środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Pływacy niepełnosprawni walczyli na pływalni Lega w Olecku

2017-12-30 20:52:56 (ost. akt: 2017-12-30 22:16:03)

Autor zdjęcia: Archiwum SP 4 w Olecku

Aż 150 zawodników wzięło udział w III Mikołajkowych Zawodach Pływackich Osób Niepełnosprawnych Olecko 2017, które odbyły się na pływalni Lega. Na starcie stanęli uczestnicy: z Olecka, Wronek, Giżycka, Białegostoku, Gołdapi, Pisza, Suwałk, Olsztyna i Kętrzyna.

Organizatorzy zawodów:
Szkoła Podstawowa nr 4 w Olecku, Warsztat Terapii Zajęciowej w Olecku, Stowarzyszenie Rodziców Osób Niepełnosprawnych i Osób Wspierających przy WTZ w Olecku, PSSON „Start” Białystok, Stowarzyszenie „Pomarańcza” w Olecku oraz MOSiR w Olecku.



NA PODIUM III MIKOŁAJKOWYCH ZAWODÓW PŁYWACKICH OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH OLECKO 2017 STANĘLI:
Dziewczęta - rocznik 2008 i młodsze – dystans 25 m.
1. Maria Sikorska SP 4 Olecko
2. Antonina Dziokan SP 4 Olecko

Chłopcy – rocznik 2008 i młodsi – dystans 25 m.
1.Eryk Turliński START Białystok
2. Rafał Roszczenko START Białystok
3. Konrad Bednarski SP 4 Olecko

Dziewczęta - rocznik 2007-2006 – dystans 25 m
1. Gabriela Bogdańska SP 4 Olecko
2. Julia Staniaszek ZPEW Gołdap

Chłopcy rocznik 2007-2006 – dystans 25 m

1. Mateusz Jachimowicz Dom im. Korczaka Olecko
2. Karol Sznurkowski SOSW Nr 1 Suwałki
3. Michał Werner SP 4 Olecko

Dziewczęta rocznik 2005-2004 – dystans 25 m
1. Magdalena Dec START Białystok
2. Wiktoria Masalska SP 4 Olecko
3. Małgorzata Pawłowska Dom im. Korczaka Olecko

Chłopcy rocznik 2005-2004 - dystans 25 m
1. Konrad Jachimczuk Dom im. Korczaka Olecko
2. Jakub Turowicz OSWdDG Olecko
3. Dominik Morawski Dom im. Korczaka Olecko

Dziewczęta rocznik 2003-2002 dystans 25 m
1. Emilia Czubińska SOSW Giżycko
2. Dominika Ludtke ZPEW Gołdap
3. Aleksandra Ludtke ZPEW Gołdap

Chłopcy rocznik 2003-2002 dystans 25 m
1. Norbert Lenkiewicz START Białystok
2. Konrad Kolosa START Białystok
3. Hubert Wiński OSWdDG Olecko

Chłopcy rocznik 2001-2000 – dystans 50 m
1. Marcel Pawelczyk SOSW Giżycko
2. Sebastian Kalwajtys NTSP „Bajka” Suwałki
3. Damian Matusewicz SOSW Giżycko

Dziewczęta rocznik 1999 - 1997 – dystans 50 m
1. Klaudia Romotowska OSWdDG Olecko
2. Katarzyna Laskowska OSWdDG Olecko
3. Aleksandra Milewska OSWdDG Olecko

Mężczyźni rocznik 1999 – 1997 dystans 50 m
1. Piotr Brant SOSW Giżycko
2. Gabriel Mirończuk START Białystok
3. Barszczewski Andrzej OSWdDG Olecko

Dziewczęta rocznik 1996 i starsze – dystans 50 m
1. Patrycja Sokół START Białystok
2. Elżbieta Stokłosa ŚDS Wronki
3. Magdalena Walulik WTZ Olecko

Chłopcy rocznik 1996 i starsi – dystans 50 m
1. Michał Żmiejko START Białystok
2. Paweł Tuchliński START Białystok
3. Maciej Glica SOSW Giżycko

SZTAFETY :
1. START I Białystok
2. S0SW Giżycko I
3.SOSW Giżycko II

Uczestnicy zawodów:
a) Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Olecku,
b) Warsztat Terapii Zajęciowej w Olecku;
c) Szkoła Podstawowa nr 3 w Olecku;
d) Szkoła Podstawowa w Babkach Oleckich;
e) Centrum Edukacji Specjalnej w Olecku;
f) Środowiskowy Dom Samopomocy w Olecku;
g) Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Głuchych w Olecku;
h) Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi;
i) Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Giżycku;
j) START Białystok;
k) Warsztat Terapii Zajęciowej w Piszu;
l) Środowiskowy Dom Samopomocy w Suwałkach;
ł) Warsztat Terapii Zajęciowej w Olsztynie;
m) ) Warsztat Terapii Zajęciowej w Kętrzynie;
o) Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 w Suwałkach ;
p) Środowiskowy Dom Samopomocy we Wronkach;
r) Dom im. Janusza Korczaka w Olecku;
s) Niepubliczna Terapeutyczna Szkoła Podstawowa „Bajka” w Suwałkach;
t) Niepubliczne Terapeutyczne Gimnazjum „Prolog” w Suwałkach;
u) Dom Dziennego Pobytu Stowarzyszenia „Aktywni tak samo”.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. szczupak #2407784 | 178.36.*.* 1 sty 2018 14:06

    Gratulacje dla wszystkich uczestników:)

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages