Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Wyjątkowe jasełka i spotkanie opłatkowe w Ośrodku Dzieci Głuchych w Olecku

2017-12-21 21:41:13 (ost. akt: 2017-12-22 22:49:51)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

W czwartkowy wieczór (21.12) uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Głuchych w Olecku wystawili jasełka, które zachwyciły liczną publiczność. Później społeczność szkoły wraz z zaproszonymi gośćmi przełamała się opłatkiem i zasiadła do wigilijnego stołu.


Przedstawienie jasełkowe zostało przygotowane z wielkim rozmachem. Scenografia, stroje młodych aktorów, a przede wszystkim ich piękna i pełna emocji gra zachwyciły liczną publiczność, wśród której byli uczniowie i rodzice dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, nauczyciele oraz absolwenci tej placówki.
Z zaproszenia dyrektora Artura Sobolewskiego skorzystali również ksiądz prałat Lech Janowicz z parafii NMP Królowej Polski, zastępca komendanta oleckiej policji Dariusz Stachelek, dyrektor Powiatowego Centrum Wspierania Edukacji Elżbieta Domasik oraz zastępca dyrektora ZST w Olecku Katarzyna Łopacz.

Po przedstawieniu uczestnicy spotkania przełamali się opłatkiem, złożyli sobie życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia, a potem zasiedli do wigilijnego stołu.
ZM


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages