Wtorek, 18 grudnia 2018. Imieniny Bogusława, Gracjana, Laury

Wyjazdowe spotkanie z Mikołajem

2017-12-12 19:55:54 (ost. akt: 2017-12-12 20:03:05)

Autor zdjęcia: Urszula Smokowska - Kowalczyk

Uczestnicy zespołu rewalidacyjno - wychowawczego z Centrum Edukacji Specjalnej przy ŚDS w Olecku spędzili miło czas podczas mikołajkowego spotkaniu w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym nr.1 w Suwałkach.

Uczestnicy zajęć zespołu rewalidacyjno - wychowawczego z Centrum Edukacji Specjalnej przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Olecku po raz kolejny skorzystali z zaproszenia zaprzyjaźnionego Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 1 w Suwałkach.

Tym razem wraz z naszymi przyjaciółmi z Suwałk i Brodu Nowego spędziliśmy miło czas ozdabiając świąteczne pierniczki i ubierając choinkę własnoręcznie przygotowanymi ozdobami. Nasze wysiłki docenił św. Mikołaj, którego wizyta uświetniła nasze spotkanie. Nie zabrakło również zimowych zabaw oraz pysznego poczęstunku.

Jak zwykle wróciliśmy z Suwałk z uśmiechami na twarzy i miłymi wspomnieniami i już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania.
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: UrszulaUrszula

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages