Niedziela, 17 grudnia 2017. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Zbliża się nowy rok 2018 i mamy nowy grafik odbioru śmieci w gminie Olecko

2017-11-30 08:00:19 (ost. akt: 2017-11-30 11:31:33) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Piotr Najber

Warto sobie wydrukować grafik i pamiętać o dniach odbioru śmieci w gminie Olecko w 2018 roku.

GRAFIK ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH Z POSESJI INDYWIDUALNYCH – 2018 r.

ODPADY ZMIESZANE
12, 26 STYCZNIA, 9, 23 LUTEGO; 9, 23 MARCA; 6, 20 KWIETNIA; 4,18 MAJA; 1,*8,15,*22,29 CZERWCA; *6, 13, *20, 27 LIPCA; *3, 10, *17, 24, *31 SIERPNIA; 7, 21 WRZEŚNIA; 5,19 PAŹDZIERNIKA; 2, 16, 30 LISTOPADA; 14,28 GRUDNIA
Akacjowa, Armii Krajowej, Brzozowa, Chopina, Czerwonego Krzyża, Dębowa, Gdańska, Gołdapska, Grabowa, Kasztanowa, Kiepury, Klonowa, Kopernika, Legusa, Leśna, Letnia, 11-go Listopada, Ludowa, Moniuszki, Paderewskiego, Park, Parkowa, Pawłowskiego, Sembrzyckiego, Składowa, Słowiańska, Sokola, Spacerowa, Sportowa, Szeremety, Szymanowskiego, Wiejska, Wieniawskiego, Wierzbowa.

11, 25 STYCZNIA; 8, 22 LUTEGO; 8, 22 MARCA; 5, 19 KWIETNIA; 2,17, 30 MAJA; *7, 14, *21, 28 CZERWCA; *5,12,*19, 26 LIPCA; *2, 9, *16, 23, *30 SIERPNIA; 6, 20 WRZEŚNIA; 4,18, 31 PAŹDZIERNIKA; 15, 29 LISTOPADA; 13, 27 GRUDNIA
Aleje Lipowe, Cicha, Ełcka, Grunwaldzka, Jagiellońska, Jeziorna, Kamienna, Kolejowa, Łąkowa, 1-go Maja, Młynowa, Nocznickiego, Osiedle nad Legą, Osiedle Siejnik I, Osiedle Siejnik II, Partyzantów, Plac Wieży Ciśnień, Plac Wolności, Plac Zamkowy, Produkcyjna, Przykamienna, Przytorowa, Siejnik (Podkowa), Słoneczna, Szosa do Świętajna, Środkowa, Tartaczna, Tunelowa, Wąska, Wiśniowa, Wodna, Wojska Polskiego, Zamkowa, Zamostowa, Zielona, Zyndrama.

10, 24 STYCZNIA; 7,21 LUTEGO; 7,21 MARCA; 4,18 KWIETNIA; 2,16,30 MAJA; *6,13,*20,27 CZERWCA;
*4,11,*18,25 LIPCA; *1,8,*16,22,*29 SIERPNIA; 5,19 WRZEŚNIA; 3, 17, 31 PAŹDZIERNIKA; 14, 28 LISTOPADA; 12, 27 GRUDNIA
Aleja Zwycięstwa, Miłosza (była Armii Ludowej), Asnyka, Baczyńskiego, Batorego, Lema (była Bohaterów Białostocczyzny), Broniewskiego, Cisowa, Dąbrowskiej, Kajki, Kasprowicza, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kościuszki, Mazurska, Korczaka (była Mereckiego), Mickiewicza, Norwida, Orzeszkowej, Osiedle Lesk, Prusa, Przemysłowa, Przybyszewskiego, Reja, Reymonta, Rzemieślnicza, Rzeźnicka, Sienkiewicza, Słowackiego, Staffa, Syrokomli, Szosa do Krupina, Targowa, Tuwima, Warmińska, Zana, Żeromskiego,

5, 19 STYCZNIA; 2, 16 LUTEGO; 2, 16, 30 MARCA; 13, 27 KWIETNIA; 11, 25 MAJA; 8, 22 CZERWCA; 6, 20 LIPCA; 3, 17, 31 SIERPNIA; 14, 28 WRZEŚNIA; 12, 26 PAŹDZIERNIKA; 9, 23 LISTOPADA; 7, 21 GRUDNIA
Borawskie, Borawskie Małe, Babki Oleckie, Biała Olecka, Dąbrowskie, Dąbrowskie Osada, Dworek Mazurski, Judziki, Kolonie Dąbrowskie, Lenarty, Pieńki, Plewki, Przytuły, Sedranki.

4, 18 STYCZNIA; 1, 15 LUTEGO; 1, 15, 29 MARCA; 12, 26 KWIETNIA; 10, 24 MAJA; 7, 21 CZERWCA; 5,19 LIPCA; 2, 16, 30 SIERPNIA; 13, 27 WRZEŚNIA; 11, 25 PAŹDZIERNIKA; 8, 22 LISTOPADA; 6, 20 GRUDNIA
Dobki, Doliwy, Duły, Gąski, Giże, Gordejki, Gordejki Małe, Jaśki, Łęgowo, Olecko - Kolonia, Olszewo, Rosochackie, Siejnik, Ślepie, Zabielne, Zajdy, Zielonówek.

3, 17, 31 STYCZNIA; 14, 28 LUTEGO; 14, 28 MARCA; 11, 25 KWIETNIA; 9, 23 MAJA; 6, 20 CZERWCA; 4, 18 LIPCA; 1, 16, 29 SIERPNIA; 12, 26 WRZEŚNIA; 10, 24 PAŹDZIERNIKA; 7, 21 LISTOPADA; 5, 19 GRUDNIA
Babki Gąseckie, Dzięgiele Oleckie, Imionki, Kijewo, Kukowo, Lesk, Lipkowo, Możne, Raczki Wielkie, Skowronki, Szczecinki, Świdry, Wólka Kijewska, Zatyki.


http://m.wm.pl/2017/11/orig/zrzut-ekranu-2017-11-30-o-10-27-51-431600.jpg

ODPADY ZBIERANE W SPOSÓB SELEKTYWNY (SUCHE, MOKRE)

8, 22 STYCZNIA; 5,19 LUTEGO; 5, 19 MARCA; 3, 16, 30 KWIETNIA; 14, 28 MAJA; *4, 11, *18, 25 CZERWCA; *2, 9, *16, 23, *30 LIPCA; 6,*13, 20, *27 SIERPNIA; 3,17 WRZEŚNIA; 1,15, 29 PAŹDZIERNIKA; 12, 26 LISTOPADA; 10, 24 GRUDNIA
Akacjowa, Armii Krajowej, Brzozowa, Chopina, Czerwonego Krzyża, Dębowa, Gdańska, Gołdapska, Grabowa, Kasztanowa, Kiepury, Klonowa, Kopernika, Legusa, Leśna, Letnia,11-go Listopada, Ludowa, Moniuszki, Paderewskiego, Park, Parkowa, Pawłowskiego, Sembrzyckiego, Składowa, Słowiańska, Sokola, Spacerowa, Sportowa, Szeremety, Szymanowskiego, Wiejska, Wieniawskiego, Wierzbowa.

9, 23 STYCZNIA; 6, 20 LUTEGO; 6, 20 MARCA; 3,17, 30 KWIETNIA; 15, 29 MAJA; *5,12,*19, 26 CZERWCA; *3,10,*17, 24, *31 LIPCA; 7,*14, 21, *28 SIERPNIA; 4,18 WRZEŚNIA; 2,16, 30 PAŹDZIERNIKA; 13, 27 LISTOPADA; 11, 24 GRUDNIA
Aleje Lipowe, Cicha, Ełcka, Grunwaldzka, Jagiellońska, Jeziorna, Kamienna, Kolejowa, Łąkowa, 1-go Maja, Młynowa, Nocznickiego, Osiedle nad Legą, Osiedle Siejnik I, Osiedle Siejnik II, Partyzantów, Plac Wieży Ciśnień, Plac Wolności, Plac Zamkowy, Produkcyjna, Przykamienna, Przytorowa, Siejnik (Podkowa), Słoneczna, Szosa do Świętajna, Środkowa, Tartaczna, Tunelowa, Wąska, Wiśniowa, Wodna, Wojska Polskiego, Zamkowa, Zamostowa, Zielona, Zyndrama.
Aleja Zwycięstwa, Miłosza (była Armii Ludowej), Asnyka, Baczyńskiego, Batorego, Lema (była Boh. Białostocczyzny), Broniewskiego, Cisowa, Dąbrowskiej, Kajki, Kasprowicza, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kościuszki, Mazurska, Korczaka (była Mereckiego), Mickiewicza, Norwida, Orzeszkowej, Osiedle Lesk, Prusa, Przemysłowa,Przybyszewskiego, Reja, Reymonta, Rzemieślnicza, Rzeźnicka, Sienkiewicza, Słowackiego, Staffa, Syrokomli, Szosa do Krupina, Targowa, Tuwima, Warmińska, Zana, Żeromskiego.


2,15, 29 STYCZNIA; 12, 26 LUTEGO; 12, 26 MARCA; 9, 23 KWIETNIA; 7, 21 MAJA; 4,18 CZERWCA; 2,16, 30 LIPCA; 13, 27 SIERPNIA; 10, 24 WRZEŚNIA; 8, 22 PAŹDZIERNIKA; 5,19 LISTOPADA; 3,17, 31 GRUDNIA
Borawskie, Borawskie Małe, Babki Oleckie, Biała Olecka, Dąbrowskie, Dąbrowskie Osada, Dworek Mazurski, Judziki, Kolonie Dąbrowskie, Lenarty, Pieńki, Plewki, Przytuły, Sedranki.

2,16, 30 STYCZNIA; 13, 27 LUTEGO; 13, 27 MARCA; 10, 24 KWIETNIA; 8, 22 MAJA; 5,19 CZERWCA; 3,17, 31 LIPCA; 14, 28 SIERPNIA; 11, 25 WRZEŚNIA; 9, 23 PAŹDZIERNIKA; 6, 20 LISTOPADA; 4,18 GRUDNIA
Dobki, Doliwy, Duły, Gąski, Giże, Gordejki, Gordejki Małe, Jaśki, Łęgowo, Olecko - Kolonia, Olszewo, Rosochackie, Siejnik, Ślepie, Zabielne, Zajdy, Zielonówek.
Babki Gąseckie, Dzięgiele Oleckie, Imionki, Kijewo, Kukowo, Lesk, Lipkowo, Możne, Raczki Wielkie, Skowronki, Szczecinki, Świdry, Wólka Kijewska, Zatyki.


* oznaczono dodatkowy odbiór odpadów komunalnych z posesji indywidualnych, zamieszkałych

http://m.wm.pl/2017/11/orig/zrzut-ekranu-2017-11-30-o-10-28-21-431601.jpg

ODBIÓR ODPADÓW PROBLEMOWYCH, WIELKOGABARYTOWYCH, ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO I ELEKTRYCZNEGO, PRZETERMINOWANYCH LEKÓW, CHEMIKALIÓW, ZUŻYTYCH BATERII ITP.
3, 24 STYCZNIA; 7, 21 LUTEGO; 7, 21 MARCA; 4,18 KWIETNIA; 2,16 MAJA; 6, 20 CZERWCA; 4, 18 LIPCA; 1,16 SIERPNIA; 5, 26 WRZEŚNIA; 2, 17 PAŹDZIERNIKA; 7, 21 LISTOPADA; 5,18 GRUDNIA

ODBIÓR POPIOŁU
4,18 STYCZNIA; 1,15 LUTEGO; 15 MARCA; 12 KWIETNIA; 10 MAJA; 7 CZERWCA; 5 LIPCA; 9 SIERPNIA; 6 WRZEŚNIA; 4 PAŹDZIERNIKA; 8, 22 LISTOPADA; 6, 20 GRUDNIA

ODBIÓR ODPADÓW PROBLEMOWYCH I POPIOŁU REALIZOWANY BĘDZIE PO UZGODNIENIU TELEFONICZNYM Z PRZEWOŹNIKIEM POD NR TEL. 87 643 70 22

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages