Niedziela, 17 grudnia 2017. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

"Warmia i Mazury pływają" w Olecku

2017-12-02 16:07:37 (ost. akt: 2017-12-02 19:31:12)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Na pływalni "Lega" w Olecku rozegrano trzecie eliminacje amatorskich zawodów "Warmia i Mazury pływają". Na starcie stanęło 48 uczestników, którzy walczyli o punty dające najlepszym kwalifikacje do finału wojewódzkiego w Olsztynie. [WYNIKI]

Zawody „Warmia i Mazury pływają” składają się z ośmiu eliminacji, które zakończą się w czerwcu 2018 roku wielkim finałem w Olsztynie. Rozgrywane są równolegle na basenach: w Dobrym Mieście, Gołdapi, Olecku, Olsztynie i Braniewie. Rywalizacja odbywa się w 11 kategoriach wiekowych na dystansie 15, 25 i 50 m. W finale wystartują ci, którzy we wszystkich eliminacjach zdobędą taką ilość punktów, która zapewni im miejsca w pierwszej szesnastce klasyfikacji generalnej.


Tradycyjnie dodatkowych emocji wszystkim uczestnikom zawodów dostarczyło losowanie nagród rzeczowych. Nagrodę główną - dwuosobową wycieczkę do Wilna ufundowaną przez oleckie biuro podróży, wylosował Michał Stankiewicz.

WYNIKI III ELIMINACJI W OLECKU

Kategoria 1-6 lat
1. Janusz Niedziejko-Ziółkowski 00:19:15

Kategoria 7 - 9 lat
1. Amelia Gajewska 00:18:09
2. Magdalena Wyszyńska 00:19:22
3. Nina Szyłkiewicz 00:19:84
4. Martyna Kaszkiel 00:20:55
5. Malwina Muszyńska 00:20:97
6. Julia Chorąży 00:21:05
7. Alicja Romanowska 00:23:17
8. Oliwia Szczerbinska 00:27:85
9. Karolina Niedziejko 00:32:15
10. Julia Masianis 00:32:91

Kategoria 7 - 9 lat
1. Piotr Witkowski 00:19:95
2. Hubert Jurewicz 00:21:26
3. Kacper Pietrzyk 00:24:40
4. Filip Żurawlew 00:25:12
5. Wiktor Czarniecki 00:26:31
6. Filip Kopeć 00:28:87
7. Emanuel Gajda 00:31:40

Kategoria 10 - 12 lat
1. Ada Adamska 00:17:36
2. Marta Chołod 00:20:12
3. Malwina Parchimowicz 00:21:99
4. Zuzanna Sędzicka 00:22:09
5. Karolina Ciszewska 00:22:11
6. Maja Adamajt 00:22:18
7. Aleksandra Plaga 00:24:90
8. Emilia Szczech 00:26:61
9. Izabela Rybczyńska 00:32:20

Kategoria 10 - 12 lat
1. Wiktor Żenda 00:14:12
2. Hubert Modzelewski 00:14:92
3. Antek Witkowski 00:15:14
4. Michał Matyjewicz 00:17:31
5. Kamil Gryko 00:17:47
6. Bartosz Czerwiński 00:18:42
7. Rafał Życzkowski 00:18:70
8. Michał Stankiewicz 00:18:78
9. Janusz Krajewski 00:20:23
10. Patryk Sawicki 00:25:14
11. Mateusz Żukowski 00:25:93
12. Cyprian Jórczyk 00:26:36
13. Rafał Boratyński 00:41:00

Kategoria 13 - 14 lat
1. Dawid Mitin 00:29:04
2. Filip Szmyt 00:32:18
3. Tomasz Kaszkiel 00:32:85

Kategoria 15-16 lat
1. Paweł Masalski 00:30:79
2 .Seweryn Zaniewski 00:34:94

Kategoria 17 - 19 lat
1. Anna Omilian 00:37:21

Kategoria 50-59 lat
1 Adam Łapucki 00:34:53

Kategoria +60 lat
1. Ryszard Zabolewicz 00:42:35

ZM

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. zdjecie 39 #2389425 | 91.240.*.* 3 gru 2017 11:42

    jestescie super;)

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages