Dwa medale olecczan w Pucharze Polski Karate Kyokushin we Wrocławiu

2017-12-09 23:46:25(ost. akt: 2017-12-09 23:55:53)

Autor zdjęcia: Archiwum OSSWKK

W sobotę, 9 grudnia, we Wrocławiu odbył się Puchar Polski Karate Kyokushin, w którym walczyli karatecy Oleckiej Szkoły Sztuk Walki. Złoto w kategorii kumite juniorek młodszych zdobyła Andżelika Dobrzyń, a trzecie miejsce w kategorii kumite młodzików wywalczył Piotr Gibowicz.
We wrocławskim turnieju rywalizowało 480 zawodników z 96 klubów całej Polski. Olecką Szkołę Sztuk Walki Karate Kyokushin reprezentowało czworo olecczan: Martyna Grygo, Piotr Gibowicz, Andżelika Dobrzyń i Dominika Wojciechowska.

Podopieczni trenera Wojciecha Rejterady wywalczyli dwa medale.

Złoto w kategorii kumite juniorek młodszych do 50 kg zdobyła Andżelika Dobrzyń, która stoczyła pięć bardzo dobrych pojedynków.

Obrazek w tresci

Trzecie miejsce w kategorii kumite młodzików do 50 kg wywalczył Piotr Gibowicz, który stoczył trzy dobre walki i dopiero w półfinale uległ zwycięzcy swojej kategorii.