23
8 Filip Daniłowicz 00:32:86
9 Łukasz Kosakowski 00:32:90
10 Filip Kopeć 00:33:49
11 Mikołaj Panuszko 00:36:19
12 Kuba Wieloch 00:40:50

Kategoria 10-12 lat dystans 25 m
1 Ada Adamska 00:17:42
2 Daria Dźwilewska 00:19:08
3 Dominika Kosakowska 00:20:25
4 Zuzanna Śnieżyńska 00:22:54
5 Natalia Kopeć 00:22:63
6 Zuzanna Sędzicka 00:22:64
7 Marta Chołod 00:25:57
8 Aleksandra Plaga 00:25:84
9 Karolina Ciszewska 00:25:92
10 Izabela Rybczyńska 00:40:10

Kategoria 10-12 lat dystans 25 m
1 Hubert Modzelewski 00:15:73
2 Igor Wieloch 00:16:98
3 Rafał Życzkowski 00:17:68
4 Kamil Gryko 00:18:58
5 Michał Stankiewicz 00:18:85
6 Bartosz Czerwiński 00:18:86
7 Janusz Krajewski 00:20:28
8 Ernest Zagacki 00:22:64
9 Cyprian Jórczyk 00:23:26
10 Patryk Sawicki 00:25:67
11 Karol Sieniawski 00:27:95
12 Bartosz Gierak 00:29:13
13 Rafał Boratyński 00:41:70

Kategoria 13-14 lat dystans 50 m
1 Rebeka Kasprzak 00:34:29
2 Ewa Łapucka 00:35:83

Kategoria 13-14 lat dystans 50 m
1 Dawid Mitin 00:29:25
2 Tomasz Kaszkiel 00:33:00
3 Filip Szmyt 00:33:29
4 Daniel Dobaj 01:03:14

Kategoria 15-16 lat dystans 50 m
1 Seweryn Zaniewski 00:38:67

Kategoria 17-19 lat dystans 50 m
1 Anna Omilian 00:37:27

Kategoria 17-19 lat dystans 50 m
1 Marcin Nawrocki 00:38:03

Kategoria 30-39 lat dystans 50 m
1 Tomasz Wieloch 00:47:57

Kategoria 60+ lat dystans 50 m
1 Ryszard Zabolewicz 00:41:49

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages